رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ortega - آفلاین دیموت

Sami

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Saman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ortega.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام من آفلاین دیموت شدم، درخواست مدرک برای این موضوع رو دارم من مرخصی داشتم اصلا!

• مدارک (فیلم یا عکس): https://agsa.arsacia.ir/players/faction/Saman

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمتِ شاکی محترم @Sami

متاسفانه شما به دلایل مختلفی از تیم کارکنان اخراج شدید:

1- نداشتن تایم کافی برای رسیدگی به فکشن

مرخصی که شما گذاشتید، مربوط به تاریخِ 2022/6/22 تا 2022/6/29 میباشد. شما در این تایم مرخصی گذاشتید و رسیدگی لازم بر روی فکشن را نداشتید.

اما نکته مهم تر این است که شما از زمان ورود به تیم لیدری هیچ تایم مثبتی (2+) نداشتید (قبل از گذاشتن مرخصی)، ملاحضه بفرمایید:

saman_time_t1vi.png

متاسفانه اقلیت ویژه امکان پذیرش اینگونه اکتویتی را ندارد و لیدر باید بیشتر ناظر فکشن خود باشد.

شما در هفته اولیه که تایم مثبت نداشتید، بعدشم که اقدام به درخواست مرخصی کردید.

2- اما دلیل دوم و مهم تر از آن، اضافه کردن قانون به اقلیت فدرال در زمینه Getsample میباشد.

ما میدونیم اعضای FBI برای گرفتن Getsample مشکل دارند اما این دلیل موجه ای برای اینکه به عضوی بگویید "کسایی که سمپل دارن، راب میشه نرید بردارید، تعداد سمپل 3 باشه FW میدم"

متاسفانه این قانون در فروم وجود ندارد.

حرف شما از نظر عقلی کاملا منطقیه و شما برای بهتر شدنِ شرایط فدرال این حرف رو زدید، اما متاسفانه با اتمام رسیدن تایم امتحانات اعضای FBI بیشتر باید آنلاین باشن و تلاش لازم برای گرفتن Getsample رو داشته باشند.

نقل قول

• Leader ها تحت هیچ شرایطی حق ایجاد تغییرات در قوانین، ایجاد قانون جدید، حدف قوانین انجمن یا هرگونه اجرای قوانین اضافی را ندارند و برای تغییر قوانین باید حتماً ابتدا در انجمن قانون قرار بگیرد. (در صورت ایجاد تغییر در قوانین مستقیماً Demote خواهید شد)

از مشکلِ پیش آمده عذرخواهیم، ایشالا بعد از پایان امتحانات در خدمتِ شما در تیم کاکنان هستیم.

شکایتِ شما رد شد.

+بسته شد.

• هاها 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...