رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناقص بودن AGSAMP

Suvastika

ارسال‌های توصیه شده

سلام به تمامی افرادی که این مطلب رو میخونند

نسخه اندروید AGSAMP خیلی مشکلات زیادی داره و من که اندروید پلیر هستم خودم شخصا تو عذابم و چند مورد رو با شما به اشتراک میزارم:

1-بهینه سازی ضعیف!

شما با بهترین دیوایس ها هم اف پی اس دراپ میشی و با s23 ultra کلا ۹۰ فریم میگیری چه برسه به دیوایس های متوسط و معمولی! ??

2-مشکل مود ها!

دوستان عزیز از جمله @Automat چند عکس گذاشتن که مثلا اینفرنوس ۳ ۴ رنگه هست!

یا لامبورگینی و سلطان

3-یه قابلیت که تو نسخه اندروید دیده نمیشه!

اف پی اس دراپ وحشتناک وقتی یه پلیر با اسکین یا ماشین مود شده کنارته اتفاق میوفته و تو نسخه موبایل نمیشه مقل پی سی مود ها رو اف کرد و خیلی بده!

4- HUD بد تر شده!

بعد ریستارت جدید که تو پیسی اسم اومد زیر مپ تو موبایل فقط کمی به سمت راست رفته و زشت تر شده و تقاضا دارم درست شه!

5- Sensitivity کم و به شدت اذیت کننده!

صد در صد اگه با موبایل خواسته باشید گانری کنید سنس اذیت میکنه و نمیشه خوب گانری کرد و خیلی کنده امیدوارم این هم درست شه

6-باگ عجیب و غریب!

با این سنس که نمیشه بازی کرد وقتی هم میخوایم موس و کیبورد وصل کنیم صفحه ۳۶۰ درجه میچرخه و تکرار میشه این موضوع که واقعا رو مخه!

@ArSaCiA @Toofanلطفا اینارو پیگیری و درست کنید هیچ آپدیتی برا موبایل ندادید

.ٖؒ﷽‌══════════════════════════════
 .--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.   
یک روز ؋ـرا مے رسـב کـہ بـہ خاطر نکشتن هر یک یهوבے اورا نـ؋ـرین میکنیم....
  .--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.

(/_\)

(•.•)

❤️>/

LiTcH.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 دقیقه قبل، NoTNeVeR گفته است:

نسخه اندروید AGSAMP خیلی مشکلات زیادی داره و من که اندروید پلیر هستم خودم شخصا تو عذابم و چند مورد رو با شما به اشتراک میزارم:

1-بهینه سازی ضعیف!

شما با بهترین دیوایس ها هم اف پی اس دراپ میشی و با s23 ultra کلا ۹۰ فریم میگیری چه برسه به دیوایس های متوسط و معمولی! ??

2-مشکل مود ها!

یا لامبورگینی و سلطان

اف پی اس دراپ وحشتناک وقتی یه پلیر با اسکین یا ماشین مود شده کنارته اتفاق میوفته و تو نسخه موبایل نمیشه مقل پی سی مود ها رو اف کرد و خیلی بده!

4- HUD بد تر شده!

بعد ریستارت جدید که تو پیسی اسم اومد زیر مپ تو موبایل فقط کمی به سمت راست رفته و زشت تر شده و تقاضا دارم درست شه!

صد در صد اگه با موبایل خواسته باشید گانری کنید سنس اذیت میکنه و نمیشه خوب گانری کرد و خیلی کنده امیدوارم این هم درست شه

6-باگ عجیب و غریب!

با این سنس که نمیشه بازی کرد وقتی هم میخوایم موس و کیبورد وصل کنیم صفحه ۳۶۰ درجه میچرخه و تکرار میشه این موضوع که واقعا رو مخه!

با سلام خدمت شما @NoTNeVeR عزیز ??

مورد اول : این مورد بسته به ۳۲ یا ۶۴ بیت بودن دیوایس هست.

در صورتی که دیوایس شما ۳۲ بیت باشد لگ نمیشود و اما اگر دیوایس شما ۶۴ بیت باشد لگ می‌شود.

این مشکل با اومدن نسخه ios ارساکیا لانچر و انتشار آن در پلی استور حل خواهد شد و از ۶۴ بیت پشتیبانی میشود.

مورد دوم : درسته برای بنده هم voodoo رنگ افتضاحی داره در اندروید اما در PC اوکیع.

مورد سوم : موافقم (+).باید در لانچر منویی برای این مورد ایجاد شود.

مورد چهارم : این مورد ۱۰ ها بار گفته شده و موسس عزیز پیگیری صورت نداده.باید پنلی برای انتخاب مکان اسم ایجاد بشه که به دلخواه انتخاب بشه.

مورد پنجم : درسته (+).اضافه شدن ژیروسکوپ نیز راهکار خوبیست.

مورد ششم : بنده پیشنهاد دادم موسس عزیز پاسخگو بودند.موسس اشاره کردند در آپدیت های بعد اتصال موس و کیبورد برای اولین بر در سمپ امکان پذیر خواهد شد.

