رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Alireza

Tabriz

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sadra_Kabir..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: با سلام بنده یه شکایت گذاشتم از reza که رد شد دلیل رد شدنشم کاملا الکی بود 

توی قوانین نوشته نباید بیشتر از 15 ثانیه طول بکشه که اگه کشید باید سری صبور باشید بگن بعد جواب و بدن در تصویرم دقت کنید بنده گفتم معنی RTTC چیه و خوندن این چقدر زمان میبره؟ ایشون حواسشون به ریپورت نیست بعد اومده دیر جواب داده اونم گفته از هلپر بپرسید 

بعد این متن صبور باشید برای چه هست در قوانین و قوانین نگفته شما اگه داشتی میخوندی طول کشده یا نه گفته مجازات داره که خیلی از ادمین ها هام مجازات شدن سرش ولی چون ایشون صمیمیته زیادی بینشون هست رد کردن و شکایت از alireza نیست فقط میخوام ادمین reza  مجازات شود نه alireza جان 

• مدارک (فیلم یا عکس): https://forum.arsacia.ir/topic/27224-شکایت-از-reza/

ویرایش شده توسط Political
  • مرسی 1

??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @Political

ممنون بابتِ گزارشِ شما.

@ArSaCiA

نیازی به ارسالِ مدارک و توضیحات نیست داخلهِ لینکی که قرار دادند همه چیز توضیح داده شده.

• دوست دارم که 1
  • هاها 5

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

قوانین تیم استف، قوانین و سیاست های شخصیست و ما لزوماً زمانی که یک سؤال بی مربوط به بازی می‌پرسید و به جای اینکه بعد از 15 ثانیه پاسخ بگیرید بعد از 30 ثانیه پاسخ گرفتید به این دلیل با هیچ کس برخوردی نخواهیم کرد.

اینگونه سیاست ها صرفاً به این دلیل وجود ندارند که شما بخواهید از آنها برای اهداف شخصی خود سوء استفاده کنید و اگر بازیکنی واقعاً از نحوه پاسخ تیم زمانی که سؤال یا یک مشکل واقعی داشت و به بازیکن توجهی نکرد شکایت داشت به شکایت او رسیدگی می‌شود.

شکایت رد شد.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...