رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاداتی در خصوص بهتر کردن سرور و گیم‌پلی

MK4

ارسال‌های توصیه شده

در 22 ساعت قبل، SOA گفته است:

اون که صد درصد باعث جذب پلیر میشه اما خب ما پشت پرده قضیه نیستیم که بدونیم الان AG:SAMP  در کدوم مرحله قرار داره، بعدشم سرور خیلی وقته پیشرفت نکرده و آپدیت ها، الان الویت خیلی بیشتری دارن نسبت به AG:SAMP.

++

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...

قبلا میگفتن علی داره روی AG:SAMP کاری میکنه برای همین اپدیت فعلا نمیده.

چند سال گذشت نه AG:SAMP اومد نه اپدیتی ولی از اون طرف گفتن علی داره پیشنهادات رو میخونه برا اپدیت، ما هم گفتیم اوکی، پس پیشنهاد دادیم، اونم کلی و همه هم کاربردی و عالی

ولی الان که فکر میکنم میبینم که سرور خیلی وقته از دست رفته و مسئولان هم فقط دارن بهونه های تکراری میگن و هر چند مدتم تو سرور با یه مش مراسم مثل هالووین و کریسمس... با یکم پولو گلدو رسپکت سر ملتو گرم(یا میشه گفت شیره میمالن) میکنن بعدش دوباره همون اشو همون کاسه.

از طرفی دیگه اگه خوب نگا کنیم میفهمیم تو این سرور از ما یجورایی کلاهبرداری شده، ما سر این سرور کلی وقت، کلی فکر، کلی پول خرج کردیم تا بتونیم تو سرور به این خوبی، بتونیم بازی کنیم، ولی اینا پولشون گرفتن دیگه هم به پشمای دستشونم نیس که سرور تو کدوم مرحلس و کجاس

اگه هنوز به حرفای من شک داری، فقط لازمه تو گیم دکمه tab رو نگهداری، دیدی؟ تمام همون ۲۰۰/۳۰۰ پلیری هم که هس اکثرشون sleepان.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

پبشتر پیشنهاد ها عملی شده!

پیشنهاد اول فکر کنم با آپدیت Tuning اضافه بشه نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۲/۳/۱۷ در 10:54، Ravin گفته است:

پبشتر پیشنهاد ها عملی شده!

پیشنهاد اول فکر کنم با آپدیت Tuning اضافه بشه نظرم + هست.

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این موارد تکراری هستند.

همچنین بخشی از آن بروزرسانی/عملی شده است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

ویرایش شده توسط Mohny

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...