رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بهترین سوپروایزر یا منیجر تاریخ آرساکیا

Reject

ارسال‌های توصیه شده

در 27 دقیقه قبل، RealSlimShady گفته است:

meme_inxb.png

?سم مولایی

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 33 دقیقه قبل، 404 گفته است:

دهنشو آسفالت کردی بعد میگی بهترینه?؟

هرکس یه اشتباهاتی داره دیگه

ولی خدایی زمانی که ادمین بودم sfc هوامو داشت 

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۲ در 01:52، Reject گفته است:

بهترین سوپروایزر یا مدیریت آرساکیا از نظرتون کی بوده؟ از سال 2017 که خودم وارد سرور شدم میزارم به ترتیب اسم بدین هرکدوم بهتر بوده

Danial Macavel

Mohammadreza AdReNaLiNe

Shayan MMX

Amir Hitler

Ehsan Markeloff

Kamyab

Amir SFC

بدون شک میتونم بگم احسان 

@Markeloff 

و Kamyab عزیز @RealSlimShady 

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۲ در 01:52، Reject گفته است:

نظر خودم: رفیق دوست داشتنی و شیش خودم که از اول که وارد سرور شدم با هم بودیم @Markeloff بعدشم امیر هیتلر عزیزم که رو دستش نبوده و نیست @HiTLeR و همچنین @SFC عزیزم

آقا دیدم تاپیک داغ شد یکم گفتم خودم نظرمو تغییر بدم، به نظرم @SFC پارتی باز ترین سوپروایزر تاریخ مجموعه هستش (آدم به مرور زمان افرادو میشناسه شاید زود بود که بگم بهترینه ?)، ممکنه این پست هاید بشه (مثل پست استعفام از استفشون ?) ممکنه هم از سرور تعلیق بشم که مهم نیست، گفتم نظرمو داده باشم

ویرایش شده توسط Reject
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Reject گفته است:

آقا دیدم تاپیک داغ شد یکم گفتم خودم نظرمو تغییر بدم، به نظرم @SFC پارتی باز ترین سوپروایزر تاریخ مجموعه هستش (آدم به مرور زمان افرادو میشناسه شاید زود بود که بگم بهترینه ?)، ممکنه این پست هاید بشه (مثل پست استعفام از استفشون ?) ممکنه هم از سرور تعلیق بشم که مهم نیست، گفتم نظرمو داده باشم

حق، ناموسا یکی پیدا شد حرف دلمو بزنه 

Mersi Donya.

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 3 ساعت قبل، Reject گفته است:

عدم صلاحیت شما برای لیدر شدن تو دسته ویژه باعث این تغییر نظر نشده است؟

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

تک تک دوستانی که فکر میکنین امیر @SFC  داره پارتی بازی میکنه و هرکاری دلش میخواد انجام میده شکایت کردین و دیدین که همه ی کارهایی که انجام میدادن از قبل با پشتیبان @Meli و موسس سرور @Ali هماهنگ شده بود و شکایت همگی رد شد.

اما باز یه سری از دوستان اصرار بر این دارن که امیر کارشو درست انجام نمیده.(اغلب افرادی که به خواستشون توی تیم استف نرسیدن) 

بلفرض مثال امیر دیموت بشه بنظرتون کی سوپروایزر میشه؟ آیا میتونه سرورو ب درستی اداره کنه.

همه ادمینای عزیز اینو قبول دارن هیچکس جز خود امیر شایسته سوپروایزری نیست و این امکان هم وجود نداره یکی که قبلا سوپروایزر یا منیجر بوده یهویی بیاد دوباره سوپروایزر بشه.

اون کسی که تو استف به خواستش نرسیده و مغزتونو شستشو داده بگید با عوض شدن سوپروایزر هیچ تغییری در حالش ایجاد نمیشه.

اگه مشکلی هست بجای شکایات الکی ب خودش Face to Face بگید تا با دلیلو مدرک جوابتونو بده.

در غیر این صورت از بازی لذت ببرید ?

