رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد ریز و پیشنهاد به ArSaCiA

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام

این یک انتقاد و بیشتر یک پیشنهاد ریز است که امیدواریم عذر مارو براش بپذیرید 

نظر بنده این است که زمانی که مانند دیشب که سرور از دسترس خارج شده بود

لانچر واسه شماهم بالا نمیاد؟؟

و شما زحمت کشیدید بعد از درست شدن و برگشتن سرور به حالت عادی

نقل قول

سرور متصل شد. برای جبران تا 30 دقیقه دیگر 3 عدد PayDay خواهیم داد و Boss سه بار Spawn خواهد شد.

PayDay دادین و سه بار boss اسپاون شد 

لطف بفرمایید در تایم های روز بندازید که اکثر افراد آنلاین باشن که از این جوایز برخوردار شن دقیقا PayDay که شما دادین مال ساعت 11 شب به بعد بوده.

با تشکر و احترام

• دوست دارم که 1

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هدف ازین کار فقط رسپکت دادن به افرادی هست که تو اون ساعات داشتن بازی میکردن، 

اونطوری که شما میگی یکی که اصلا تو بازی نبوده و خبر نداره که سرور آف شده فرداش بیاد رسپکت و پی چک اضافی میگیره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GnGsTeR گفته است:

هدف ازین کار فقط رسپکت دادن به افرادی هست که تو اون ساعات داشتن بازی میکردن، 

اونطوری که شما میگی یکی که اصلا تو بازی نبوده و خبر نداره که سرور آف شده فرداش بیاد رسپکت و پی چک اضافی میگیره

دقیقا برعکس زمانی که شما ساعت 10 شب سرور به مشکل برمیخوره برای افرادی که روز بعد باید برن ( مدرسه / کار / اداره و غیره ) دیگه منتظر نمیمونن که ببینن که سرور دوباره به حالت فعال در میاد و میرن میخوابن.

دقیقا مثل من که شب که سرور قطع شد کامپیوتر رو خاموش کردم روز بعد که دیدم اومدم دیدم PayDay داده شده.

• مرسی 2

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، TheExpert گفته است:

دقیقا برعکس زمانی که شما ساعت 10 شب سرور به مشکل برمیخوره برای افرادی که روز بعد باید برن ( مدرسه / کار / اداره و غیره ) دیگه منتظر نمیمونن که ببینن که سرور دوباره به حالت فعال در میاد و میرن میخوابن.

دقیقا مثل من که شب که سرور قطع شد کامپیوتر رو خاموش کردم روز بعد که دیدم اومدم دیدم PayDay داده شده.

دقیقا ?

بنده ساعت ۱۰ اومدم کار داشتم دیدم قطع شد رفتم فروم تایپیک زدم بعد گرفتم خوابیدم

• ناراحت 1

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، TheExpert گفته است:

خب از کجا بدونیم اینا رفتن خوابیدن فرداش اومدن بین این همه آدم و پلیر

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، CalaCe گفته است:

خب از کجا بدونیم اینا رفتن خوابیدن فرداش اومدن بین این همه آدم و پلیر

+

خب مگه شما @Expert فرداش سرکار نبودید؟ چه زمانی باید گذاشته میشد که افراد دیگه ای هم که از دست دادن اون زمانی که شما هستید باشن؟ شاید اکثر بازیکنانی که اون Paycheck رو از دست دادند اون لحظه رو آنلاین بودند و شما و تعدادی رفتید بخوابید در صورتی که شما باتجربه هستید و میدونید سرور خیلی سریع دوباره برمیگرده به حالت قبل و در اکثر مواقع ضرر ها جبران میشه! آفلاین شدن سرور تقصیر فوندر عزیز نبود و بهترین زمان رو یعنی بعد از بازگشتن سرور انتخاب کردند برای دادن Payday & Boss event و اطلاعی نداشتن که شما قصد خوابیدن دارید، درسته؟ 

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Farab گفته است:

+

خب مگه شما @Expert فرداش سرکار نبودید؟ چه زمانی باید گذاشته میشد که افراد دیگه ای هم که از دست دادن اون زمانی که شما هستید باشن؟ شاید اکثر بازیکنانی که اون Paycheck رو از دست دادند اون لحظه رو آنلاین بودند و شما و تعدادی رفتید بخوابید در صورتی که شما باتجربه هستید و میدونید سرور خیلی سریع دوباره برمیگرده به حالت قبل و در اکثر مواقع ضرر ها جبران میشه! آفلاین شدن سرور تقصیر فوندر عزیز نبود و بهترین زمان رو یعنی بعد از بازگشتن سرور انتخاب کردند برای دادن Payday & Boss event و اطلاعی نداشتن که شما قصد خوابیدن دارید، درسته؟ 

+

بین این همه آدم و پلیر ها سخته پیدا کردنشون

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farab گفته است:

+

دوست عزیز بنده ضرر مالی کردم?

داشتم ماشین میکردم تو پاچه یه نفر???

فقط مونده بود سل بدم که آف شد سرور.

هعب ?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

دوست عزیز بنده ضرر مالی کردم?

داشتم ماشین میکردم تو پاچه یه نفر???

فقط مونده بود سل بدم که آف شد سرور.

هعب ?

برو یقه دیتاسنترو بگیر برادر من ?

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Farab گفته است:

برو یقه دیتاسنترو بگیر برادر من ?

آخه چکارش کنم دیگه برادر ?

دیگه پشیمون شد بهش رسوندن voodoo ۳۰۰ ک نیست ??

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

آخه چکارش کنم دیگه برادر ?

دیگه پشیمون شد بهش رسوندن voodoo ۳۰۰ ک نیست ??

داداش اون چوب خدا بوده دیده داره همچین میکنی تو پاچه یارو که عاحححححح بکشه کل سرورو خاموش کرده اصلا گردن شما بوده قطعی دیتاسنتر???

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Automat گفته است:

داداش اون چوب خدا بوده دیده داره همچین میکنی تو پاچه یارو که عاحححححح بکشه کل سرورو خاموش کرده اصلا گردن شما بوده قطعی دیتاسنتر???

????

🍁🍁

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، از پیشنهاد/انتقاد شما سپاسگزارم.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...