رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تعداد بسیار زیاد Arrest

Arise

ارسال‌های توصیه شده

اقا من یک پیشنهادی دارم اونم اینه که داخل جیل یک NPC پشت اون میز بزارید که وانتد ها بتونن خودشون خودشونو Arrest کنن و شرایط داشته باشه مثلا: زمانی که تعداد وانتد ها بیشتر از یک Page بشه و Collab اون فکشن باز باشه و اون وانتد Arrest باشه و C-6 نباشه در این شرایط پلیر میتونه بره خودشو با یک CMD خاصی Arrest کنه حالا پلیر میتونه بره تست کنه اگه شرایطو داشت Arrest شه اگه نداشت که هیچی باید صبر کنه بیان ببرنش 

من این پیشنهاد رو دادم چون در حال حاضر حجم وانتد های یک و دو خیلی زیاده و NG و FBI مثل قدیم خیلی کمک نمیکنن و درگیر وانتد های خودشون هستن

نظر؟ @ZombieRanger @iKamyar @Hamedcalais @FrozenThrone @Olden و بقیه دسته ویژه

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

Arise.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

سلام نه مخالفم به ضرر پلیس هست 

درود.

Zombie ranger عزیز درست میگن.

یه سری نکته اضافه میکنم نظرتون رو بگین.

در صورتی که حد اقل ۳ PD آنلاین بود بشه این امکان رو اجرا کرد.

تایم های صبح قبل از ۱۲ امکان پذیر باشد.

تایم شب ۱ بامداد به بعد.

لطفاً نظرتون رو بگید ??

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

دیگه کاپ تنبلی می کنه یک مشکل اساسیه که باید حل بشه. پاک کردن دو صفحه کامل فقط 3 تا عضو در حال انجام وظیفه می خواد. افزایش اسلات که یکسری می گفتند باز منطقی تر بود.

در 39 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

درود.

Zombie ranger عزیز درست میگن.

یه سری نکته اضافه میکنم نظرتون رو بگین.

در صورتی که حد اقل ۳ PD آنلاین بود بشه این امکان رو اجرا کرد.

تایم های صبح قبل از ۱۲ امکان پذیر باشد.

تایم شب ۱ بامداد به بعد.

لطفاً نظرتون رو بگید ??

نه دیگه طرف عذر می خوام اسکل که نیستش وقتی کاپ نیست خودشو بندازه جیل تو سلول هم اونجا بپوسه و تایم پلی نگیره. خب وقتی کاپ نیست میره دور دور یا نمی دونم کار می کنه حالشو می بره مگه دیوانه است بره زندان که حتی تایم پلی هم نگیره.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، iKamyar گفته است:

دیگه کاپ تنبلی می کنه یک مشکل اساسیه که باید حل بشه. پاک کردن دو صفحه کامل فقط 3 تا عضو در حال انجام وظیفه می خواد.

در صورت پس نشدن پشت سر هم و وانتد نگرفتن مکرر بازیکنان بله و 15 دقیقه هم حداکثر وقت میگیره ولی هی وانتد میگیرن و زیاد میشه این پیشنهاد من در مورد تایم های شلوغ سرور هست که تو اون تایم ها اکثرا فقط من و Iranian هستیم

افزایش اسلات که یکسری می گفتند باز منطقی تر بود.

موسس همیچن کاریو انجام نمیده متاسفانه

نه دیگه طرف عذر می خوام اسکل که نیستش وقتی کاپ نیست خودشو بندازه جیل تو سلول هم اونجا بپوسه و تایم پلی نگیره.

اتفاقا خیلی ها میخوان برن به دلایل زیادی که دو تاشو میگم یکی اینکه طرف میخواد بره باس بزنه ده دقیقه قبلش میره این کارو انجام میده که در 6 دقیقه ازاد بشه و 4 دقیقه هم تا اماده کردن خودش (مثل رفتن به یکی از فرودگاه ها و...) یکیش هم ابنه که طرف میخواد بره میتینگ دوست نداره وسط میتینگش بیان ببرنش

در کل ممنون که نظرتو بیان کردی هر تاپیکی نظرات مثبت و منفی داره

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

Arise.png

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Guardian گفته است:

در صورت پس نشدن پشت سر هم و وانتد نگرفتن مکرر بازیکنان بله و 15 دقیقه هم حداکثر وقت میگیره ولی هی وانتد میگیرن و زیاد میشه این پیشنهاد من در مورد تایم های شلوغ سرور هست که تو اون تایم ها اکثرا فقط من و Iranian هستیم

خب دیگه 2تاتون وانتد جمع کنید درست وانتدی پاک نمیشه فقط هی وانتد باز میاد که اونم یک دو نفر بیان کمکتون حله.

