رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ORTEGA - BourBon - Danilo

TigerMasteR

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: tigermaster.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ORTEGA.png

BourBon.png

Danilo.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: تمامی کسانی که من رو می شناسن 

• توضیحات: با سلام و عرض ادب 

اول از همه می خواستم بگم که من میخوام شکایتم فقط توسط @ArSaCiA انجام بشه و حاضرم برای جواب به شکایت یک ماه یا بیشتر صبر کنم 

و شکایت من در مورد این هست که من نزدیک ۱ سال هست که درخواست دادم برای لیدری PD یا Si که تا الان مسئولین لیدر میگن نوبت من نشده و باید الویت بندی بشه 

البته الویت بندی مسئولین به نظرم یشتر بر اساس دوستانشون هست که ما هیچ وقت نوبتمون نمیشه 

من این همه وقت تو صف بودم و ۳ هفته پیش رفتم پیش ORTEGA تازه یه من گفتن من نفهمیدم تو لیدری PD هم میخوای  

الان مدت زیادی هست که من صبور بودم ولی الان تقاضا دارم که رسیدگی بشه 

و حتی من سر این بی قانونی نزدیک ۶ ماه از سرور رفتم 

و دوستان من هم خیلی از این پارتی بازی خسته شدن  که بعد کلی شکایت بهشون لیدری دادن 

البته بگم‌ که من @ORTEGA @BourBoN @Feu رو دوستان خودم میدونم و دلم نمیخواد حتی یک Av هم بگیرن و من فقط میخوام که به لیدری PD یا Si برسم 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ویرایش شده توسط TigerMasteR
  • دوست دارم که 1
  • ناراحت 2

برای آنان که مفهوم پرواز را نمیفهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی

??? ????? ??? ?? ??? ?????????? ??? ??????? ?? ??????` ??? ?????? ??? ?????' ??? ??????? ??? ??????

tigermaster.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام. @TigerMasteR

طبق مدارک فوق شما فقط درخواست لیدری Si در دسته ملایم رو داشتید:
bandicam_2022-07-25_19-35-13-319_f964.jp

و در این تاریخی که ثبت کردید لیدر اقلیت Si هنوز بخاطر فصول امتحانات جا به جا نشده اند که نوبت به شما برسه و 2 ماهی از این تاریخ گذشته و شما 6 ماه رو که میفرمایید طبق چه سند و مدرکی عرض میکنید؟
لینک و تاریخ لیدر فعلی رو میتوانید از UCP
کنترل نمایید: http://agsa.arsacia.ir/players/faction/Kamyar 

و همچنین اگر مدرکی دارید که به یکی از مسئولان لیدر اعلام کردید که لیدری ویژه میخواهید لطفا در تاپیکی دیگر به همراه مدرک گفته شده اقدام به شکایت فرمایید.
همچنین تایم فعالیت ماهانه ی خود را
افزایش دهید برای برج 7 شما فقط 16 ساعت فعالیت داشتید طبق این مدرک:
bandicam_2022-07-25_18-34-00-592_wsny.jp

از مسولین لیدر تخلفی دیده نشد، شکایت شما رد شد.

همچنین فرموده بودید برای شکایت موسس پاسخ دهند ، موسس فقط شکایت هایی که از بنده میشه رو پاسخگو هستند اگر طبق مدارک ارسالی و ذکر شده هنوز هم شاکی هستید و فکر میکنید نا حقی برای لیدری شما صورت گرفته از بنده میتوانید در تاپیکی دیگر شکایت نموده و منتظر پاسخ از سوی موسس مجموعه باشید.

موفق و پیروز باشید.

* بسته شد *

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2
  • چی چی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...