با آپدیت زود به زود برای لانچر هم موافقم (+).

موفق باشی notnever جان ?

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، vartoluYT گفته است:

با سلام خدمت شما @NoTNeVeR عزیز ??

مورد اول : این مورد بسته به ۳۲ یا ۶۴ بیت بودن دیوایس هست.

در صورتی که دیوایس شما ۳۲ بیت باشد لگ نمیشود و اما اگر دیوایس شما ۶۴ بیت باشد لگ می‌شود.

این مشکل با اومدن نسخه ios ارساکیا لانچر و انتشار آن در پلی استور حل خواهد شد و از ۶۴ بیت پشتیبانی میشود.

مورد دوم : درسته برای بنده هم voodoo رنگ افتضاحی داره در اندروید اما در PC اوکیع.

مورد سوم : موافقم (+).باید در لانچر منویی برای این مورد ایجاد شود.

مورد چهارم : این مورد ۱۰ ها بار گفته شده و موسس عزیز پیگیری صورت نداده.باید پنلی برای انتخاب مکان اسم ایجاد بشه که به دلخواه انتخاب بشه.

مورد پنجم : درسته (+).اضافه شدن ژیروسکوپ نیز راهکار خوبیست.

مورد ششم : بنده پیشنهاد دادم موسس عزیز پاسخگو بودند.موسس اشاره کردند در آپدیت های بعد اتصال موس و کیبورد برای اولین بر در سمپ امکان پذیر خواهد شد.

با آپدیت زود به زود برای لانچر هم موافقم (+).

موفق باشی notnever جان ?

خیلی ممنون ولی هم با ۳۲ بیت تست کردم هم ۶۴ در هردو اف پی اس مشکل داره و این مشکل برای پرفورمنس و بهینه نبودن تکسچر هاست

در هم اکنون، NoTNeVeR گفته است:

1-بهینه سازی ضعیف!

2-مشکل مود ها!

یا لامبورگینی و سلطان

4- HUD بد تر شده!

6-باگ عجیب و غریب!

و یه مورد دیگه هم اضافه میکنم

7-مشکل مسیریابی

در نسخه موبایل ما وقتی جایی رو مارک میکنیم یا چکپوینت فعال میکنیم هیچ GPS نداره مثل نسخه اصلی و گم میشیم و تقاضا دارم مود GPS هم برا اندروید بیاد

ویرایش شده توسط NoTNeVeR

.--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.   
  .--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.

(/_\)

(•.•)

❤️>/

LiTcH.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، NoTNeVeR گفته است:

خیلی ممنون ولی هم با ۳۲ بیت تست کردم هم ۶۴ در هردو اف پی اس مشکل داره و این مشکل برای پرفورمنس و بهینه نبودن تکسچر هاست

درسته?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، NoTNeVeR گفته است:

1-بهینه سازی ضعیف!

2-مشکل مود ها!

یا لامبورگینی و سلطان

4- HUD بد تر شده!

6-باگ عجیب و غریب!

سلام و درود

همه موارد عالی مخصوصا مورد اول که با هر گوشی ای که بیاین با این مشکل مواجه میشید ( با چندین گوشی تست کردم همه همینن )

موسس چند مورد رو برای اپدیت بعدی کلاینت موبایل تایید دادن و Target Vr دادن اما معلوم نیست این آپدیت کی در دسترس قرار میگیره!

یه مورد دیگه هم خواستم من اضافه کنم اگر مشکلی نباشه :

8- مشکل دزدی بیزینس 

داخل کلاینت موبایل برای شروع دزدی باید حتما به NPC شلیک کرد و هیچ روشی نیست که بشه راحت و بدون وانتد هک رو انجام بدید !

به امید رسیدن به گوش موسس و دوستان عزیز ادمین @ArSaCiA @Toofan 

51cb12_241728327643380.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Automat گفته است:

- مشکل دزدی بیزینس 

داخل کلاینت موبایل برای شروع دزدی باید حتما به NPC شلیک کرد و هیچ روشی نیست که بشه راحت و بدون وانتد هک رو انجام بدید !

کاملا درست هست (+).

در ۱ ساعت قبل، NoTNeVeR گفته است:

-مشکل مسیریابی

در نسخه موبایل ما وقتی جایی رو مارک میکنیم یا چکپوینت فعال میکنیم هیچ GPS نداره مثل نسخه اصلی و گم میشیم و تقاضا دارم مود GPS هم برا اندروید بیاد

(+) کاملا درسته.

تمامی دوستان اندروید از شما تقاضا میشود تمامی مشکلاتی که طی مدت اخیر مشاهده کردید در این تایپیک اعلام فرمایید.

با تشکر ?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

یدرود 

در حال حاضر AG-Samp نسخه آزمایشی BETA می باشد و در آینده با اپدیت های پیش رو مشکلات متعددی از مشکلات موجود حل خواهد شد.

