رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

۲ مورد پیشنهاد برای فروم

Chanoda

ارسال‌های توصیه شده

آقا ما یه پیشنهادی داریم که میدونم کسی کوچیک ترین اهمیتی به این بخش نمیده ولی خب من میگم که نگم کاش میگفتم

۱- به نظر من کسایی که محدودیت باز کردن تاپیک براشون برداشته شده به خاطر رسیدن به لیمیت فعالیت فروم، برای کامنت گذاشتن زیر وضعیت دیگران نیاز به تایید ادمین نداشته باشن

۲- مورد بعدی درباره فروم موبایله که واقعا اوضاع طراحیش داغونه و خیلی از قابلیتا رو نداره (رنگی کردن متن، تغییر اندازه متن، و یه سری مشکلات دیگه که نمیدونم چطوری توضیح بدم)

من زیاد درباره مشکلاتِ فیکس کردنشون اطلاع ندارم واسه همین اصرار زیادی هم به درست شدنشدن ندارم

ولی خیلی بهتره که جدا از وضع سرور که بهش دارید خیلی زیاد رسیدگی میکنید، به فروم هم رسیدگی کنید

ممنون

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3. اضافه شدن تاریخچه استفاده از رنگ ها (مثلا 6 رنگی که قبلا استفاده کردیم رو نشون بده)

ویرایش شده توسط Kerazom
  • دوست دارم که 1

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در در ‏۲۰۲۲‏/‏۱۲‏/‏۲۵ در 13:55، Yoda گفته است:

من میگم که نگم کاش میگفتم

سس ماست

در در ‏۲۰۲۲‏/‏۱۲‏/‏۲۵ در 13:55، Yoda گفته است:

۱- به نظر من کسایی که محدودیت باز کردن تاپیک براشون برداشته شده به خاطر رسیدن به لیمیت فعالیت فروم، برای کامنت گذاشتن زیر وضعیت دیگران نیاز به تایید ادمین نداشته باشن

۲- مورد بعدی درباره فروم موبایله که واقعا اوضاع طراحیش داغونه و خیلی از قابلیتا رو نداره (رنگی کردن متن، تغییر اندازه متن، و یه سری مشکلات دیگه که نمیدونم چطوری توضیح بدم)

من زیاد درباره مشکلاتِ فیکس کردنشون اطلاع ندارم واسه همین اصرار زیادی هم به درست شدنشدن ندارم

ولی خیلی بهتره که جدا از وضع سرور که بهش دارید خیلی زیاد رسیدگی میکنید، به فروم هم رسیدگی کنید

ممنون

تغییر خاصی اعمال نمیکنه اما اگه اوکی بشه اوکیه

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در در ۱۴۰۱/۱۰/۴ در 13:55، Chanoda گفته است:

- به نظر من کسایی که محدودیت باز کردن تاپیک براشون برداشته شده به خاطر رسیدن به لیمیت فعالیت فروم، برای کامنت گذاشتن زیر وضعیت دیگران نیاز به تایید ادمین نداشته باشن

نظرم - هست

در در ۱۴۰۱/۱۰/۴ در 13:55، Chanoda گفته است:

نظرم + هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

این مورد اخیرا بروز رسانی شده است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...