رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حق کده Aliherfei قسمت دوم

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

خب اومدیم با یه حق دیگه @SFC @Reyhane @ArshiXo @Sepehr @erfanx @seprooz123 @snake58 @NoThinG @Pedar @DeFiNiTiVe @AbbasMZ @RoseRain @Mohana @SaLiOne @ORTEGA @Alireza  @EBi @AlBeRT @iAmiiiR @Olden @Claude

دوستان (سم کده) با (حق کده) فرق میکنه میتونید برید تو مطالب طنز ببینید این چیز دیگس اون چیز دیگه

حق اول: UCP of Aliherfei به لطف @Reyhane یه UCP دارم مولایی 1_kwpj.png

اون محمد هادی هم خود @Reyhane گفت به من FW بده, حالا شاید بگید چرا اخه همش FP  FP بنده از روز اولی که وارد فکشن شدم شروع کردم به حق گویی و @Reyhane دیگه تنونست من رو تحمل کنه پس تا اخرین FP همش در جدال و جنگ بودیم و اخرین FP تقصیر @Reject شد که FW گرفتم و وسط حرف @Reyhane اهنگ رطب پخش کردم

این یکی رو داشته باشید 2_vaks.png

جانم فدای ایونت نه ؟ XD اون اخری هم ایونت ارشیا و فاراب بود که وقتی کیک شدم همش از زبان ناپسند استفاده کردم قبل از اسپایو همونم تو ایونت بودم XD 

حق دوم: سفر در زمان در ارساکیا 

3_08mx.pngخود CJ نبوده که GTA بیاد @Ali یه فکری به حالش کن XD https://uupload.ir/view/inshot_۲۰۲۱۱۱۱۱_۱۱۳۲۲۸۳۵۳_qh3d.mp4/ اینم فیلمش

حق سوم: برید تو اسم های قدیمی اسم Ali رو بزنید, البته تنها خود Ali اسم Ali رو داره ولی نتیجه جالبی میاد XD 

4_o5kd.png

5_on0x.png

حق چهارم: من قراره شو بزارم

اخرین باری که show گزاشتم ابرو ریزی کردمcapture_eo8k.png @SFC میدونه 6_8p52.png ایندفعه ایشالا با کمک @ArshiXo  @Sepehr @erfanx جبران میکنیم براتون البته با اجازه اقا امیر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 43 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

حق اول: UCP of Aliherfei به لطف @Reyhane یه UCP دارم مولایی 

انقد تو این چند روز راجب این موضوع حرف زدی دلم لیدری خواست??

?°•??? ??? ??? ???? ??????? ?? ???? ?

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

ارساکیا 

3_08mx.png

وقتی اکامت رجیستر شده ولی تاحالا لاگین نکرده کسی توش به صورت دیفالت اینو میاره

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

خب اومدیم با یه حق دیگه @SFC @Reyhane @ArshiXo @Sepehr @erfanx @seprooz123 @snake58 @NoThinG @Pedar @DeFiNiTiVe @AbbasMZ @RoseRain @Mohana @SaLiOne @ORTEGA @Alireza  @EBi @AlBeRT @iAmiiiR @Olden @Claude

دوستان (سم کده) با (حق کده) فرق میکنه میتونید برید تو مطالب طنز ببینید این چیز دیگس اون چیز دیگه

حق اول: UCP of Aliherfei به لطف @Reyhane یه UCP دارم مولایی 1_kwpj.png

اون محمد هادی هم خود @Reyhane گفت به من FW بده, حالا شاید بگید چرا اخه همش FP  FP بنده از روز اولی که وارد فکشن شدم شروع کردم به حق گویی و @Reyhane دیگه تنونست من رو تحمل کنه پس تا اخرین FP همش در جدال و جنگ بودیم و اخرین FP تقصیر @Reject شد که FW گرفتم و وسط حرف @Reyhane اهنگ رطب پخش کردم

این یکی رو داشته باشید 2_vaks.png

جانم فدای ایونت نه ؟ XD اون اخری هم ایونت ارشیا و فاراب بود که وقتی کیک شدم همش از زبان ناپسند استفاده کردم قبل از اسپایو همونم تو ایونت بودم XD 

3_08mx.pngخود CJ نبوده که GTA بیاد @Ali یه فکری به حالش کن XD https://uupload.ir/view/inshot_۲۰۲۱۱۱۱۱_۱۱۳۲۲۸۳۵۳_qh3d.mp4/ اینم فیلمش

