رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ ماشین های Si

Esmail

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Oppenheimer.png

- توضیح کامل باگ: با سلام شما وقتی که سوار یکی از ماشین های فکشن خودتون میشید و بعدش که میخواهید برید تست مجوز ها رو بدهید تا \deletveh نزنید نیتوانید سوار هلیکوپتر یا هرچیزه دیگری شوید

قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): در صورت لزوم داده میشه

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): توضیح داده شد.

Oppenheimer.png

Bradley.png

تنها یک چراغ است که مرا هدایت می‌کند و آن چراغ تجربه است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

http://agsa.arsacia.ir/updates/server/

سیستم ظاهر شدن تمامی وسایل نقلیه موجود در بازی از اول ساخته شد.

از این پس به دلیل محدودیت تعداد وسایل نقلیه و در جهت استفاده بهینه از ظرفیت ها وسایل نقلیه داخل بازی بر اساس نیاز به صورت خودکار ظاهر خواهند شد.

به طور مثال، در HQ اقلیت شما از هر مدل وسیله نقلیه ممکن است یک یا دو عدد موجود باشد و زمانی که شخصی وارد آن می شود یک عدد از آن مدل وسیله نقلیه در HQ شما ظاهر خواهد شد.

زمانی که وارد وسیله نقلیه مخصوص خود می شوید آن وسیله نقلیه را می توانید با دستور DeleteVeh/ حذف کنید یا با دستور GiveVeh/ آن وسیله نقلیه را به شخص دیگری دهید.

این سیستم شامل وسایل نقلیه که به صورت رایگان در نقشه پیدا می شوند یا وسایل نقلیه شخصی یا اجاره ای نمی شود.

زمانی که سوار یک وسیله نقلیه می شوید دیگر کسی نمی تواند راننده آن وسیله نقلیه شود به جز شما و تنها با واگذار کردن وسیله نقلیه با دستور GiveVeh/ می توانید آن وسیله نقلیه را در دسترس شخص دیگری قرار دهید.

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Oppenheimer گفته است:

- توضیح کامل باگ: با سلام شما وقتی که سوار یکی از ماشین های فکشن خودتون میشید و بعدش که میخواهید برید تست مجوز ها رو بدهید تا \deletveh نزنید نیتوانید سوار هلیکوپتر یا هرچیزه دیگری شوید

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): توضیح داده شد.

منظورم از هلیکوپتر هلیکوپتر های فکشن معلم مدرسه بود

ویرایش شده توسط Oppenheimer

Oppenheimer.png

Bradley.png

لینک به دیدگاه

خب, بزارید درست توضیح بدم, فکر کنم باگ رو متوجه شدم. (خودم قبل انتشار بهش برخوردم ولی نتونستم گزارش کنم @ArSaCiA @Toofan)
شما مثلا سوار Maverick در اقلیت دسته متوسطیی خود شدید و با اون Maverick رفتید به فرودگاه خاکی برای تست Flying.
شما Maverick خودتون رو میزارید کنار تا بعد تست سوارش بشید و به مقصد خودتون برسید. وقتی به معلم مورد نظر خود (School Instructor) SL/ میدید و وقتی تست شروع میشه شما وقتی میخواید سوار Maverick فکشن معلم بشید نمیتونید چون در حال حاضر سوار یک Maverick از فکشن خودتون هستید, در صورتی که شما در حال حاضر در م*فیا هستید! 
درسته؟ @Oppenheimer

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Farab گفته است:

خب, بزارید درست توضیح بدم, فکر کنم باگ رو متوجه شدم. (خودم قبل انتشار بهش برخوردم ولی نتونستم گزارش کنم @ArSaCiA @Toofan)
شما مثلا سوار Maverick در اقلیت دسته متوسطیی خود شدید و با اون Maverick رفتید به فرودگاه خاکی برای تست Flying.
شما Maverick خودتون رو میزارید کنار تا بعد تست سوارش بشید و به مقصد خودتون برسید. وقتی به معلم مورد نظر خود (School Instructor) SL/ میدید و وقتی تست شروع میشه شما وقتی میخواید سوار Maverick فکشن معلم بشید نمیتونید چون در حال حاضر سوار یک Maverick از فکشن خودتون هستید, در صورتی که شما در حال حاضر در م*فیا هستید! 
درسته؟ @Oppenheimer

کاملا درست و دقیق

Oppenheimer.png

Bradley.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Oppenheimer گفته است:

کاملا درست و دقیق

خیلی ممنون, در صورت نیاز فیلم از قبل ضبط شده و قرار داده میشود @ArSaCiA @Toofan

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۸ در 22:18، Farab گفته است:

درسته؟ @Oppenheimer

سلام و درود

بله دقیقا مشکل سیستم جدید اینه.

و نکته اینجاست که انگار کلا بر روی یک سیستم اجرا میشه ، بزارید بهتر توضیح بدم...

