رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حدف شغل مکانیک

Buff

ارسال‌های توصیه شده

درود 

پیشنهاد من اینه که شغل مکانیک حدف بشه و فقط اعضای فکشن TTC بتونن repair و refill بدن و سرویس مکانیک هارو اکسِپت کنند.

اینطوری پلیر ها مجبورن برای اسکیل اپ مکانیک برن TTC و این فکشن هم کمی در سرور پر رنگ تر میشه.

نظر شما چیه؟

@ArmanJall @Automat @TheWestSide @Alonso @Jonesyy @vartoluYT @TheExpert @Cartoon @DoNaLd @AdmBoT @Daveli 

@Beniamintatari @FIRDOK @WaR @SuperMaN @Supervisor @Nikotin @Exit @SeT @Aboll @LordMeysam @AliAgent @RoseRain

@iReZa @iSpicy @Goriz @GnGsTeR @Saleh @GodFather  @illuminati @CalaCe @Dawat @DARTHHOOMAN @SFC @Ravin @Omid  و بقیه دوستان

660102_24InShot-20240703-011016879.png

Champ.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 دقیقه قبل، sasan7m گفته است:

درود 

پیشنهاد من اینه که شغل مکانیک حدف بشه و فقط اعضای فکشن TTC بتونن repair و refill بدن و سرویس مکانیک هارو اکسِپت کنند.

اینطوری پلیر ها مجبورن برای اسکیل اپ مکانیک برن TTC و این فکشن هم کمی در سرور پر رنگ تر میشه.

نظر شما چیه؟

@ArmanJall @Automat @TheWestSide @Alonso @Jonesyy @vartoluYT @TheExpert @Cartoon @DoNaLd @AdmBoT @Daveli 

@Beniamintatari @FIRDOK @WaR @SuperMaN @Supervisor @Nikotin @Exit @SeT @Aboll @LordMeysam @AliAgent @RoseRain

@iReZa @iSpicy @Goriz @GnGsTeR @Saleh @GodFather  @illuminati @CalaCe @Dawat @DARTHHOOMAN @SFC @Ravin @Omid  و بقیه دوستان

درود.

خوب این پیشنهاد می‌تونه پیشنهاد جالبی باشه اما خیلی اوقات هست که TTC آنلاین نیست و مکانیک repair میده.

در مجموع (+).

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

هم موافقم هم مخالف

بیشتر الان این ذهنمو مشغول کرده که در اینصورت، اگه مکانیکی تو سرور نباشه تکلیف چیه؟

• دوست دارم که 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

مخالفم 

این همه skill up برای چی بود

در ضمن اگه jobs پاک بشه باید فکشن مکانیک هم تغییر پیدا کنه چون خدا هم باشی نمیتونی تو یه هفته از 0 اسکیل رو 5 کنی

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

من هم موافقم هم مخالف

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

با سلام جای تغییر داره و نظرم (+) است.

♕♕♕
Alonso.png
-----------------------------------------------------------------------
𝓣𝓱𝓮𝔂 𝓬𝓪𝓷 𝓷𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓫𝓻𝓮𝓪𝓴 𝓾𝓼 𝓭𝓸𝔀𝓷 𝓫𝓮𝓬𝓪𝓾𝓼𝓮 𝔀𝓮'𝓻𝓮 𝓰𝓸𝓵𝓭𝓮𝓝

لینک به دیدگاه

درور .

100 درصد در این سرور افراد دیگیری هم بودند که این پیشنهاد رو داشتن ولی حتما دلیلی داشته که تا به امروز از سرور این شغل حذف نشده.

لینک به دیدگاه

سلام 

اولا ممنون که منو تگ کردید

درمورد پیشنهاد باید بگم هم تا حدودی موافقم هم تا حدودی مخالفم 

از طرفی فکشن توی سرور پررنگ تر میشه از طرفه دیگه ممکنه مشکلاتی پیش بیاد برای مثال از بین رفتن اسکیل پلیرها و زمانی که برای اسکیل آپ صرف کردن ( در صورتی که جاب کامل حذف شه این اتفاق میوفته مگر اینکه با فکشن ttc یکی بشه و فقط افرادیکه توی این فکشن هستن بتونن این جابو بردارن ) یا اگه مکانیکی در سرور نباشه چی میشه ؟ و...

