رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Alireza

Kiya

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Kiya.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: عرض سلام خدمت موسس محترم @ArSaCiA , بنده طبق تاپیک زیر از Omid شکایت کردم که ادمین Alireza رد کردن:

ایشون میگن Omid دسترسی به پیام های قبلی که دیگر سرپرستان فرستاده بودن نداشتند و از Danilo شکایت کنید. سوال اینجاست که آیا دو مسئول برای میک کردن لیدر نباید با همدیگه هماهنگ کنن؟ همانطور که گفتم جناب Danilo از درخواست بنده اگاه بودند پس اقای Omid باید با ادمین Danilo در این رابطه مشورت میکردن. و جالب اینجاست با این وجود باز هم شکایت رد میشه.

معیار های اولویت بندی رو ادمین علیرضا گفتن, از 10 تا معیاری که گفتن 8 تا از این معیار ها رو دارا هستم حتی لیدر فکشن مدیک هم بودم و سابقه ادمینی دارم و اینکه مدت زمان بیشتری توی صف انتظار بودم که بازیکن مربوطه (Dnis) فکر نمیکنم این سوابق رو داشته باشن, فقط یه سابقه ی محرومیت دارم و ساعت بازی کرده در ماه که اون هم مثل بقیه ی لیدر ها بعد از میک شدن افزایش پیدا میکنه.

متاسفانه دوگانگی در پاسخ های ادمین Alireza به شکایات موج میزنه.

شکایتی رو رد میکنن و میگن فلان شخص CMD نزده پس شکایت رد میشه.

شکایت بنده رو رد میکنن و میگن از ادمین Danilo شکایت کنید, در صورتی که ایشون اصلا CMD نزدن. @ArSaCiA

• مدارک (فیلم یا عکس): 

شکایت رد میشه چون شخص CMD نزده:

bandicam_2022-09-12_22-40-04-956_fm85.jp

شکایتم رد میشه و میگن از ادمینی که اصلا CMD نزده شکایت کنید:

bandicam_2022-09-12_22-46-48-616_bhrz.jp

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام.

در 13 ساعت قبل، Kiya گفته است:

ایشون میگن Omid دسترسی به پیام های قبلی که دیگر سرپرستان فرستاده بودن نداشتند و از Danilo شکایت کنید. سوال اینجاست که آیا دو مسئول برای میک کردن لیدر نباید با همدیگه هماهنگ کنن؟ همانطور که گفتم جناب Danilo از درخواست بنده اگاه بودند پس اقای Omid باید با ادمین Danilo در این رابطه مشورت میکردن. و جالب اینجاست با این وجود باز هم شکایت رد میشه.

با یک دیگر هماهنگ میکنن عزیز وقتی اسم شما داخل لیست بوده و ادمین Danilo این پیام رو ندیده اند و برای Omid انتقال نداده اند ادمین Omid چه جوری باید بداند که شما در صف بودید؟ آیا ایشان علم غیب دارن؟ شکایت شما هم بابت این رد شد که Omid در جریان اینکه شما درخواست داده بودید نبودن چرا باید وقتی یک فردی موضوعی که ازش اطلاعی رو نداره با علم غیب پیدا کند و بخاطرش مجازات گردد؟ آیا قدرت تفکر شما در این باره دچاره دو گانگی نشده است؟

معیار های اولویت بندی رو ادمین علیرضا گفتن, از 10 تا معیاری که گفتن 8 تا از این معیار ها رو دارا هستم حتی لیدر فکشن مدیک هم بودم و سابقه ادمینی دارم و اینکه مدت زمان بیشتری توی صف انتظار بودم که بازیکن مربوطه (Dnis) فکر نمیکنم این سوابق رو داشته باشن, فقط یه سابقه ی محرومیت دارم و ساعت بازی کرده در ماه که اون هم مثل بقیه ی لیدر ها بعد از میک شدن افزایش پیدا میکنه.

بابت معیار هایی که توضیحات در تاپیکی دیگر داده شد شما اگر اولویت داشته باشید از Dnis جایگزین ایشان خواهید شد اما به صورتی که گزارش شما از سرپرست درست باشد.

متاسفانه دوگانگی در پاسخ های ادمین Alireza به شکایات موج میزنه.

انشالله که به همین صورت باشد.

شکایتی رو رد میکنن و میگن فلان شخص CMD نزده پس شکایت رد میشه.

شکایتی که رد شده است بابت موضوع لیدری و صف لیدری بوده است؟ شما دچار دوگانگی نشدید عزیز؟ حداقل تاپیکی رو پیدا میکردید که به موضوع شما جهت بررسی نزدیک می بود سابلیدری یک اقلیت کجا و رهبری یک اقلیت و ورود به تیم کارکنان کجا.

لینک عکسی که قرار دادید، لطفا موضوعات شکایت رو مطالعه فرمایید شخص از سوی لیدر تنزل رنک داشته است مستقیما از مسئول شکایت کرده است چرا از لیدری که این کار رو انجام داده است شکایتی نداشته؟ چون ادمین گفته بوده؟ آیا این ها دوگانگی نیست؟ وقتی ادمین از دستوری استفاده نکرده است چرا باید مشمول مجازات گردد؟ اما وقتی از دستورات سرپیچی کنند مجازت هم خواهند شد عزیزه دل این هم لینکه دیگری که Omid مجازات گردیده ،و شکایت پلیر Pouyan تایید شده حال سوال این است آیا به دنبال حق خود هستید یا پیگیر شکایات دیگران و بررسی آنان؟

شکایت بنده رو رد میکنن و میگن از ادمین Danilo شکایت کنید, در صورتی که ایشون اصلا CMD نزدن.

چون شما داخل صف لیدری بودید ادمین Danilo مرتکب اشتباه شدن و لیست شما رو ارسال نکردن اینجا مبحث CMD نیست گرفتن حق است باشد تا کمی بیشتر تفکر کنید

@ArSaCiA

توضیحات در تاپیک داده شده است و ادمین Danilo مرتکب اشتباه شدن و پلیر ذکر شده Kiya به صورت مستقیم از بنده شاکی هستند، اگر نیاز به ارسال مدارک هست بفرمایید تا در اسرع وقت تقدیم شود.

موفق باشید.

• دوست دارم که 3

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

بازیکن Dnis در تاریخ 12-06-2022 درخواست ورود داشته‌‌اند در صورتی که درخواست شما در تاریخ 18-08-2022 بوده است.

همچنین این بازیکن محرومیتی نداشته که شما داشتید.

از این به بعد فرقی ندارد که دقیقاً مسئولیت رعایت نشدن اولویت ها با چه کسی بوده و لازم نیست که شکایت حتماً از آن فرد باشد، سرپرست مدیر مقصر را معرفی و اولویت ها و صلاحیت ها را در شکایتی که می کنید برای شما ارسال می کنند.

در صورتی که این دلایل برای شما قابل رضایت نیست می توانید دوباره شکایت کنید تا مدارک بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.

بسته شد.

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...