رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد از تفییر سیستم جدید Biz Rob

ارسال‌های توصیه شده

با سلام!
توی ریستارتی که همین الان اعمال شد، متاسفانه سیستم Biz Robbery به کل خراب شد!

• سیستم هک اون بشدت سخت شده!
  • شانس وین کردن بیز بشدت پایین اومده چون وانتد C-6 شده!
  • محدودیت در انتخاب عدد که اگر اشتباه زده بشه آلارم بیز به صدا در میاد و وانتد میشید و خیلی راحت اگر 2 تا کاپ تیم باشن و همینجوری تو شهر بچرخن راحت همه رابا Fail میشه!
  • راب بانکی که 6 نفر داخل بانک و مسلح و آماده هستن، فقط 2 تا کاپ اونم با HP 25 میتونه Ram بده ولی راب بیز که تک نفرست، به صورت نامحدود با HP  و Armour کامل میشه Ram داد!!!

و...

صحبت اینجاست، اگر قراره آپدیتی بیاد، باید یک تغییری به وضع سرور بده نه اینکه هیچ ثمری نداشته باشه!
من طی صحبتی که با خود @ArSaCiA  و @Toofan داشتم، عقیده‌شون این بود که: "1- هرکسی بتونه به تنهایی و با دردسر کمتر Rob بزنه 2- توی واقعیت اگه کسی از تجارتی دزدی کنه کشته نمیشه! "
ولی الان با این وضعیت کی واقعا میره راب بیز بزنه؟! و دوباره برگشتیم به اون حالت قبل اومدن Biz Robbery، حداقل در راب بانک، درصدی برای وین کردن راب بدون وانتد بود، ولی الان شما باید حتما وانتد بشید و یک ساعت بیوفتید زندان بخاطر 60k!!

و یک مورد دیگه اینکه، چرا وانتد 3 که C-6 هم هست، باید مختص NG باشه؟! من هم خودم تجربه NG داشتم هم FBI  و Paycheck این دو فکشن اصلا بالانس نیست بصورتی که ممبر فکشن NG از ممبر FBI دو برابر بیشتر درآمد داره، ولی الان وانتد 3 Biz Robbery هم فقط مختص NG شده که این اختلاق درآمد باز به نفع NG تموم میشه! حداقل باید مشترک بین این دو فکشن میشد.

لطفا اگر قراره آپدیتی بدید، به حرف های بقیه گوش کنین و خودتون هم نگاه کنین، بقول دوستی هر سری یه آپدیتی میدید، یه طرف آسیب میبینه!
صحبت هایی هم که تو این تاپیک زده شد، انگار اصلا اهمیتی برای @ArSaCiA نداشته:

پ.ن: تغییر*

ویرایش شده توسط Supervisor
  • دوست دارم که 3

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

درود، هک کردن صندوق راه دارد و پس از پیدا کردن راه آن بعد از حداکثر 4 بار کد زدن می‌توانید کد را زیر 15 ثانیه بدون آلارم به دست بیاورید. راه آن را پیدا کنید و از راه آن کد را پیدا نمایید. با توجه به پول دریافتی Biz Robbery، این دستبرد 75% پول Bank Robbery را به شما می‌دهد و کاملاً منطقی‌ست که 75% وانتد آن هم دریافت کنید (4.5 وانتد C-6 که در واقع 4 وانتد به شما داده می‌شود)

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

درود، هک کردن صندوق راه دارد و پس از پیدا کردن راه آن بعد از حداکثر 4 بار کد زدن می‌توانید کد را زیر 15 ثانیه بدون آلارم به دست بیاورید. راه آن را پیدا کنید و از راه آن کد را پیدا نمایید. با توجه به پول دریافتی Biz Robbery، این دستبرد 75% پول Bank Robbery را به شما می‌دهد و کاملاً منطقی‌ست که 75% وانتد آن هم دریافت کنید (4.5 وانتد C-6 که در واقع 4 وانتد به شما داده می‌شود)

من هنوز نمیدونم چه خبره ولی وانتد C-6 برای NG؟

یعنی تو واقعیت از مغازه دزدی کنیNG میاد بالا سرت؟ :|

کلا این وانتد نباید برای NG باشه یا مثلا به صورت اشتراکی با FBI

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 1 دقیقه قبل، LoverBoy گفته است:

من هنوز نمیدونم چه خبره ولی وانتد C-6 برای NG؟

این وانتد از اتبدا مختص NG بوده از آنجا که اقلیت NG وظیفه رسیدگی به دستبرد ها را دارند.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

حرف شما درست ولی از وقتی که من یادم میاد وانتد 3 و 4 مختص به فکشن FBI بوده که در اواخر 2019 آپدیت اومد و وانتدا اشتراکی شدن که بازم در حالت اشتراکی وانتد 3 و 4 برای FBI عه، دور از منطق عه که وانتد 4 مختص به NG باشه 

• مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

واقعا الان خود شما میری راب بیز بزنی؟ حداقل اینو میدونی که قراره کاپ فول HP اونم چند نفری بریزن سر آدم :| بانک با اون تعداد رابر فقط دوتا کاپ میتونه Ram بده اونم با ۲۵ درصد خون، ولی بیز چی؟!

