رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Lin

BlackNoir

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rezzaa.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: اولین Av الکی من paintball بودم و وانتد Pd رو ماشین من g کردن و گفتم Pd C-4 Jail  و اون شخصی که شکایت کرده گفتن وانتد PD هست منم در جواب گفتم اومدن. G کردن این کجاش حرف نامربوط حساب میشه؟ توضیح منطقی میخوام

دومین مورد هم کجای فروم زده کاپی با ماشین به یه ماشین دیگه بزنه av داره؟ فقط در قوانین عمومی 5 ساعت ساسبند درایور داره

• مدارک (فیلم یا عکس): توضیحات به مسئولان داده شد با تشکر 

ویرایش شده توسط Rezzaa
.
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Rezzaa

شکایت شما درحال برسی میباشد! 

لیدر محترم @LiN شما 24 ساعت فرصت دارید جهت ارائه مدارک و دفاعیه از خود دارا هستید! 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

4 شکایت از شما شده است رضا جان که تمام شکایت ها را با خود شما بررسی و مدارکی از شما گرفته شد، و برای همه شکایت ها به شما فرصت پیدا کردن مدرک برای رفع اتهام داده شد، اما متاسفانه کامل نبودند. 

مدارک برای مسئول محترم @Omid ارسال شد. 

Staff Note

+موفق باشید.

• دوست دارم که 2

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Rezzaa

عملکرد لیدر مربوطه صحیح میباشد! 

بدلیل اینکه فکشن مربوطه در حالت C-3 بودند و Collaboration هم Enable نبوده طبق قانون زیر av اول شما بدرستی داده شده! 

نقل قول

شما حق دخالت (حتی سوال کردن) در افراد تحت تعقیب اقلیت های دیگر در دسته ویژه را ندارید مگر اینکه خودشان به شما اجازه دهند (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

----------

زمانی که می خواهید مجرمی را که متعلق به اقلیت شما نیست دستگیر کنید حتماً قوانین داخلی اقلیت دسته ویژه مربوط به آن را مطالعه نمایید. (معمولاً مجرمانی که متعلق به اقلیت شما نیستند با TogCollab اقلیت مالک برای اقلیت شما هم قابل رسیدگی خواهند شد)

در مورد Av دوم شما طبق قانون زیر Av داده شده صحیح میباشد:

نقل قول

شما نباید به هیچ وجه قوانین رانندگی را نقض کنید یا برای مثال جهت مخالف خیابان رانندگی کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

و FW دوم شما هم صحیح بوده طبق قانون زیر :

نقل قول

شما حق ندارید روی افرادی که در حال تیر زدن مداوم به یک بازیکن هستند از دستور Frisk/ استفاده کنید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

شکایت شما رد شد! 

+بسته شد! 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...