رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

افت سرعت در سرور - های وب

ارسال‌های توصیه شده

باسلام؛

کلاً حس میکنم سرور با هایوب مشکل داره! چند روز پیش کلاً کانکت نمی شد که فیکس شد بعد از چند روز الان هم افت سرعت داره، تماس گرفتم با پشتیبانی گفتن ما دسترسی به نرم افزار نداریم و احتمالاً سرور آی پی های هایوب رو بلاک میکنه و این باعثِ افت سرعت و Desync می شه؛ @ArSaCiA راهِ حل؟!

بعضی مواقع ارور Connection is not verified میده و Reinstall your launcher

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

درود، سرور هیچ آیپی‌ای رو بلاک نمیکنه و مشکل از سمت نرم افزار ما نیست و اگر مشکل نرم افزاری بود همه این مشکل رو داشتن.

در صورتی که 5 الی 6 نفر این مشکل را داشته باشند این مشکل به دیتاسنتر گزارش خواهد شد و بررسی هایی صورت خواهد گرفت، تا آن موقع اگر های‌وب وبسایتی برای تیکت دارد برایشان تیکت ثبت کنید و معمولاً افرادی که پای تلفن هستند دانش فنی کمتری نسبت به پاسخگویان تیکت دارند.

لینک به دیدگاه
در 4 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

این مشکل به دیتاسنتر گزارش خواهد شد و بررسی هایی صورت خواهد گرفت

اگر گزارش بدید ممنون میشم

برایشان تیکت ثبت کنید

تیکت دادم تماس گرفتن خودشون

همه این مشکل رو داشتن

آخه من در سایت های دیگر یا سرعت دانلود هیچ مشکلی ندارم فقط مشکل دررابطه با سرور آرساکیا هست ناگفته نمونه با نرم افزار Electro تست کردم افت سرعت کمتر شد اما فیکس نشد

ویرایش شده توسط Leyt
لینک به دیدگاه
  • مؤسس
در 27 دقیقه قبل، Leyt گفته است:

آخه من در سایت های دیگر یا سرعت دانلود هیچ مشکلی ندارم

اتصال سرور به صورت مداوم است و اگر برای 5 ثانیه قطع شود ممکن است Desync شوید و اگر برای 10 ثانیه قطع شود Timeout خواهید شد در صورتی که دانلود و مشاهده وب سایت ها 5 الی 10 ثانیه قطعی تأثیر قابل مشاهده‌ای ندارد، حتی اگر در بازی های آنلاین خارجی هم مشکلی نداشته باشید ممکن است ترانزیت و نقطه اتصال های‌وب به آسیاتک (سرور در دیتاسنتر آسیاتک قرار دارد) مشکل داشته باشد، این مشکلات را های‌وب وظیفه دارد حل و پیگیری کند.

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

اتصال سرور به صورت مداوم است و اگر برای 5 ثانیه قطع شود ممکن است Desync شوید و اگر برای 10 ثانیه قطع شود Timeout خواهید شد در صورتی که دانلود و مشاهده وب سایت ها 5 الی 10 ثانیه قطعی تأثیر قابل مشاهده‌ای ندارد، حتی اگر در بازی های آنلاین خارجی هم مشکلی نداشته باشید ممکن است ترانزیت و نقطه اتصال های‌وب به آسیاتک (سرور در دیتاسنتر آسیاتک قرار دارد) مشکل داشته باشد، این مشکلات را های‌وب وظیفه دارد حل و پیگیری کند.

سلام بنده دیروز این مشکل رو داشتم و با اینکه سرویس بهینه سازی گیم هم خریده بودم (آسیاتک) پینگ بین 200 تا 600 و Desync های پی در پی رو شاهد بودم

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

منم دیروز این مشکل رو داشتم که Ping روی 0 عه بعد از چند دقیقه می ره روی 500 ولی نه Desync شدم نه Time out

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

لطفاً هر کس این مشکلات رو داره نام ISP (شرکتی که به شما اینترنت ارائه داده) به همراه شهرش رو ارسال کنه.

آسیاتک آذربایجان شرقی

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

لطفاً هر کس این مشکلات رو داره نام ISP (شرکتی که به شما اینترنت ارائه داده) به همراه شهرش رو ارسال کنه.

ایرانسل ابادان

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

سلام.

ایرانسل کرمان.

امروز خیلی پینگم خراب بود یهو از ۴۰ می‌رفت رو ۱۰۰

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

ولی پینگ من رو 27 بود ولی وقتی داشتیم فوتبال بازی می کردیم رفت روی 100 پینگ خیلی بد بود .

شاتل اصفهان 

ویرایش شده توسط Mohammadmahdi

غیر ممکن وجود نداره. فقط انجامش بده! و از هیچ چیز نترس.

:My Accounts

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

سلام.

ایرانسل کرمان.

امروز خیلی پینگم خراب بود یهو از ۴۰ می‌رفت رو ۱۰۰

خوبه میرفت رو 100 ما که یا dc میشدیم یا میرفت رو ۵۰۰ اینا

لینک به دیدگاه
در 6 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

منم ۲۰۰ تا گولد میخرم میگم برو چیپس بخر بخور??

چیپس 18 تومنه باید 808 بگیری

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

سرور همش برای من Desync میشه حتی چند بار هم چک کردم که مشکل از پینگ خودم نباشه و نبود 
از صبحه باگ های عجیبی میخورم ، کاراکتر ها برام حالت دیسکانکت هست ولی چت میتونم بدم و چتای بقیه رو ببینم 

لطفا پیگیری شه چون تازگیا اینطوری شده @ArSaCiA

لینک به دیدگاه

به شدت امروز برا من که قبلاً مشکل نداشت امروز اصلا نمیشد بازی کنم وارد بازی میشه با پینگ ۴۰ بعدش همه AFK میشن .

شاتل

اصفهان 

غیر ممکن وجود نداره. فقط انجامش بده! و از هیچ چیز نترس.

:My Accounts

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...