سیستم جدید Deleteveh برای کل ماشین های فکشن ها و Job ها تعریف شده ، یعنی فرد چه از فکشن تاکسی ماشین برداشته باشه چه از Job Bus باید Deleteveh بزنه تا بتونه سوار ماشین بعدی بشه!

به عنوان مثال همین موردی که دوستمون مطرح کردن !

در هر صورت شما فقط و فقط میتونید یک ماشین داشته باشید حالا فرقی نداره ماشین فکشن باشه یا ماشین Job ها.

باید سیستم اینها از هم جدا باشه جوری که اگر شما با ماشین یک فکشن Cop رفتید در محل Getjob و خواستید ماشین مربوطه رو بردارید اروری نیاد ، اگر خواستید مجددا ماشین Cop و یا اون Job رو بردارید ارور بده و بگه شما میتونی یه ماشین از هرکدوم داشته باشی!

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم

ویرایش شده توسط Automat

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Automat گفته است:

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم

بله, بنده مثل چییییی متوجه این باگ میشم چون خودم بهش قبل آپدیت برخوردم.
جوریه که کسی که سوار وسیله نقلیه ی تست میشه قابلیت های Deleteveh/ و Giveveh/ رو با وسیله ی نقلیه ی تست در اختیار خودش داره, بنابراین اگر وسیله نقلیه ای (ماشین فکشن یا Job) داشته باشه نمیتونه ازش استفاده کنه چون هر شخص فقط یک وسیله ی نقلیه میتونه در دسترس خودش برای استفاده ازش و همینطور استفاده از Deleteveh/ & Giveveh/ داشته باشه و اینجاست که به باگ برمیخوریم و سیستم وسیله نقلیه ی شغل (Job) و فکشن و همینطور وسیله نقلیه ی تست رو باهم قاطی میکنه!

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

منم بهش برخوردم

در در ۱۴۰۲/۵/۲۰ در 02:18، Farab گفته است:

بله, بنده مثل چییییی متوجه این باگ میشم چون خودم بهش قبل آپدیت برخوردم.
جوریه که کسی که سوار وسیله نقلیه ی تست میشه قابلیت های Deleteveh/ و Giveveh/ رو با وسیله ی نقلیه ی تست در اختیار خودش داره, بنابراین اگر وسیله نقلیه ای (ماشین فکشن یا Job) داشته باشه نمیتونه ازش استفاده کنه چون هر شخص فقط یک وسیله ی نقلیه میتونه در دسترس خودش برای استفاده ازش و همینطور استفاده از Deleteveh/ & Giveveh/ داشته باشه و اینجاست که به باگ برمیخوریم و سیستم وسیله نقلیه ی شغل (Job) و فکشن و همینطور وسیله نقلیه ی تست رو باهم قاطی میکنه!

فقط تو ماشین های فکشن میشه دیگه تو ماشین های فری که اتفاق نمی افته؟

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، CalaCe گفته است:

منم بهش برخوردم

فقط تو ماشین های فکشن میشه دیگه تو ماشین های فری که اتفاق نمی افته؟

من با ماشین فکشن بودش که تست کردم و به باگ برخوردم, ماشین های Job هم منطقی نیستش که نشه و تایپشون با ماشین های فکشن یکیه مگر اینکه چون ماشین Job هست و فکشن نیستش باگ نخوره...

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Farab گفته است:

من با ماشین فکشن بودش که تست کردم و به باگ برخوردم, ماشین های Job هم منطقی نیستش که نشه و تایپشون با ماشین های فکشن یکیه مگر اینکه چون ماشین Job هست و فکشن نیستش باگ نخوره...

آها پس احتمالا با ماشین های job هم میشه

منم با ماشین فکشن موقع گرفتن مجوز هواپیما بهش برخوردم.

سوالم اون ماشین هایی که در سطح شهر به صورت free بود که فکر کنم با اونا نشه چون اونارو نمیشه deleteveh کرد

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۸ در 20:16، Oppenheimer گفته است:

اره منم بش برخوردم

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۳ در 15:28، CalaCe گفته است:

آها پس احتمالا با ماشین های job هم میشه

منم با ماشین فکشن موقع گرفتن مجوز هواپیما بهش برخوردم.

سوالم اون ماشین هایی که در سطح شهر به صورت free بود که فکر کنم با اونا نشه چون اونارو نمیشه deleteveh کرد

نه اونا فرق دارن

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

Oppenheimer.png

Bradley.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farab گفته است:

نه اونا فرق دارن

آره

QolBeR.png

👑

لینک به دیدگاه

جالبه

در 6 ساعت قبل، Farab گفته است:

نه اونا فرق دارن

صحیح

در 7 ساعت قبل، Alarm گفته است:

اره منم بش برخوردم

الارم خورده ؟!

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nikotin گفته است:

جالبه

صحیح

الارم خورده ؟!

هعی خداا

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • مؤسس

این موضوع باگ نیست. در صورتی که می‌خواهید به نحو دیگری باشد باید پیشنهاد آن را ارسال کنید.

• چی چی 2
  • ناراحت 1

لینک به دیدگاه

• Ali موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...