در 36 دقیقه قبل، Guardian گفته است:

موسس همیچن کاریو انجام نمیده متاسفانه

وقتی این کار انجام نمیده پس چیزی که تو میگی اصلا دیگه نباید بهش فکر کنه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

خب دیگه 2تاتون وانتد جمع کنید درست وانتدی پاک نمیشه فقط هی وانتد باز میاد که اونم یک دو نفر بیان کمکتون حله.

میگم که اخه هی وانتد اضاف میشه کجا حله؟ اون 2 نفرم از کجا بیان؟ NG؟ اون که درگیر وانتدای خودشه FBI؟ اون که والا یا میان تو دستو پا یا اینکه اصلا نمیان بی احترامی نباشه ها بالاخره اونا هم درگیر کارای خودشونن ولی خب از FBI فقط Beyonder رو من دیدم به درد خورده و کمک حسابی کرده بقیه اکثرا فقط وانتدای 100 متری رو یا جمع میکنن یا ول میکنن حالا کامیار جان خوبه خود شما تو PD هستی و فعالی و از این حرفا میزنی باز Civil بودی یه چیز دیگه خودت از وضعیت PD خبر داری دیگه

ویرایش شده توسط Guardian

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

Arise.png

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Guardian گفته است:

میگم که اخه هی وانتد اضاف میشه کجا حله؟ اون 2 نفرم از کجا بیان؟ NG؟ اون که درگیر وانتدای خودشه FBI؟ اون که والا یا میان تو دستو پا یا اینکه اصلا نمیان بی احترامی نباشه ها بالاخره اونا هم درگیر کارای خودشونن ولی خب از FBI فقط Beyonder رو من دیدم به درد خورده و کمک حسابی کرده بقیه اکثرا فقط وانتدای 100 متری رو یا جمع میکنن یا ول میکنن حالا کامیار جان خوبه خود شما تو PD هستی و فعالی و از این حرفا میزنی باز Civil بودی یه چیز دیگه خودت از وضعیت PD خبر داری دیگه

آره و این وضعیت به خاطر ممبراست. چند ماه پیش که رفتم یک صفحه وانتد کامل باید جمع می کردم 3 تا عضو که مثلاً رفیق بودن کمک نمی کردن. طرف میدید آدم داره زجر می کشه دوستش هم هست بعد حاضر نیست دور دور و بپر بپر جلو پینت‌بال تموم کنه بیاد حداقل 2 تا وانتد بگیره یکم بار از روی دوش ما برداشته شه.

الآنم اوضا یکم بهتره فقط چون سینا لیدره و گرنه سینا هم بره باز میبینی چند صفحه وانتد که هیچکس حتی نگاهش هم نمی کنه.

اوضاع خراب فقط فقط از داخل کاپ خرابه و تا اعضای کاپ درست نشن درست نمیشه!

در 41 دقیقه قبل، Guardian گفته است:

میگم که اخه هی وانتد اضاف میشه کجا حله؟ اون 2 نفرم از کجا بیان

منظورم بقیه فکشن ها نبود اولن چون اصلا کلاب نباید باز بشه. دوما اون یکی دو نفر عضو پیدی هستن که بالاخره تو اون تایمی شما آنلاین هستید بالاخره یکی میاد. قرار نیست شما 4 5 ساعت دو تایی وانتد جمع کنید بالاخره الان ممبر فعال داره کاپ. شما فقط بتونی تو زمانی که خودت و اون هستید کلاب بسته نگه دارید حله. اینقدر نگو کجاش حله. بعدم همون‌طور که گفتم عضو فعال وجود داره الان مثل چند ماه پیش که نیست که فقط یک PD اونم من ظهر تا عصر وانتد هارو جمع کنه کلاب به زور بسته نگه داره. 

اگه قراره به قول خودت وضعیت کاپ اینقدر فاجعه باشه و 18 تا عضو نتوانند فکشن درست کار کنند من خودم اولین نفری ام که باز استفا میده.

