رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن دستور V/ ویس چت در مصاحبه (Live)

Martyn

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود. با توجه به آپدیت اخیر و اضافه شدن سیستم ویس چت برای فکشن و کلن و... که خیلی هم کاربردی هست خواستم عرض کنم که اگه ویس چت برای مصاحبه ها هم اضافه بشه میتونه جذاب تر باشه علاوه بر این مصاحبه ها زیاد میشه و یک نوع تنوع محسوب میشه و مورد دیگه که به نفع طرفین به خصوص اونی که برای مصاحبه حضور پیدا کرده احتمالا دغدغش تایپ باشه یا فینگلیشش مورد داشته باشه که با این سیستم میتونه رفع بشه @ArSaCiA @Alireza

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اره خوب میشه، اگه بشه واسه هر کانال ویس، یه میزان صدا هم گذاشت عالی میشه. مثل رادیو که ادم تو ماشین گوش میده. بشینی لایو گوش بدی ?

ویرایش شده توسط ForbiddeN
  • دوست دارم که 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hoody گفته است:

سلام و درود. با توجه به آپدیت اخیر و اضافه شدن سیستم ویس چت برای فکشن و کلن و... که خیلی هم کاربردی هست خواستم عرض کنم که اگه ویس چت برای مصاحبه ها هم اضافه بشه میتونه جذاب تر باشه علاوه بر این مصاحبه ها زیاد میشه و یک نوع تنوع محسوب میشه و مورد دیگه که به نفع طرفین به خصوص اونی که برای مصاحبه حضور پیدا کرده احتمالا دغدغش تایپ باشه یا فینگلیشش مورد داشته باشه که با این سیستم میتونه رفع بشه @ArSaCiA @Alireza

بیا باهم مصاحبه کنیم ?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۹/۱۵ در 13:08، Hoody گفته است:

پیشنهاده خیلی خوبیه به نظرم ولی حتما باید حداقل دو نفر نظاره گر داشته باشن که مشکلی پیش نیاد.

در کل به نظرم پیشنهاده خوب و مفیدیه.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

پیشنهاد شما رد شد.

همچنین این مورد در قالب Interview در سالن مخصوص امکان پذیر است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...