در کل مشکلاتی پیش خواهد آمد اما در صورتیکه راه حل هایی برای مشکلات پیدا بشه نظرم مثبته 

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

پیشنهادت جوریه که هم جنبه مثبت داره هم منفی، اما جنبه های منفیش بیشترع، مثلن همینو در نظر بگیر که TTC آنلاین نباشه، یا اینکه کلن 3 4 تا آنلاین باشن، به نظرت میتونن به همه سرویس ها رسیدگی کنن؟ معلومه که نه!

• دوست دارم که 1

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

سلام و درود

تشکر بابت تگ!

هم موافقم و هم مخالف!

باید این فکر رو بکنید که اگر مکانیکی انلاین نباشه تکلیف کسی که ماشینش روشن نمیشه چیه!

بنظرم باید جوری باشه که اگه ۲ ممبر TTC انلاین و Duty نبودن اونوقت بشه که یک پلیر Civil بتونه درخواست قبول کنه  ( یعنی اگه 2 ممبر از TTC انلاین و Duty بودن اروری برای بازیکنان Civil بره و نزاره اکسپت کنن و اگر باز از این ۲ ممبر کسی درخواست رو قبول نکرد مثلا بعد ۱ دقیقه بازیکنان Civil بتونن قبول کنن.)

در این صورت نظر بنده + میشه. @ArSaCiA  @Toofan  @WhiteCollar

نظرات دوستان هم دوست داریم بشنویم!

ویرایش شده توسط Automat

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

هم موافق هستم هم مخالف

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

درود.

خوب این پیشنهاد می‌تونه پیشنهاد جالبی باشه اما خیلی اوقات هست که TTC آنلاین نیست و مکانیک repair میده.

در مجموع (+).

درسته ممنون بابت نظرت

در 3 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

هم موافقم هم مخالف

بیشتر الان این ذهنمو مشغول کرده که در اینصورت، اگه مکانیکی تو سرور نباشه تکلیف چیه؟

spray?

در 3 ساعت قبل، Nikotin گفته است:

مخالفم 

در ضمن اگه jobs پاک بشه باید فکشن مکانیک هم تغییر پیدا کنه چون خدا هم باشی نمیتونی تو یه هفته از 0 اسکیل رو 5 کنی

درسته

در 3 ساعت قبل، Alonso گفته است:

ممنون ار نظرت متین جان

در 3 ساعت قبل، FIRDOK گفته است:

سلام 

از طرفی فکشن توی سرور پررنگ تر میشه از طرفه دیگه ممکنه مشکلاتی پیش بیاد برای مثال از بین رفتن اسکیل پلیرها و زمانی که برای اسکیل آپ صرف کردن ( در صورتی که جاب کامل حذف شه این اتفاق میوفته مگر اینکه با فکشن ttc یکی بشه و فقط افرادیکه توی این فکشن هستن بتونن این جابو بردارن ) یا اگه مکانیکی در سرور نباشه چی میشه ؟ و...

در کل مشکلاتی پیش خواهد آمد اما در صورتیکه راه حل هایی برای مشکلات پیدا بشه نظرم مثبته 

مرسی ار نظرت

منظورم اینه که اسکیل مکانیک بشه مثل اسکیل خبرنگاری.

کسایی هم که اسکیل اپ کردن اسکیلشون نپره

در 3 ساعت قبل، DoNaLd گفته است:

پیشنهادت جوریه که هم جنبه مثبت داره هم منفی، اما جنبه های منفیش بیشترع، مثلن همینو در نظر بگیر که TTC آنلاین نباشه، یا اینکه کلن 3 4 تا آنلاین باشن، به نظرت میتونن به همه سرویس ها رسیدگی کنن؟ معلومه که نه!

درسته

در 3 ساعت قبل، Automat گفته است:

سلام و درود

تشکر بابت تگ!

هم موافقم و هم مخالف!

باید این فکر رو بکنید که اگر مکانیکی انلاین نباشه تکلیف کسی که ماشینش روشن نمیشه چیه!

بنظرم باید جوری باشه که اگه ۲ ممبر TTC انلاین و Duty نبودن اونوقت بشه که یک پلیر Civil بتونه درخواست قبول کنه  ( یعنی اگه 2 ممبر از TTC انلاین و Duty بودن اروری برای بازیکنان Civil بره و نزاره اکسپت کنن و اگر باز از این ۲ ممبر کسی درخواست رو قبول نکرد مثلا بعد ۱ دقیقه بازیکنان Civil بتونن قبول کنن.)