تاکید می کنم دیگه لطفاً غیر فعال بودن اعضای کاپ رو با چیزایی بیخود سعی نکنید حل کنید یا سعی جای این پیشنهاد کنید کاری کنید اون اعضا فعالتر بشن و فکشن اوضاع خوبی پیدا کنه یا اون اعضای غیر فعال برن پی کارشون. بالاخره با این کاراشون هم به اقلیت ضرر می زنند هم یک مشت علاقه مند از آمدن به کاپ محروم می کنند.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Guardian گفته است:

من خودم یکی از افراد حاضر در فکشن FBI هستم و واقعا میگم زحمتی که دارم میکشم هم دارم وانتد های فکشن خودمون رو رسیدگی میکنم هم وانتد های فکشن PD که ۹۹درصد زمان ها کلاب بازه تنها کسایی هم که من دیدم کمک کنند واقعا و فقط جهت سبز کردن اکتیویتی وانتد Arrest/ نکنند 

این دوستان هستند

Zombi ranger 

iranian

Luckage

Cactus

Beyonder 

و دوستانی که جا افتادن خیلی عذر میخوام

اما من به تمام ۲فکشنPD و FBI این حق رو میدم که کم کاری کنند واقعا ما حتی از یه مکانیک  هم حقوق کمتر میگیریم  (قسطم توهین نیست) واقعا جهت وقت گذرونی مجبوریم بیایم وانتد Arrest/ کنیم برامون واقعا سود نداره من حدود ۵ساعت تمام به وانتد ها رسیدگی کردم و کلا دیدم ۱۳۰کا پی چکه حقوق ام هم که ۱۳۰ کا واقعا عادلانه نیست 

ویرایش شده توسط Semtex

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

تاکید می کنم دیگه لطفاً غیر فعال بودن اعضای کاپ رو با چیزایی بیخود سعی نکنید حل کنید یا سعی جای این پیشنهاد کنید کاری کنید اون اعضا فعالتر بشن و فکشن اوضاع خوبی پیدا کنه یا اون اعضای غیر فعال برن پی کارشون. بالاخره با این کاراشون هم به اقلیت ضرر می زنند هم یک مشت علاقه مند از آمدن به کاپ محروم می کنند.

متاسفانه برای این مورد هم کاری نمیشه کرد برا NG اومدن اکتیویتی زیاد کردن همه رفتن این حرکتو نمیشه زد ولی اگه خودت پیشنهادی داری بزار منم تگ کن بیام

در 1 ساعت قبل، Semtex گفته است:

اما من به تمام ۲فکشنPD و FBI این حق رو میدم که کم کاری کنند واقعا ما حتی از یه مکانیک  هم حقوق کمتر میگیریم  (قسطم توهین نیست) واقعا جهت وقت گذرونی مجبوریم بیایم وانتد Arrest/ کنیم برامون واقعا سود نداره من حدود ۵ساعت تمام به وانتد ها رسیدگی کردم و کلا دیدم ۱۳۰کا پی چکه حقوق ام هم که ۱۳۰ کا واقعا عادلانه نیست 

اخه عزیزم مشکل پول نیست (شایدم همینه) کاپ قدیم خیلی بهتر بود خیلی فعال تر بودن بچه ها حالا نمیدونم به چه دلیل ولی هیچ کسی تایم نمیزنه در حدی که تایم میتینگ من میگم این مجازات میشه برا اکتیویتی ولی بعد میبینم نه طرف اومده حداقلشو زده رفته

در 5 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

الان مثل چند ماه پیش که نیست که فقط یک PD اونم من ظهر تا عصر وانتد هارو جمع کنه کلاب به زور بسته نگه داره. 

اره باز جدیدا به خاطر @ZombieRanger یکم بهتر شده و ماهایی که جدید هستیم اکثرا داریم تایم میزنیم من خودم از رنکای بالا فقط Cactus رو دیدم خوب جمع میکنه و راضی هستم

ولی خب فکر میکنم اگه پی چک وانتدا بیشتر شه احتمال داره بهتر بشه و اینکه دوستان فقط حرف بنده رو رد نکنید با رد کردن چیزی به جایی نمیرسه اگه رد میکنید راه حل جایگزین بدین تا روی اون هم فکر بشه

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

Arise.png

لینک به دیدگاه

به مورد خوبی اشاره کردید ولی از جهاتی برای پلیس  و دسته ویژه خوب نیست واز نظر وقت پلیر به صرفه است!

نظری ندارم

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...