حق سوم: برید تو اسم های قدیمی اسم Ali رو بزنید, البته تنها خود Ali اسم Ali رو داره ولی نتیجه جالبی میاد XD 

4_o5kd.png

5_on0x.png

حق چهارم: من قراره شو بزارم

اخرین باری که show گزاشتم ابرو ریزی کردمcapture_eo8k.png @SFC میدونه 6_8p52.png ایندفعه ایشالا با کمک @ArshiXo  @Sepehr @erfanx جبران میکنیم براتون البته با اجازه اقا امیر

حالا اون موقع ریحانه لیدر بود یکی از رفیقامون با اعتماد بنفس بالا خواست بره مخ ریحانرو بزنه ولی هر وقت پست میذاشت یچی میشد و هرچی بش میگفتیم با حضور @EBi تو نمیتونی مخ دختریرو تو سرور بزنی باور نمیکرد و نشد ک بره تو کار ریحانه ولی خب به جاش رفت تو کار یکی که خودم بودم ک با ویس چنجر خالیش کردم هرچی داشت و اخر بش گفتم ببین اون خودم بودم و یاد دادم بش که به کسی اعتماد نکنه و هرچی گرفته بودم بش پس دادم . هعههی پیر شدیم تو این سرور داش Ebi نذاشت تو گیم یچی تور کنیم . یکی هم اوکی کردیم ک با ابی دوباره ریخت رو هم و لیدری گرفت .

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Reyhane گفته است:

انقد تو این چند روز راجب این موضوع حرف زدی دلم لیدری خواست??

لیدری تو تک بود ریحانه من دیگه از وقتی ادمین شدی هیچ فکشنی نرفتم

در 25 دقیقه قبل، RiPMoHammaD گفته است:

وقتی اکامت رجیستر شده ولی تاحالا لاگین نکرده کسی توش به صورت دیفالت اینو میاره

عه؟ 

در 10 دقیقه قبل، Demir گفته است:

حالا اون موقع ریحانه لیدر بود یکی از رفیقامون با اعتماد بنفس بالا خواست بره مخ ریحانرو بزنه ولی هر وقت پست میذاشت یچی میشد و هرچی بش میگفتیم با حضور @EBi تو نمیتونی مخ دختریرو تو سرور بزنی باور نمیکرد و نشد ک بره تو کار ریحانه ولی خب به جاش رفت تو کار یکی که خودم بودم ک با ویس چنجر خالیش کردم هرچی داشت و اخر بش گفتم ببین اون خودم بودم و یاد دادم بش که به کسی اعتماد نکنه و هرچی گرفته بودم بش پس دادم . هعههی پیر شدیم تو این سرور داش Ebi نذاشت تو گیم یچی تور کنیم . یکی هم اوکی کردیم ک با ابی دوباره ریخت رو هم و لیدری گرفت .

من نمیخواستم مث شما هولا هی بیام اینکارا بکنم(میخواستمم سنم نمیزاشت ) ولی میخواستم یه بار ریحانه از انلاین شدن من خوشحال بشه بجا اینکه بگه باز این اومد?

لینک به دیدگاه

خداییش یکی این وویس چنجر ویندوز رو تو پیام خصوصی بفرسه طرز کار باهاشم یاد بده???

بهترین کار بعد از اینکه فیش اینطوری شده همینه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

عه؟ 

من نمیخواستم مث شما هولا هی بیام اینکارا بکنم(میخواستمم سنم نمیزاشت ) ولی میخواستم یه بار ریحانه از انلاین شدن من خوشحال بشه بجا اینکه بگه باز این اومد?

ب مولا که ما هول نیستیم . مارو دور ننداز 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

میخواستمم سنم نمیزاشت

???????

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

ساعتشم عجیبه ?

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، HamedBhn گفته است:
در 29 دقیقه قبل، Olden گفته است:

ساعتشم عجیبه ?

اره چرا این ساعت اخه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

نروووو اون لاگ و خراب نکن تا من برم لیدری باز??

?°•??? ??? ??? ???? ??????? ?? ???? ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Reyhane گفته است:

نروووو اون لاگ و خراب نکن تا من برم لیدری باز??

حتما قبلش به من یه خبری بده?????

لینک به دیدگاه

?????

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

,بله

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...