اینم پیشنهاد خوبیه علی جان

Champ.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، sasan7m گفته است:

spray

ماشینی که روشن نمیشه رو که نمیشه تا دمه بیز هول داد عزیزم

ویرایش شده توسط Supervisor
  • دوست دارم که 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، sasan7m گفته است:

مرسی ار نظرت

در این صورت نظرم کاملا مثبت هست اما اگه این هم عملی بشه خوبه :

در 3 ساعت قبل، Automat گفته است:

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

ساسان جان مکانیک بیشتر ی حرفه هست تا شغل، اینکه پلیرهای عادی بهش دسترسی نداشته باشن مشکلاتی رو بوجود میاره، با توجه به اینکه HP ماشین کم بشه موتور ماشین خاموش میشه و روشن نمیشه، پلیر ها خیلی درخواست سرویس مکانیک میدن، اگه دسترسی Civill ها به شغل مکانیک قطع بشه حجم بسیار زیادی از سرویس مکانیک ها میاد رو دوش فکشن مکانیک که بعید بدونم بتونن به همشون رسیدگی کنن

بنده خودم برای اینکه بتونم به پلیر ها در همه حال خدمت کنم وارد فکشن مدیک شدم که هم بتونم Heal بدم هم در کنارش شغل مکانیک رو دارم که Repair بدم

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

مخصوصا که Lag or cheater هم اومده

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، GnGsTeR گفته است:

ساسان جان مکانیک بیشتر ی حرفه هست تا شغل، اینکه پلیرهای عادی بهش دسترسی نداشته باشن مشکلاتی رو بوجود میاره، با توجه به اینکه HP ماشین کم بشه موتور ماشین خاموش میشه و روشن نمیشه، پلیر ها خیلی درخواست سرویس مکانیک میدن، اگه دسترسی Civill ها به شغل مکانیک قطع بشه حجم بسیار زیادی از سرویس مکانیک ها میاد رو دوش فکشن مکانیک که بعید بدونم بتونن به همشون رسیدگی کنن

بنده خودم برای اینکه بتونم به پلیر ها در همه حال خدمت کنم وارد فکشن مدیک شدم که هم بتونم Heal بدم هم در کنارش شغل مکانیک رو دارم که Repair بدم

حق گفتی حرفی باقی نمیمونه

• دوست دارم که 1

Champ.png

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما مخالف, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (-) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

نظرم منفیه چون وقتی مکانیک انلاین نیست و ماشین روشن نمیشه بعضیا میرن مکانیک میشین و ماشینشون رو با کمک یکی دیگه درست میکنن.

البته اونا درجه سمپری رو رد کردن.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 17:32، vartoluYT گفته است:

درود.

در مجموع (+).

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 17:32، Supervisor گفته است:

هم موافقم هم مخالف

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 17:44، Nikotin گفته است:

مخالفم 

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 17:52، CalaCe گفته است:

من هم موافقم هم مخالف

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 18:07، Alonso گفته است:

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 18:12، ss2002g گفته است:

درور .

100 درصد در این سرور افراد دیگیری هم بودند که این پیشنهاد رو داشتن ولی حتما دلیلی داشته که تا به امروز از سرور این شغل حذف نشده.

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 18:20، FIRDOK گفته است:

سلام 

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 18:22، DoNaLd گفته است:

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 18:24، Automat گفته است:

سلام و درود

تشکر بابت تگ!

هم موافقم و هم مخالف!

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 21:29، Aboll گفته است:

هم موافق هستم هم مخالف

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 21:41، sasan7m گفته است:

درسته ممنون بابت نظرت

spray?

درسته

ممنون ار نظرت متین جان

مرسی ار نظرت

درسته

اینم پیشنهاد خوبیه علی جان

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 22:03، Supervisor گفته است:

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 22:18، FIRDOK گفته است:

در این صورت نظرم کاملا مثبت هست اما اگه این هم عملی بشه خوبه :

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 22:24، GnGsTeR گفته است:

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 22:56، Nikotin گفته است:

مخصوصا که Lag or cheater هم اومده

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 23:17، sasan7m گفته است:

حق گفتی حرفی باقی نمیمونه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 00:12، iReZa گفته است:

نظزم (-) هست

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 17:49، MaSiH گفته است:

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما مخالف, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (-) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 21:04، LordMeysam گفته است:

نظرم منفیه چون وقتی مکانیک انلاین نیست و ماشین روشن نمیشه بعضیا میرن مکانیک میشین و ماشینشون رو با کمک یکی دیگه درست میکنن.