از فردا تاپیک شکایت از ادمینا اپدیت میشه 

بجای شکایت از Amir به شکایت از ORTEGA تغییر پیدا میکنه ? @SFC

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Reject گفته است:

@GodWorld

Mersi Donya.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

بلفرض مثال امیر دیموت بشه بنظرتون کی سوپروایزر میشه؟

عباس

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، SFC گفته است:

عدم صلاحیت شما برای لیدر شدن تو دسته ویژه باعث این تغییر نظر نشده است؟

عدم صلاحیت بود مسئولات نمیومدن شب قبلش بگن تو اولویتیو نفر بعدی تویی، نپیچون ?

حیف که به خاطر هاستری پاک شده تاریخچه فکشنم، اگر نه عدم صلاحیت رو میتونستی از سال 2017 ببینی (اون موقع که هنوز نبودی البته ?)

در 7 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

بلفرض مثال امیر دیموت بشه بنظرتون کی سوپروایزر میشه؟ آیا میتونه سرورو ب درستی اداره کنه.

مثل همیشه تا مدتی @Meli و @Ali خودشون مدیریت رو بر عهده میگیرن یا مسئولا این کارو میکنن تا وقتی فرد مورد صلاحیتشون انتخاب کنن، این چیز تازه ای نیست و همیشه بوده

همه ادمینای عزیز اینو قبول دارن هیچکس جز خود امیر شایسته سوپروایزری نیست

مگه میشه بکس یک نفر قبولش نداشته باشن؟ ?

اگه مشکلی هست بجای شکایات الکی ب خودش Face to Face بگید تا با دلیلو مدرک جوابتونو بده

آخه فیس تو فیستون همیشه آخر سر به /Ban ID 0 0 تبدیل میشه و تعلیق میکنین یا میوت ?

در غیر این صورت از بازی لذت ببرید

ما مثل شما دستورات ادمینی نداریم که بشه لذت برد :))

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در ۱ ساعت قبل، Reject گفته است:

عدم صلاحیت بود مسئولات نمیومدن شب قبلش بگن تو اولویتیو نفر بعدی تویی، نپیچون ?

حیف که به خاطر هاستری پاک شده تاریخچه فکشنم، اگر نه عدم صلاحیت رو میتونستی از سال 2017 ببینی (اون موقع که هنوز نبودی البته ?)

مثل همیشه تا مدتی @Meli و @Ali خودشون مدیریت رو بر عهده میگیرن یا مسئولا این کارو میکنن تا وقتی فرد مورد صلاحیتشون انتخاب کنن، این چیز تازه ای نیست و همیشه بوده

آخه فیس تو فیستون همیشه آخر سر به /Ban ID 0 0 تبدیل میشه و تعلیق میکنین یا میوت ?

دوست عزیز من سابقه شما دلیل بر صلاحیت شما نمی شود

بنده از سال ۲۰۱۴ در مجموعه حضور داشتم ولی شما هنوز اکانت رجیستر نکرده بودی

راجا مسعولین هم باید یگم مه خودشون تو کار هایی که انجام می دم مختار هستن 

بازیکنانی که ادمین شده اند دارای صلاحیت کامل بودند پس هر شخصی دارای رنک ادمینی می باشد برای آن زحمت کشیده است

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، SFC گفته است:

دوست عزیز من سابقه شما دلیل بر صلاحیت شما نمی شود

نمیدونم چرا دوستانو آشنایان شما همه صلاحیت دارن اما بقیه افراد نه :)) چرا واقعا؟!

در 14 دقیقه قبل، SFC گفته است:

راجا مسعولین هم باید یگم مه خودشون تو کار هایی که انجام می دم مختار هستن

اونا مختارن اما آخر سر تصمیم نهایی رو من میگیرم، ببینم کسی از دوستام نیست که بیارمش بالا یا پول از کسی نگرفتم که لیدرش کنم اگر نبود اون موقع میگم کسی که تو صف جر خورده و کلی وقته منتظره لیدر بشه :))

در مجموع بحث با شما و بکست بی فایدس حرف حرف خودتونه چون زور و CMD فعلا دستتونه و البته شما که به قول خودتو بکست پارتی باز نیستی اما ما امیدواریم ریشه پارتی بازی و افراد پارتی باز کنده بشه و خب این تاپیک هم جای بحث با شما نیست و نتیجه ای نداره

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 1 دقیقه قبل، Reject گفته است:

نمیدونم چرا دوستانو آشنایان شما همه صلاحیت دارن اما بقیه افراد نه :)) چرا واقعا؟!

