رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بیز راب دو نفره

faty1

ارسال‌های توصیه شده

در 7 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

حقوق بالای اقلیت گارد ملی 

اشتراکی شدن بیز راب بین NG و FBI 

عدم رسیدگی گارد ملی به زندان و بانک ها 

پاک شدن وانتد های NG و PD 

کمبود فعالیت و حقوق هفتگی برای FBI 

خیلی ها گفتن که حقوق کم بشه امای نگاه به اکتیویتی و کایرایی که باید انجام بدن در طول روز اعضای گارد ملی بنداز حقشونه خب خیلی سخته من خودم از پس این همه کار بر نیومدم و 2 روزه کیک شدم با fp80 کارایی که روزانه گارد ملی میکه  PD FBI  هیچ کدومشونو انجام نمیدن و فقط باطل کردن گواهینامه وانتد دادن و ارست دادن...

ویرایش شده توسط iReZa

این آدم ویران شده از دور قشنگ است...🫠

...This person is beautiful from afar

EazyE.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، iReZa گفته است:

خیلی ها گفتن که حقوق کم بشه امای نگاه به اکتیویتی و کایرایی که باید انجام بدن در طول روز اعضای گارد ملی بنداز حقشونه خب خیلی سخته من خودم از پس این همه کار بر نیومدم و 2 روزه کیک شدم با fp80 کارایی که روزانه گارد ملی میکه  PD FBI  هیچ کدومشونو انجام نمیدن و فقط باطل کردن گواهینامه وانتد دادن و ارست دادن...

پشمام Fp80 شدی الان که بیز راب هست چرا آخه اکتیویتی نزدی داداش من شب تا صبح تو محله cj دارم با گان کرم میریزم مردم عادی رو کیل میکنم اگه بخوان اهل دول هم هستم ولی NG باشی اکتیویتی نزنی بده اصلا بده من اکتیویتی بزنم برات هم من هیجانمو خالی کنم تو هم به پولت برسی چطوری ؟:)

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

با توجه به عنوان تایپیک بنده تمامی نظرات رو مطالعه کردم و سردر گم شدم که دقیقا به کدوم یکی رسیدگی کنم شما فکر کن عنوان تایپیک مثل سرما خوردگی می مونه و مشکلات داخل تایپیک و نظرات دوستان  مثل نشانه و علائم سرما خودگی می مونه و قطعا هر دکتری برای هر نوع علائم یک سری دارو ها و فعالیت رو تایین میکنند @SuperMaN

و سوال من ایجاست برای کدوم یک از این مشکلات راه حل نیاز دارید ؟ 

مثال مشکلات اومده

حقوق بالای اقلیت گارد ملی 

اشتراکی شدن بیز راب بین NG و FBI 

عدم رسیدگی گارد ملی به زندان و بانک ها 

پاک شدن وانتد های NG و PD 

کمبود فعالیت و حقوق هفتگی برای FBI 

@SuperMaN و در تایپیک جنا آقای @ArSaCiAنوشته شده بود برای حل مشکل باید در تایپیک دیگری مطرح و حل شود آیا در این تایپیک میشود یا به شخصه خودم یه تایپیک در این جهت ایجاد کنم ؟

همه این مشکلاتی که فرمودید درست هست و وجود دارند، اما برای رفع آنها سیستمی نیاز است که سریعاً انجام شود

سریعترین راه حلش همش مشترک شدن این وانتد با FBI هست اما خیلی از اعضای NG موافقت نمی‌کنند

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

پشمام Fp80 شدی الان که بیز راب هست چرا آخه اکتیویتی نزدی داداش من شب تا صبح تو محله cj دارم با گان کرم میریزم مردم عادی رو کیل میکنم اگه بخوان اهل دول هم هستم ولی NG باشی اکتیویتی نزنی بده اصلا بده من اکتیویتی بزنم برات هم من هیجانمو خالی کنم تو هم به پولت برسی چطوری ؟:)

متسفانه 1 میلیون اکتیویتی زدم و عکسشم دارم اما...:))

در 2 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

چرا نمیری فکشن خب؟:)

در 11 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

cj دارم با گان کرم میریزم مردم عادی رو کیل میکنم

بله بله من هوسم نزدیک اونجاست و زیاد هاترینگ منو ترکوندی Xd

EazyE.png

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

همه این مشکلاتی که فرمودید درست هست و وجود دارند، اما برای رفع آنها سیستمی نیاز است که سریعاً انجام شود

سریعترین راه حلش همش مشترک شدن این وانتد با FBI هست اما خیلی از اعضای NG موافقت نمی‌کنند

اوکی بیا یک نگاه یکسان به دو اقلیت بگذاریم که هم شانس برابر داشته باشند هم بتونیم وظیفه اصلی دو اقلیت رو تایین کنیم 

چیزی که من در این سال ها در سرور دیدم @SuperMaN

کاری که FBI انجام میده به ۳ تا فعالیت تقسیم میشوند

۱ جمع آوری اطلاعات 

۲ شناسایی مظنونین 

۳ انهدام یا دستگیری مجرم 

ولی کاری که NG انجام میده 

۱ لیست کردن مجرم ها 

۲ تایید نهایی برای شکار کدام مجرم (چیزی در اون تایپیک نظر دادن به عنوان هماهنگی)

