رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

لیست از NG آنلاین برای وکیلان

faty1

ارسال‌های توصیه شده

سلام متاسفانه این مورد برای خیلی ها پیش اومده طرف وکیل هست نمیدونه تازه وارده به هلپر روجوع میکنه هلپر میکه بگردو پیداش کن NG رو ۲ ساعت باید بره تو لیست افراد آنلاین اونایی که NG هستند رو پیدا کنه شما رشونو پیدا کنه و اگر طرف تو انجام وظیه یا دویتی باشه و وقت داشته باشه تو ماموریت نباشه بهانه نداشته باشه و ... 

که بعد میاد با منت میزاره تهش چی بشه باید مثل لیست معلمین افراد NG که در حال انجام وظیفه هستند رو برای وکیل نمایش بده 

حتی برای مجرمین لیستی از وکلان وجود داره ولی برای وکلا لیستی از NG ON DUTY وجود نداره 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

سلام متاسفانه این مورد برای خیلی ها پیش اومده طرف وکیل هست نمیدونه تازه وارده به هلپر روجوع میکنه هلپر میکه بگردو پیداش کن NG رو ۲ ساعت باید بره تو لیست افراد آنلاین اونایی که NG هستند رو پیدا کنه شما رشونو پیدا کنه و اگر طرف تو انجام وظیه یا دویتی باشه و وقت داشته باشه تو ماموریت نباشه بهانه نداشته باشه و ... 

که بعد میاد با منت میزاره تهش چی بشه باید مثل لیست معلمین افراد NG که در حال انجام وظیفه هستند رو برای وکیل نمایش بده 

حتی برای مجرمین لیستی از وکلان وجود داره ولی برای وکلا لیستی از NG ON DUTY وجود نداره 

درود.

موافقم (+).

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

با سلام

با نظر شما کاملا مخالفم زیرا با این کار افراد سارق امار دقیق اقلیت گارد ملی را بدست می آورند و این اصلا درست نیست.

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ForgeT گفته است:

با سلام

با نظر شما کاملا مخالفم زیرا با این کار افراد سارق امار دقیق اقلیت گارد ملی را بدست می آورند و این اصلا درست نیست.

این آمار فقط برای وکلا باز باشه 

و از راه دیگه هم میشه آمار ng در آورد :/

نمونش ucp 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، faty1 گفته است:

این آمار فقط برای وکلا باز باشه 

و از راه دیگه هم میشه آمار ng در آورد :/

نمونش ucp 

دوست عزیز برای وکلا  هم پس UCP وجود دارد می تونید به راحتی شماره افراد گاردملی را بدست آورید

این پیشنهادات فایده ای جهت پیشرفت سرور ندارد

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ForgeT گفته است:

دوست عزیز برای وکلا  هم پس UCP وجود دارد می تونید به راحتی شماره افراد گاردملی را بدست آورید

این پیشنهادات فایده ای جهت پیشرفت سرور ندارد

بنده باید ۲ ساعت وقط بگذارم برای هر یک بار بیل فروختن به ۵ نفر از گارد ملی در ucp سر زده و شماره های آنهارا پیدا کرده و تماس بگیرم که حتی با pc این کار خیلی زمان بر و دشواره ولی شما وقتی مجرم هستید برای ۳ ثانیه اول به شما این امکان رو میده که به تمامی وکلای آنلاین یک درخواست بیل در کمتر از ۳ ثانیه برای چه ۱۰ نفر و چه ۲ نفر از وکلای آنلاین ارسال بشه

بیشتر باید به رفع این خلع توجه بشه تا اینکه فکر کنیم برخی سواستفاده گرانی از این لیست استفاده نادرست کنند 

و تنها چیزی که در لیست وجود دارد اسامی اعضای گارد ملی باشد دیگر اطلاعات اضافه لازم نیست افزوده بشه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، faty1 گفته است:

بنده باید ۲ ساعت وقط بگذارم برای هر یک بار بیل فروختن به ۵ نفر از گارد ملی در ucp سر زده و شماره های آنهارا پیدا کرده و تماس بگیرم که حتی با pc این کار خیلی زمان بر و دشواره ولی شما وقتی مجرم هستید برای ۳ ثانیه اول به شما این امکان رو میده که به تمامی وکلای آنلاین یک درخواست بیل در کمتر از ۳ ثانیه برای چه ۱۰ نفر و چه ۲ نفر از وکلای آنلاین ارسال بشه

بیشتر باید به رفع این خلع توجه بشه تا اینکه فکر کنیم برخی سواستفاده گرانی از این لیست استفاده نادرست کنند 

و تنها چیزی که در لیست وجود دارد اسامی اعضای گارد ملی باشد دیگر اطلاعات اضافه لازم نیست افزوده بشه

داش شماره منو سیو من خودم هروقت خواستی میام فقط دست از سر این پیشنهاد بردار 

111-7772 دوستار شما الارم اصن میخای شماره ریلمو بدم؟

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alarm گفته است:

برگام حاجی :)

ولی دیگه زدم بیرون نمی صرفه 

رفتم دنبال یه راه دیگه که نون حلال دربیارم 

بیز روب بدون نیاز به کال دادنو و چونه زدن و ... 

@Alarm اگه خدا بخواد قراره بیام گارد ملی یکم مسیر رو هموار تر کن ( پ ا ر ت ی   ب ا ز ی  ک ن )

:) 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

برگام حاجی :)

ولی دیگه زدم بیرون نمی صرفه 

رفتم دنبال یه راه دیگه که نون حلال دربیارم 

بیز روب بدون نیاز به کال دادنو و چونه زدن و ... 

@Alarm اگه خدا بخواد قراره بیام گارد ملی یکم مسیر رو هموار تر کن ( پ ا ر ت ی   ب ا ز ی  ک ن )

:) 

عجب داش یه ایدی میدم برو پیشش بگو از طرف الارم اومدم نه تنها تست رد میشی بلکه اونجا یه کارای دیگه هم بات میکنن (??) مگه نه @Nigga

• هاها 1

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alarm گفته است:

عجب داش یه ایدی میدم برو پیشش بگو از طرف الارم اومدم نه تنها تست رد میشی بلکه اونجا یه کارای دیگه هم بات میکنن (??) مگه نه @Nigga

بگو حتما در اسرع وقت مزاحم میشم :)

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۵ در 19:36، faty1 گفته است:

اگه نظر حق تر این دیدی خبرم کن :)

اینکه چتی بیارن برای پیامک مستقیم وکیلا با NG های بالای رنک 3

در 15 ساعت قبل، Alarm گفته است:

?

در 13 ساعت قبل، faty1 گفته است:

بگو حتما در اسرع وقت مزاحم میشم :)

دوس داری ؟?

در 18 ساعت قبل، Alarm گفته است:

ب من بده صبح اینقدر زنگ میزنم خودت از ng بزنی بچاک ?

در در ۱۴۰۲/۶/۱۵ در 21:00، faty1 گفته است:

تو برو زن ی پولدار شو با lawyers اسکیل 1میلیونرت میکنه :)

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Nikotin گفته است:

اینکه چتی بیارن برای پیامک مستقیم وکیلا با NG های بالای رنک 3

?

دوس داری ؟?

ب من بده صبح اینقدر زنگ میزنم خودت از ng بزنی بچاک ?

تو برو زن ی پولدار شو با lawyers اسکیل 1میلیونرت میکنه :)

یا حق :)

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است.

* این مورد از قبل در حال بررسی است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...