لطفا بقیه حرف ها رو هم بخونین و با این منطق که ۷۵ درصد پول بانک رو میگیره بحث رو جمع نکنین

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 2 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

واقعا الان خود شما میری راب بیز بزنی

اگر شرایط دستبرد به بانک محیا نباشد بله، در صورتی که شما به درستی دستبرد به Biz بزنید تا خروج از Biz به کل وانتدی دریافت نمی‌کنید، مشکل شما پیدا نکردن راه درست هک می‌باشد.

در رابطه با اینکه این وانتد برای FBI باشد هم هیچوقت به این شکل نبوده و حتی زمانی که وانتد 3 بود هم این وانتد مختص NG بود، یادتان باشد که این وانتد از نوع دستبرد می‌باشد.

لینک به دیدگاه

راست میگه اگه وانتد نباشه 6 7 تا کاپ میریزن سرت :|

کلا دیگه راب بیزو کسی نمیزنه

LoVerBoy.png

Latino.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

اگر شرایط دستبرد به بانک محیا نباشد بله، در صورتی که شما به درستی دستبرد به Biz بزنید تا خروج از Biz به کل وانتدی دریافت نمی‌کنید، مشکل شما پیدا نکردن راه درست هک می‌باشد.

الان شما دارید میگید که با خروج از بانک وانتد میشیم اونم C-6 باید یا یک ساعت بریم زندان، یا 45k پون Bail بدیم تازه اونم اگه باشه و اگر راب وین بشه! منطقیه از نظر شما؟!بخاطر چقدر پول؟ 60 70k ؟

• دوست دارم که 1

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

در رابطه با اینکه این وانتد برای FBI باشد هم هیچوقت به این شکل نبوده و حتی زمانی که وانتد 3 بود هم این وانتد مختص NG بود، یادتان باشد که این وانتد از نوع دستبرد می‌باشد.

مگه هک کردنشم الگویه خاصی داره؟

LoVerBoy.png

Latino.png

لینک به دیدگاه

درجه سختیِ رابِ بیزینس کاملاً بالانس هست، این سیستم به هیچ وجه نباید با بانک رابری مقایسه شه؛

شما داری به تنهایی راب می زنی و اسکیل شما به مرور بالاتر میره و در راب های بعدی امکانش هست بدون هیچ باگی راب رو وین کنی!

Unavailable.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در هم اکنون، Supervisor گفته است:

منطقیه از نظر شما؟!

بله، زیرا دزدی از بانک هم به همین صورت است. در رابطه با همه‌ی این تغییرات در همین تاپیکی که لینک دادید صحبت شد و به این تصمیم رسیدیم.

لینک به دیدگاه

اتفاقا بر خلاف نظر بقیه که میگن هکِ بیز سخت شده، از نظر من هک بیز کاملا منطقی شده.

هک قبل واقعا آسون بود و هرکسی میتونست با اسپم کردن Space عدد رو پیدا کنه (از جمله خودِ من)

برای یادگیری این سیستم کمی زمان بزارید و تلاش کنید، وقتی بفهمید چطور میشه هک کرد خیلی حس خوبی داره ?

به زودی آموزشش رو میزارم.

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

گه هک کردنشم الگویه خاصی داره؟

بله. الگویی وجود نداره که به شما گفته نشده باشه و اقلب بازیکنان Space های خود را هدر می‌دهند.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

اگر بخوایم اینجوری نگاه کنی در دستبرد به بانک FBI یکی از تعیین کننده های نتیجه دستبرد بوده اما در حال حاضر هیچ نقشی در دستبرد به تجارت نداره 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ArSaCiA گفته است:

بله. الگویی وجود نداره که به شما گفته نشده باشه و اقلب بازیکنان Space های خود را هدر می‌دهند.

منظورت از الگو چیه؟ :|

یعنی مثلا اگه عدد اول 2 باشه عدد دوم 4 عه؟

الگوش سادس؟

LoVerBoy.png

Latino.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، LoverBoy گفته است:

الگوش سادس؟

وقتی رنگِ عددِ خاکستری میشه یعنی اون عدد توی اسلاتای دیگس (این یدونش بود)

Unavailable.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ArSaCiA گفته است:

بله، زیرا دزدی از بانک هم به همین صورت است. در رابطه با همه‌ی این تغییرات در همین تاپیکی که لینک دادید صحبت شد و به این تصمیم رسیدیم.

