رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ های Meetings Attended

TheMasTeR

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

MasTeR.png

- توضیح کامل باگ: درود، من از این سیستم 2 باگ پیدا کردم.

#باگ اول: یک قانون توی تمام دسته ها هست که اگر عضوی زیر 72 ساعت (کمتر از 3 روز) وارد اقلیت شود اون میتینگ براش حساب نمیشه اما سیستم Meetings Attended این قانون رو نقض میکنه و منی که 2 روز توی اقلیت PD بودم یک Meetings Attended گرفتم‌.

@TheMasTeR

#باگ دوم: اگر عضوی سابلیدر باشد و چند ساعت قبل از جلسه ی هفتگی به رنک قبلی خودش Rank down شه، موقع Paycheck نه حقوق میگیره و نه Meetings Attended 

@TheExpert

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): -

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):

طبق توضیحاتی که ارائه دادم عمل کنید.

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، TheMasTeR گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

MasTeR.png

- توضیح کامل باگ: درود، من از این سیستم 2 باگ پیدا کردم.

#باگ اول: یک قانون توی تمام دسته ها هست که اگر عضوی زیر 72 ساعت (کمتر از 3 روز) وارد اقلیت شود اون میتینگ براش حساب نمیشه اما سیستم Meetings Attended این قانون رو نقض میکنه و منی که 2 روز توی اقلیت PD بودم یک Meetings Attended گرفتم‌.

@TheMasTeR

#باگ دوم: اگر عضوی سابلیدر باشد و چند ساعت قبل از جلسه ی هفتگی به رنک قبلی خودش Rank down شه، موقع Paycheck نه حقوق میگیره و نه Meetings Attended 

@TheExpert

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): -

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):

طبق توضیحاتی که ارائه دادم عمل کنید.

با سلام درمورد اول بنده داخل میتینگ به خود @ArSaCiA گفته بودم این مورد میتینگ attended رو

در مورد دوم هم حقوق گرفته هم پی چک فکشن اکتیویتی آقای @TheExpert

اما میتینگ attended خیر  که بر میگرده به همون موضوع اولی که گفتم 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

با احترام

علت اینکه ساب لیدر حقوق میگیره ولی Meeting Attended ثبت نمیشه چیه؟

الان من دو هفته هست این مشکل رو دارم که میتینگامو به کمک پیگیری های @DoNaLd از مسئول لیدر ها میگیرم.

من این احتمال رو میدم ولی مطمئن نیستم?

اگر ساب لیدر PayCheck اون ساعتی که میتینگ برگزار میشه رو به علت فعالیت زیر ۴۰ دقیقه دریافت نکنه، در پی چک اقلیت حقوق میگیره، منتهی میتینگ براش ثبت نمیشه

برای مثال:

میتینگ ساعت 15 شروع میشه

اگر ساب لیدر ساعت 15 رسپکت نگیره! ساعت 15:15 که میتینگ به اتمام میرسه، حقوق رو میگیره ولی Meeting Attended ثبت نمیشه.

یک سری ادمین ها لطف دارن هر هفته میان و این مشکل رو برامون برطرف میکنن 

اما یک سری بهشون میگی همچین مشکلی به وجود اومده میگن مگه میشه؟ مگه داریم؟

خب برادر من، من نمیام دروغ بگم که الکی Meeting Attended بگیرم قطعا مشکل دارم که ریپورت دادم دارم مطرح میکنم، اصلا طرف خسته اس دوس نداره Cmd بزنه.

در کل از مدیریت تقاضا میشه تا پروسه حل این مشکل به مسئولین محترم بفرمایند که رسیدگی کنن به این موضوع.

جسارتی به ادمین های گل که ما غیر از لطف و خوبی ازشون چیزی ندیدیم نشه?

بدرود.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در 6 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

درود، آیا این باگ فیکس شده؟

فیکس شده

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

درود در حال حاضر در مورد گرفتن Meeting attended قبل از 72 ساعت از ورود به فکشن بله فیکس شده 

راجب مورد دوم متاسفانه دسترسی کافی برای چک کردنش رو نداریم.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

یک مشکل دیگه هم وجود داره

قانونا باید از لحظه ای که رنک اپ شدن میتینگ هاشون رو برای رنک اپ بعدی جمع و حساب بکنیم 

اما تداخل Meeting Attended باعث میشه زودتر از زمان قانونی رنک اپ بشن

مثلا فرض بکنید شخص A یک ساعت قبل از رنک ۳ شدن FW بگیره بعد از اینکه FW پاک شد رنک ۳ میشه اما زودتر از ۶ هفته رنک ۴ میشه چون میتینگ هاش + میخوره

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

قانونا باید از لحظه ای که رنک اپ شدن میتینگ هاشون رو برای رنک اپ بعدی جمع و حساب بکنیم 

اما تداخل Meeting Attended باعث میشه زودتر از زمان قانونی رنک اپ بشن

مثلا فرض بکنید شخص A یک ساعت قبل از رنک ۳ شدن FW بگیره بعد از اینکه FW پاک شد رنک ۳ میشه اما زودتر از ۶ هفته رنک ۴ میشه چون میتینگ هاش + میخوره

دقیقا همینه درسته چون اگه یادت باشه ما خودمون قبلا از Meeting attended که بیاد دستی حساب میکردیم یعنی طرف سر ششمین میتینگ نمیاد که قرار رنک آپ شه (واسه رنک 3 شدن میگم) و شما fw میدی

بعد میتینگ هفته بعد میاد میشه و میتینگ هفته بعد میشه 7 اینارو میاد بعد از اینکه fw clear شد رنک آپ میشه 

و 

ضمنا 

رنک 2 نیازمند 2 میتینگ Attended 

رنک 3 نیازمند 6 میتینگ

رنک 4 نیازمند 12 میتینگ 

رنک 5 نیازمند 20 میتینگ

هست 

الان واسه اون شخصی که fw میگیره و هفتمین میتینگ رنک 3 میشه و 5 میتینگ دیگه بیاد رنک 4 میشه 

درکل میشه گفت میتینگ هایی که شخص میاد حتی اگر fw گرفته باشه حسابه چه با این اپدیت چه بدون این آپدیت 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس
در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 18:06، Omid گفته است:

شما زمانی که عضو FW دارد نباید او را Rank up کنید، در هر صورت چه FW داشته باشد چه نداشته باشد Meeting باید برای او حساب شود.

گزارش تکراری. بسته شد.

لینک به دیدگاه

• Ali موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...