۳ انهدام و شکار خطر ناک ترین مجرمین 

و در کل که بگم یک سیستم جدید برای مشترک شدن وانتد برای این دو اقلیت به نظر بنده به این شرح می باشد 

۱ باید فرد مجرم در داخل بیز لو رفت (چه RAM/ و چه شلیک در بیز یا عدم هک گاوسندوق ) تا ۵ دقیقه وانتد NG و اگر نتوانند او را کیل کنند مجرم به دلیل فرار و اینکه باید شناسایی شود به وانتد FBI تبدیل شود 

۲ اگر فرد بتواند با موفقیت از بیز دزدی کند (یعنی فعلا فقط از بیز بیرون رود) تا موقعی که سمپل برداشته نشده و DNA تشخیص داده نشده است 

فردی که دزدی کرده وانتد نگیرد تا این که توسط FBI شناسایی شود و در صورت شناسایی فرد با DNA وانتد برای FBI و اگر نتوانند شناسایی کنند وانتد بعد ۵ دقیقه برای NG خواهد بود 

ولی باید در روش اجام گرفتن دزدی از بیز تغییراتی اعمال کرد تا بتوان طبق یک سری شرایط خاص وانتد خاص به مجرم داده شود  

در 17 دقیقه قبل، iReZa گفته است:

متسفانه 1 میلیون اکتیویتی زدم و عکسشم دارم اما...:))

چرا نمیری فکشن خب؟:)

بله بله من هوسم نزدیک اونجاست و زیاد هاترینگ منو ترکوندی Xd

:) داداش نمیزارت تا ۷وم این ماه پست عضویت باز شه حالا بعدش باید ۳ روز وایسیم تست بگیرن بعدش اگه نوبت بهمون برسه به حضورتون میرسیم :)

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

:) داداش نمیزارت تا ۷وم این ماه پست عضویت باز شه حالا بعدش باید ۳ روز وایسیم تست بگیرن بعدش اگه نوبت بهمون برسه به حضورتون میرسیم :)

همممممممممممم

EazyE.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

و مثل دزدی از بانک با تنوع دادن به بیز راب میشه این گونه مشکلات رو حل کرد 

اگر میبینید ممبر های گارد ملی خیلی بر روی این مسئله تاکید دارد که وانتد مشترک نشه باید حتما دزدی از عابر بانک رو در آپدیت جدید به وظایف FBI انتقال بدیم :)

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، faty1 گفته است:

۲ اگر فرد بتواند با موفقیت از بیز دزدی کند (یعنی فعلا فقط از بیز بیرون رود) تا موقعی که سمپل برداشته نشده و DNA تشخیص داده نشده است 

فردی که دزدی کرده وانتد نگیرد تا این که توسط FBI شناسایی شود و در صورت شناسایی فرد با DNA وانتد برای FBI و اگر نتوانند شناسایی کنند وانتد بعد ۵ دقیقه برای NG خواهد بود

در این مورد میخواستم بگم که به صورت بالا نباشه و به این صورت پایین باشه چرا که این طرح برای زود اجرا شدن و یک طرح موقت تا آمدن آپدیت جدید به همراه دزدی از عابر بانک باشد 

۲ اگر فرد بتواند با موفقیت از بیز خارج شود 

وانتد برای FBI باشد و اگر FBI نتوانند مجرم را در کمتر از ۵ دقیقه یا تا قبل از وین شدن راب  کیل کنند . فرصت خود را برای شرکت در این ماموریت از دست می دهند . و این وانتد برای NG خواهد بود

لینک به دیدگاه

خب نظرتون چیه @SuperMaN 

اگر دیدید ممبر ها کل کل میکنند سر این موضوع باید تصمیم نهایی یک فرد و به همه اجبار کنه 

البته این نظرات بنده به صورت یک طرح موقت خواهد بود همانند باز بودن وضعیت همکار کاپ ها

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

خب نظرتون چیه @SuperMaN 

اگر دیدید ممبر ها کل کل میکنند سر این موضوع باید تصمیم نهایی یک فرد و به همه اجبار کنه 

البته این نظرات بنده به صورت یک طرح موقت خواهد بود همانند باز بودن وضعیت همکار کاپ ها

والا نظر من تنها مهم نیست، حتی اگر من موافق باشم باید نظر FBI و NG و موسس هم بپرسید

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

والا نظر من تنها مهم نیست، حتی اگر من موافق باشم باید نظر FBI و NG و موسس هم بپرسید

اگر امکانش افرادی که در این رابطه باید مشارکت داشته باشند رو تگ کنید 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، faty1 گفته است:

اگر امکانش افرادی که در این رابطه باید مشارکت داشته باشند رو تگ کنید

@SuperMaN میتونید اسامی افرادی که باید در این نظرسنجی شرکت کنند رو اعلام کنید ؟

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

@faty1 تورو هر چی می پرستی کمتر بنویس 

من 1/10 هم نخوندم خلاصه بگو بعدا کسی خاست یه توضیح خلاصه دیگه ای هم بده 

ن یک صفحه تاپیک ?

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Nikotin گفته است:

@faty1 تورو هر چی می پرستی کمتر بنویس 

من 1/10 هم نخوندم خلاصه بگو بعدا کسی خاست یه توضیح خلاصه دیگه ای هم بده 

ن یک صفحه تاپیک ?

:/

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما در رابطه با سیستم تکراری است/رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...