نظرم ( + ) است.

Expert.png

AliExpert.png

TheExpert.png

DashExpert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Automat گفته است:

سلام و درود

همه موارد عالی مخصوصا مورد اول که با هر گوشی ای که بیاین با این مشکل مواجه میشید ( با چندین گوشی تست کردم همه همینن )

موسس چند مورد رو برای اپدیت بعدی کلاینت موبایل تایید دادن و Target Vr دادن اما معلوم نیست این آپدیت کی در دسترس قرار میگیره!

یه مورد دیگه هم خواستم من اضافه کنم اگر مشکلی نباشه :

8- مشکل دزدی بیزینس 

به امید رسیدن به گوش موسس و دوستان عزیز ادمین @ArSaCiA @Toofan 

علی جان ممنون برای تظرت و بله مورد راب هم هست و داخلش یه مورد دیگه که مثل پی سی نمیشه هر وقت ایم بگیری دستاش بره بالا و این بده

در هم اکنون، TheExpert گفته است:

یدرود 

در حال حاضر AG-Samp نسخه آزمایشی BETA می باشد و در آینده با اپدیت های پیش رو مشکلات متعددی از مشکلات موجود حل خواهد شد.

نظرم ( + ) است.

از شما هم برای نظرتون ممنونم و منظورم نسخه موبایل بود که الان کامل اومده

.--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.   
  .--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.

(/_\)

(•.•)

❤️>/

LiTcH.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NoTNeVeR گفته است:

از شما هم برای نظرتون ممنونم و منظورم نسخه موبایل بود که الان کامل اومده

@NoTNeVeR جان منظور @TheExpert عزیز این هست که در حال حاضر AG:SAMP ANDROID در حالت بتا قرار دارد.

دلیل :

زود منتشر شدن این لانچر.

به‌زودی‌شاهد‌لانچر‌کامل‌خواهیم‌بود‌.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۶ در 17:23، iAMlR گفته است:

1-بهینه سازی ضعیف!

من با موبایلم Tarkov mobile یا وارزون بالاترین تنظیمات گرافیکی حداقل ۸۰ اف پی اس میگیرم اما توی لانچر اندروید بیشترین اف پی اسم ۴۰-۵۰ هست !

در در ۱۴۰۲/۶/۶ در 17:23، iAMlR گفته است:

2-مشکل مود ها!

یا لامبورگینی و سلطان

جدا از اینا وقتی تکسچر ها و هاد رو عوض کنی روی لانچر اندروید اصلا دیگه نمیتونید بازی کنید باید لانچرو پاک کنید از اول نصب کنید با جایگزینی فایل ها هم اوکی نمیشه 

بقیه موارد هم به جا بودن 

در در ۱۴۰۲/۶/۶ در 17:54، iAMlR گفته است:

-مشکل مسیریابی

ویرایش شده در دیروز در 17:57 توسط NoTNeVeR

بیشتریا مپو حفظن ?

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، FIRDOK گفته است:

بیشتریا مپو حفظن ?

منم حفظم اما وقتی فایند میکنی یا میگن بیا هوس یا بیز فلان خب بعضی موقع ها گیج میشی

.--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.   
  .--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.

(/_\)

(•.•)

❤️>/

LiTcH.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، iAMlR گفته است:

منم حفظم اما وقتی فایند میکنی یا میگن بیا هوس یا بیز فلان خب بعضی موقع ها گیج میشی

مطلب حقی بود

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Dillon گفته است:

نسخه AGSamp Android  بتا هست بزودی تغیرات بزرگی در این نسخه اجرا میشود

اونی که قبل عید بود مگه بتا اون نبود؟

اگه اینجوری باشه که اون الفا بوده?

• ناراحت 1

.--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.   
  .--ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ--.

(/_\)

(•.•)

❤️>/

LiTcH.png

لینک به دیدگاه

درود این نسخه از AG:SAMP بتا نیست و در کانال تلگرام آرساکیا دولوپر گفته شده که این نسخه از AG:SAMP همون PC هست که به استودیو Grove Street داده شده تا پورت بشه رو اندروید (همون گروهی که Gta Trilogy رو ساختن) و این استودیو همراه با پورت باگ های عجیب غریبی ایجاد میکنه که باز هم گفته شده با آپدیت های کوچک این باگ ها برطرف میشن 

اما نظر شخصی بنده اینه که وقتی limit هارو بدون هماهنگی بالا ببرن بازی سنگین میشه دقیقا مثل مپ های کریسمس و اینا که ۳ک آبجکت بود و FPS Drop میشد

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

هم اکنون AG:SAMP در حال توسعه است، و طبیعتا مانند هر ابزار دیگری، از ابتدا است که پیشرفت به مرور صورت میگیرد.

این مورد در رابطه با AG:SAMP نیز به همین گونه است، همچنین در صورت مشاهده باگ و مشکلات در بخش " گزارش باگ " آن را با ما در میان بگذارید.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...