البته اونا درجه سمپری رو رد کردن.

در در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 17:23، sasan7m گفته است:

درود 

نظر شما چیه؟

ممنون از sasan7m@ که من رو تگ کرد پیشنهاد جالب و تکراری میباشد ولی باید اصلاح شود چون اینجوری کمبود مکانیک تو سرور مشاهده میشه همینجوریش مکانیک زیاد نمیاد 

1- پیشنهاد اول اینکه وقتی service mechanic میزنیم یه منو بیاد که بتونیم انتخواب کنیم برای ttc بره درخواست یا به پلیر های مکانیک و اینکه قیمت یک بازیکن عادی بالا باشد مثلا 2.5k و اینکه کامل ماشین تعمیر نشه و لازم باشه بریم spray

و قیمت یک عضو ttc کمتر باشد و لازم به رفتن به spray نباشد 

2- جاب مکانیک کلا واسه پلیر های عادی تغییر پیدا کند به tow کردن ماشین ها تا spray و صد البته پول زیادی بابت tow گرفته شود مثلا 4k 

کلا راجب این موضوع نظرم [+] میباشد در صورتی که کمبود مکانیک تو سرور نباشد و نیاز پلیر همیشه در اولویت باشد 

LoSeArSiF.pngThe Monsters Were Never Under My Bed

Because The Monsters Were Inside My Head

I Fear No Monsters , For No Monsters I See

Because All The Time The Monster Has Been Me

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Beniamintatari گفته است:

ممنون از sasan7m@ که من رو تگ کرد پیشنهاد جالب و تکراری میباشد ولی باید اصلاح شود چون اینجوری کمبود مکانیک تو سرور مشاهده میشه همینجوریش مکانیک زیاد نمیاد 

1- پیشنهاد اول اینکه وقتی service mechanic میزنیم یه منو بیاد که بتونیم انتخواب کنیم برای ttc بره درخواست یا به پلیر های مکانیک و اینکه قیمت یک بازیکن عادی بالا باشد مثلا 2.5k و اینکه کامل ماشین تعمیر نشه و لازم باشه بریم spray

و قیمت یک عضو ttc کمتر باشد و لازم به رفتن به spray نباشد 

2- جاب مکانیک کلا واسه پلیر های عادی تغییر پیدا کند به tow کردن ماشین ها تا spray و صد البته پول زیادی بابت tow گرفته شود مثلا 4k 

کلا راجب این موضوع نظرم [+] میباشد در صورتی که کمبود مکانیک تو سرور نباشد و نیاز پلیر همیشه در اولویت باشد 

دوست عزیز خیلی شبا میشه من ماشینم خرابه و Factions/ میزنم کسی انلاین نیست از فکشن (TTC و یا Sleep/ هستن) و از اون طرف هم بعضی از پلیر ها که بلد نیست وارد فکشن شن دوست دارم تجربش کنن و از یک طرف دیگه شاید یکی علاقه داشته باشه به مکانیکی بازم من نظرم (-) هست در این باره @Beniamintatari

این آدم ویران شده از دور قشنگ است...🫠

...This person is beautiful from afar

EazyE.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، iReZa گفته است:

دوست عزیز خیلی شبا میشه من ماشینم خرابه و Factions/ میزنم کسی انلاین نیست از فکشن (TTC و یا Sleep/ هستن) و از اون طرف هم بعضی از پلیر ها که بلد نیست وارد فکشن شن دوست دارم تجربش کنن و از یک طرف دیگه شاید یکی علاقه داشته باشه به مکانیکی بازم من نظرم (-) هست در این باره @Beniamintatari

@iReZa 

میدونم چی داری میگی  

فرض کن بخوای تاکسی بگیری 

یا مدیک خبر کنی هیچ کس انلاین نیست یا دیوتی نیستن موافقی جاب داشته باشن هرکی خواست تاکسی برونه هرکی خواست امبولانس برونه ؟!

اینجور که میگی اقلیت ttc  هیچ ویژگی مفیدی جز tow کردن ماشین های تو راه ندارن 

LoSeArSiF.pngThe Monsters Were Never Under My Bed

Because The Monsters Were Inside My Head

I Fear No Monsters , For No Monsters I See

Because All The Time The Monster Has Been Me

لینک به دیدگاه

موافق نیستم خودم خیلی به چشم دیدم که لول های پایین برای تجربه بهتر این شغل رو دارن و این نشانه اینه که لول های پایین به این شغل علاقمندند

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد/تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...