رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Spicy - عدم اهمیت به مشکل بازیکن در AL/

Noise

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

NoiSe.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Spicy.png

• توضیحات:

سلام، خسته نباشین.

از یکی از ادمینا قوانین هلپری و Take Test رو گرفتم. رفتم که قوانین رو بخونم. تو قوانین نوشته بود "• هر SV در هر 15 روز پاک خواهد شد." و "• هر AV در هر 20 روز پاک خواهد شد."! برام سوال شد که "مگه AV همون اخطار لفظی نیست؟ مگه مثل SV که MySV/ داریم، برا AV هم MyAV/ داریم؟ اصن مگه SV سنگین تر از AV نیست؟ پس چرا باید مدت زمان پاک شدنش کمتر از مدت زمان پاک شدن AV باشه؟" و از این قبیل سوالا. گفتم شاید تو قوانین اشتباه نوشتنش (چون 2-3 سالی میشه دور از بازی بودم، قوانین استف برام مثل قدیم نبود). رفتم Report/ دادم که این سوالایی که تو ذهنمه رو به یکی از ادمینا بگم تا مطمئن شم که قوانین درست نوشته شده و در حین تست دچار مشکل نشم. حالا این ادمینمون دل به کار نمیده. واقعا من مشکلی ندارم که اشتباه جواب بده یا نه. مشکلم اینجاست که چرا نباید با پلیرا خوب تا کنه؟ چرا نباید یه ذره ارزش قائل بشه؟

یه مشکل دیگه که به عنوان مخاطب واقعا آزارم میده و اکثر اعضای استف انجامش میدن اینه که هنوز سوالمو کامل نپرسیدم و جوابمو خوب نگرفتم، سریع بعد از اینکه یه قسمت از سوالمو جواب میدن میگن "سوال یا مشکل دیگه یی ندارید؟" و اصلا آدم روش نمیشه بقیه سوالشو بپرسه (با خودم میگم حتما کار داره و میگم Close کنه).

همین دیگه واقعا نمیخواستم بیام شکایت کنم که هم برای این رفیقمون بد بشه هم برای منی داشتم قوانین رو میخوندم بیام برای شکایت وقت بذارم. الانم تو سرور کس دیگه یی به جز این آقا آنلاین نیست که ازش بپرسم تا برم تستمو بدم.

• مدارک:

https://s8.uupload.ir/files/spicy_1_ea2z.jpg

https://s8.uupload.ir/files/spicy_2_19y.jpg

ویرایش شده توسط Noise

Noise.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به شما دوست عزیزم
@Noise بنده از کسایی هستم که همیشه تلاش کردم که بتونم با بازیکن رفتار خوبی داشته باشم و نظرشون رو جلب کنم این داستان برای خود بنده ناراحت کننده هست
اگر لحن منو داخل Al/ ببینی متوجه میشی که اصلا اینطوری نیست که بخوام اهمیت ندم گلم همونجا هم بهت گفتم که چرا نمیشه خیلی دقیق به این سوالات جواب بدم
حالا بازم به قول خود شما من در اون لحظه تک ادمین بودم و کلی کار دیگه و ریپورت دیگه داشتم عزیزم که باید به اونا هم رسیدگی میکردم تا جایی که شد بهت کمک کردم
و بعد اینکه میگید چرا سریع میگی سواله دیگه ای نداری، این به این دلیل هست که سریعتر به مشکل بقیه بازیکن ها رسیدگی بشه، و بنده خیلی مودبانه داخل همون ریپورت با اینکه خیلی سرم شلوغ بوده توضیح دادم
+موفق باشی عزیز

ویرایش شده توسط iSpicy
  • دوست دارم که 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @Noise

طبق گفته های ادمینِ عزیز...

هر آنچه در قوانین در مورد آن توضیح داده شده ادمین موظف هست شما را به آن قسمت راهنمایی کند.

مقدار سنگینی و سَبُکیه مجازات ها (AV/SV) کاملاََ مشخص هست و شما لازم است به تعداد روز های آن دقت کنید تا متوجه آن بشوید.

خوشبختانه الان شما هلپر هستید و اگر ابهاماتی در ذهنتان وجود دارد میتوانید با مسئولتان درمیان بگذارید تا ابهاماتِ شما رفع شود.

- همچنین شکایت شما در موردِ نحوه پاسخ دادن ادمینِ مربوطه به Report/ قبول شد.

- اخطاراتِ لازم به ادمین داده خواهد شد.

موفق باشید، بسته شد.

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...