برابره با دزدی از بانک؟! وقعا قیاس خنده داری بود همینطور شما @Leyt
1- Ram نا محدود با خون و آرمور کامل و تک نفره بودن در مقایسه با راب بانک که 6 نفر مسلح هستن و فقط 2 تاکاپ میتونه Ram بده؟!
2- شکست و وانتد حتمی 1 ساعته در مقابل رب بانکی که حداقل 50 درصد امکان وین بدون وانتد هست؟!
3- مقایسه دردسر، درصد شانس وین شدن و وانتد در بیز بانک و راب؟!
جالبه!

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در هم اکنون، AbbasMZ گفته است:

در دستبرد به بانک FBI یکی از تعیین کننده های نتیجه دستبرد بوده اما در حال حاضر هیچ نقشی در دستبرد به تجارت نداره 

FBI از ابتدای بازی قبل از بروزرسانی دستبرد به بانک جدید نقشی در دستبرد نداشت و اینکه FBI در دستبرد به بانک نقشی می‌تواند ایفا کند دلیل بر این نمی‌شود که در دستبرد به تجارت هم نقشی ایفا کند.

لینک به دیدگاه

الگوش سادس؟

تنها الگویی که وجود داره اینه که عدد ها خاص هستن یعنی عدد 6 در 2پین وجود ندارد.

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

همچنان وین کردنش به نظر ساده و راحت می رسد. بیش از حد راحت طلب و خودخواه نباشیم.

• دوست دارم که 3

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 3 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

Ram نا محدود با خون و آرمور کامل و تک نفره بودن در مقایسه با راب بانک که 6 نفر مسلح هستن و فقط 2 تاکاپ میتونه Ram بده؟!

در صورتی که شما به درستی دستبرد بزنید پلیس قبل از خروج شما از تجارت وارد آن تجارت نمی‌شود.

شکست و وانتد حتمی 1 ساعته در مقابل رب بانکی که حداقل 50 درصد امکان وین بدون وانتد هست؟!

زدن Bank Robbery به شدت سخت تر از زدن Biz Robbery می‌باشد، جمع کردن 6-8 نفر و سر و سامان دادن آنها یک کار بسیار زمان بر تر است.

مقایسه دردسر، درصد شانس وین شدن و وانتد در بیز بانک و راب؟!

معمولاً زمانی که درست از تجارت دستبرد بزنید درصد شانس وین شما بیشتر از درصد وین دستبرد به بانک خواهد بود، همانطور که قبلاً عرض کردم شما به درستی به تجارت دستبرد نمی‌زنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

همچنان وین کردنش به نظر ساده و راحت می رسد. بیش از حد راحت طلب و خودخواه نباشیم.

امیدوارم که اینطوری باشه، ولی چیزی که مشخص میشه بزودی، Cop app خالی از وانتد و پلیر هایی که به روال سابق برگشتن و صد البته اگر وانتد بیز رابی هم باشه، به Paycheck مضاعف NG ، بیشتر اضافه میشه!

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

هربار که یه اپدیت میاد یه ارساکیا گیم میریزه به هم 

پس فردا @Nicolay باز باید تاپیک بزنه برای Police department که اکتیویتی C-7 اونا کم شده.

@ArSaCiA اگه 75 درصد پول بانک رو میدی پس راب بیز هم باید 2 یا 3 نفره باشه که راحت تر باشه یکی گانر باشه یکی هکر و یکی دیگه هم رانر که با ماشین 4 در باید رانندگی کنه

که یه دفاعی داشته باشن یا Hp کاپ 100 باشه بدونه armour وقتی Ram میدن 

وانتد های بیز رابری از اولش درست بود و موضوع فقط برای Sample بود 

الان با اینکه rob bank زیاد میشه biz robbery فقط برای NG هست Jail Break هم هست با زیاد شدن وانتد ها من به خاطر اینکه اکتیویتی به همه برسه کلاب رو باز میزارم بیشتر موقع ها 

ولی اکتیویتی Rob biz باید مشترک با FBI باشه و راحت تر باشه چون فقط 1 نفر باید هم استرس هک رو داشته باشه استرس Bot بیز رو و استرس کاپ رو

در 13 دقیقه قبل، LoverBoy گفته است:

یعنی تو واقعیت از مغازه دزدی کنیNG میاد بالا سرت؟ :|

RP نیست که سرور سمپه وقتی هم قوانین رو قبول میکنی توی رجیستر هر تغیری قابل اجرا میشه 

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم  👽

♥(っ◔◡◔) 𝓝𝓪𝓽𝓲𝓸𝓷𝓪𝓵 𝓖𝓾𝓪𝓻𝓭 ♥

🎅   𝐧𝐈𝐠Ĥt ς𝕣𝕒𝓏𝓲ⓔ𝐬 𝓕𝕒мI𝕝𝐲  🌷💙

Khan.png

5ab713_241-1-.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...