رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی مورد- Alireza

HamedBhn

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

AqA_HaMeD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ..

• توضیحات: 

درود و خسته نباشید خدمت شما!

من در تاریخ 25/7/2022 23:58 به دوستی به نام PadZahr پول دادم حالا ایشون از این سرور رفته یه جا بهتر پلی میده بعد گفت که من دیگه برنمیگردم آرساکیا... رمز اکانت رو داد بهم گفت برو هاترینگ گلدیم رو سلبک بده یه ساوانا هم توشه برو سل بده پولش برا خودت بردار به جا اون قرضت

screenshot_20220914-132521_gbwhatsapp_ff      screenshot_20220914-132544_gbwhatsapp_sb

منم این کارارو انجام دادم بعد دیروز میبینم که اکانت اصلیم ومولتیم  به دلیل کلاهبرداری 14 روز بن شدن

توی فروم قضیه رو با @Alireza در جریان گذاشتم و ایشون در پاسخ به من تهمت کلاهبرداری رو میزنن و میگن ساوانا 20 بار از این اکانت به اون اکانت شده این کلاهبرداریه در صورتی که من فقط ماشینو توی مولتیم گذاشتم و بعدش سل دادم

هاترینگ هم که سلبک دادم کلاهبرداریه.....

در جواب هم میگه بدهی از طرف ما ساپورت نمیشه که من با این مورد مشکلی ندارم اما عزیز  طبق گفته های موسس سرور @ArSaCiA و چت های عمومی سرور که پی در پی ارسال میشن سرور هیچگونه مسولیتی در قبال اکانت های دزدیده شده یا هک شده ندارد.

screenshot_20220914-133030_telegram_0x1e

حالا من میخوام بدونم چه دلیلی داره سوپروایزر کاسه داغ تر از آش بشه و منو بن بده در صورتی که اقدامات انجام شده با رضایت صاحب  اکانت بوده و حتی!!!! اگه این اقدامات با نارضایتی صاحب اکانت بود باز هم مجازاتی نداشت.

غیر از این هست که ایشون با من خصومت شخصی داره؟

غیر از این هست که ایشون 1 سال منو توی صف لیدری نگه داشت و دوستان خودشو لیدر گذاشت؟ اخرش هم زمانی که هیچکس لیدری رو قبول نمیکرد به من لیدری داد؟تازه کجا! اونم تاکسی!!

در ضمن طبق گفته های دیگران ایشون با هرکس خصومت شخصی داره میوفته به چک کردن لاگ های اونا.....!

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک رو بالا گذاشتم بدون سانسورش رو هم میفرستم پیوی ادمین هم که هستی برو چک کن ببین با شماره روی اکانت یکی هست یا ن....

با هر نرم افزاری هم میخوای بیا رو گوشیم چتارو بخون.

در 8 دقیقه قبل، HamedBhn گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

AqA_HaMeD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ..

• توضیحات: 

درود و خسته نباشید خدمت شما!

من در تاریخ 25/7/2022 23:58 به دوستی به نام PadZahr پول دادم حالا ایشون از این سرور رفته یه جا بهتر پلی میده بعد گفت که من دیگه برنمیگردم آرساکیا... رمز اکانت رو داد بهم گفت برو هاترینگ گلدیم رو سلبک بده یه ساوانا هم توشه برو سل بده پولش برا خودت بردار به جا اون قرضت

screenshot_20220914-132521_gbwhatsapp_ff      screenshot_20220914-132544_gbwhatsapp_sb

منم این کارارو انجام دادم بعد دیروز میبینم که اکانت اصلیم ومولتیم  به دلیل کلاهبرداری 14 روز بن شدن

توی فروم قضیه رو با @Alireza در جریان گذاشتم و ایشون در پاسخ به من تهمت کلاهبرداری رو میزنن و میگن ساوانا 20 بار از این اکانت به اون اکانت شده این کلاهبرداریه در صورتی که من فقط ماشینو توی مولتیم گذاشتم و بعدش سل دادم

هاترینگ هم که سلبک دادم کلاهبرداریه.....

در جواب هم میگه بدهی از طرف ما ساپورت نمیشه که من با این مورد مشکلی ندارم اما عزیز  طبق گفته های موسس سرور @ArSaCiA و چت های عمومی سرور که پی در پی ارسال میشن سرور هیچگونه مسولیتی در قبال اکانت های دزدیده شده یا هک شده ندارد.

screenshot_20220914-133030_telegram_0x1e

حالا من میخوام بدونم چه دلیلی داره سوپروایزر کاسه داغ تر از آش بشه و منو بن بده در صورتی که اقدامات انجام شده با رضایت صاحب  اکانت بوده و حتی!!!! اگه این اقدامات با نارضایتی صاحب اکانت بود باز هم مجازاتی نداشت.

