رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از SaeedAlpha

BlackNoir

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheSolo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: saeed_Alpha.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون اومدم درخواست مدرک خواستم الکی رد کرد گزارش رو حتی موقع تیر اندازی هم اونا هم تیر میزدن و فقط مجوز منو گرفت تقاضا مدرک دارم ایشون الکی رد کرد مدرک کامل باشه با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس):مدارک هم در تصویر معلومه

screenshot_2022-09-11-01-49-36-346_com.a

در 12 دقیقه قبل، TheSolo گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheSolo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: saeed_Alpha.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون اومدم درخواست مدرک خواستم الکی رد کرد گزارش رو حتی موقع تیر اندازی هم اونا هم تیر میزدن و فقط مجوز منو گرفت تقاضا مدرک دارم ایشون الکی رد کرد مدرک کامل باشه با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس):مدارک هم در تصویر معلومه

screenshot_2022-09-11-01-49-36-346_com.a

ag-sa-0000_3nxo.jpg مدرک بعدی که هست اعضا بنده فقط باید مجوز مواد اسلحه میگرفت نه اسلحه

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم!

در مورد شکایت اول شما که چرا بنده شکایت شمارو رد کردم، مدارک مربوطه به @Omid ارسال شد.

اما در مورد شکایت اخر شما ""مدرک بعدی که هست اعضا بنده فقط باید مجوز مواد اسلحه میگرفت نه اسلحه"" شما این متن رو در تاپیک شکایت اعضا مطرح نکرده بودید، و به همین دلیل برسی نشده، میتونید دوباره در تاپیک به همین موضوع شکایت بکنید تا برسی شود، موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @TheSolo

مدارک لیدر جهت رد شکایت شما کامل میباشد!

ضمنا شما شکایتی در مورد گرفتم مجوز اسلحه نکردید فقط گفتید مجوز مواد اسلحه رو ساسپند کردند اگر شکایتی در مورد مجوز اسلحه دارید دوباره در گزارش اعضای فکشن پلیس تاپیک بزنید!

شکایت شما رد شد! 

+بسته شد!

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...