غیر از این هست که ایشون 1 سال منو توی صف لیدری نگه داشت و دوستان خودشو لیدر گذاشت؟ اخرش هم زمانی که هیچکس لیدری رو قبول نمیکرد به من لیدری داد؟تازه کجا! اونم تاکسی!!

در ضمن طبق گفته های دیگران ایشون با هرکس خصومت شخصی داره میوفته به چک کردن لاگ های اونا.....!

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک رو بالا گذاشتم بدون سانسورش رو هم میفرستم پیوی ادمین هم که هستی برو چک کن ببین با شماره روی اکانت یکی هست یا ن....

با هر نرم افزاری هم میخوای بیا رو گوشیم چتارو بخون.

اصلا شما قرض رو نادیده بگیر!

طرف عشقش کشیده اموالشو بده من شما چرا منو من کردید؟؟

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض ادب و احترام خدمت شما @HamedBhn

در 16 ساعت قبل، HamedBhn گفته است:

اینکه مجازات داره یا نداره شما تعیین نمیکنید! مقداری هم روی ادب و رفتارتان کار کنید و خودتان را اصلاح کنید!

در 17 ساعت قبل، HamedBhn گفته است:

تهمت کلاهبرداری رو میزنن

تهمتی هم نبوده گفتید چرا بن شدم فرمودم وارد اکانت شخصی شدید اموال اکانت رو برداشتید و این طبق بنده قانون فروم مشمول مجازات میشود:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:
  • با اموال:

کلاه‌برداری و یا تلاش برای کلاه‌برداری از بازیکنان به وسیله اموال داخل بازی ممنوع می باشد (مجازات: 14 روز محرومیت)
مجازات تکرار آن برای بار دوم 30 روز محرومیت و برای بار سوم محرومیت دائم می باشد.
مجازات حساب‌های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.

توجه، ما سهل انگاری های افراد را در استفاده از دستورات مانند عدم توجه به اسم، قیمت و... تضمین نخواهیم کرد. همچنین اعمال یا معاملاتی همچون قرض دادن پول و یا ارائه وام را به رسمیت نمی‌شناسیم و پشتیبانی در این موارد ارائه نخواهیم کرد.

در جواب هم میگه بدهی از طرف ما ساپورت نمیشه

قانون بالا رو مطالعه فرمایید ما قرض دادن پول و ارائه وام را به رسمیت نمی شناسیم و پشتیبانی نخواهیم کرد.

متاسفانه یا خوشبختانه بنده شما رو نمیشناسم که بخوام خصومت داشته باشم عزیزه دل.

1 سال؟ بنده از عید امسال سوپروایزر شدم یعنی 01-01-1401 تا الان که شما شکایت کردید هنوز به سال نرسیدیم به شما هم لیدری ندادم عزیزه دل شما داخل صف تیم کارکنان بودید و خودتان وارد تیم شدید اسم بنده هم در لاگ اقلیت شما نیست، دوستان؟ متاسفانه بنده در اکانتم هیچ دوستی ندارم و شما نیز بر اساس اولویت لیدر شدید.

انشالله گفته ی شما و دیگران در این باره درست باشد و من تهمت شما و دیگران رو هم نادیده میگیرم.

مدارک و چت های 2021 رو هم نگه دارید برای خودتان.

مدارک ارسال شد برای موسس موفق و پیروز باشید.

Staff Note

• دوست دارم که 3

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

اینکه کلاهبرداری ممنوع می‌باشد چیزی‌ست که در قوانین عمومی ذکر شده است و از سیاست های جدیدی که از زمان حضور سرپرست محترم اعمال شده است رسیدگی بیشتر به پرونده های کلاهبرداری می‌‌باشد.

در آخر مسئولیت امنیت اکانت شما با خود شماست و در برخی موارد ما هم نمی‌توانیم به شما کمک کنیم اما دلیل نمی‌شود که از کلاهبردار ها هم حمایت کنیم و اگر متوجه شویم که کلاهبرداری صورت گرفته مطمئن باشید که طبق قانون با شما برخورد خواهد شد. این حرف جهت حمایت از کلاهبردار ها نیست.

در رابطه با اصل موضوع شکایت شما، در صورتی که فکر می‌کنید برای شما پاپوش درست کرده‌اند می‌توانید با ایجاد یک تیکت در بخش پشتیبانی (https://forum.arsacia.ir/support/) (دپارتمان ارتباط با سرپرست) و ارسال مدارک خود و اثبات آن، این موضوع را پیگیری کنید تا اگر محرومیت شما اشتباه بوده هم فردی که پاپوش درست کرده با او برخورد شود و هم محرومیت شما جبران شود.

همانطور که قبلاً هم اطلاع رسانی شد ما پشتیبانی در قبال قرض و وام نداریم و شما حق ندارید وارد اکانتی شوید و اموال او را برای خود بردارید، اگر قرار است قرضی به شما ادا شود باید صاحب اصلی اکانت این اقدام را انجام دهد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...