اونا مختارن اما آخر سر تصمیم نهایی رو من میگیرم، ببینم کسی از دوستام نیست که بیارمش بالا یا پول از کسی نگرفتم که لیدرش کنم اگر نبود اون موقع میگم کسی که تو صف جر خورده و کلی وقته منتظره لیدر بشه :))

در مجموع بحث با شما و بکست بی فایدس حرف حرف خودتونه چون زور و CMD فعلا دستتونه و البته شما که به قول خودتو بکست پارتی باز نیستی اما ما امیدواریم ریشه پارتی بازی و افراد پارتی باز کنده بشه و خب این تاپیک هم جای بحث با شما نیست و نتیجه ای نداره

تمامی کسانی که دوست ها من هستند صلاحیتشان قبل از ورود توسط پشتیبان و موسس تایید شده است

همون طور که گفنم سرور پر از حرف های بدون پشتوانه می باشد

اگر می توانید ثابت کنید

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

به نظر شما وقت کافی برای اداره سرور دارن؟ پاسخگویی شبانه روز به سوالات تمام ادمینا هلپرا و لیدرا, رسیدگی به شکایت از ادمینا و خیلی مسائل دیگه ...

آهان یعنی همه کسایی که ادمین شدن و قبولش دارن از بکس SFC هستن؟ حتما منم برای اینکه ضایع نباشه تو بکسشم رفتم یه کلن دیگه زدم کسی نفهمه, طبیعی جلوه بدم ?

مگه فیس تو فیس قراره فوش بدین که بن یا میوت شین؟ شما به جای تاپیک زدن و شکایات بی مورد رو در رو مشکلتونو بهش بگید هیچ اتفاقی براتون نمیفته. نه بن میشین نه میوت.

400 تا پلیر دیگه ای که دنبال حاشیه نیستن و دارن از بازی لذت میبرن دستورات ادمینی دارن؟ لذت بازی رو فقط تو دستورات ادمینی میبینین؟

این روزا شکایات زیاد شده فقط اومدم بگم دنبال حاشیه نباشین. هیچ ناعدالتی یا پارتی بازی انجام نشده. شکایت هم کردید.

اگه باز هم فکر میکنین که توی make کردن ادمینا و لیدرا پارتی بازی صورت گرفته میتونین شکایت کنین که قطعا رد میشه چون همه ی این موارد رو با پشتیبان هماهنگ کردن.

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

تک تک دوستانی که فکر میکنین امیر @SFC  داره پارتی بازی میکنه و هرکاری دلش میخواد انجام میده شکایت کردین و دیدین که همه ی کارهایی که انجام میدادن از قبل با پشتیبان @Meli و موسس سرور @Ali هماهنگ شده بود و شکایت همگی رد شد.

اما باز یه سری از دوستان اصرار بر این دارن که امیر کارشو درست انجام نمیده.(اغلب افرادی که به خواستشون توی تیم استف نرسیدن) 

همه ادمینای عزیز اینو قبول دارن هیچکس جز خود امیر شایسته سوپروایزری نیست و این امکان هم وجود نداره یکی که قبلا سوپروایزر یا منیجر بوده یهویی بیاد دوباره سوپروایزر بشه.

اون کسی که تو استف به خواستش نرسیده و مغزتونو شستشو داده بگید با عوض شدن سوپروایزر هیچ تغییری در حالش ایجاد نمیشه.

اگه مشکلی هست بجای شکایات الکی ب خودش Face to Face بگید تا با دلیلو مدرک جوابتونو بده.

در غیر این صورت از بازی لذت ببرید ?

از فردا تاپیک شکایت از ادمینا اپدیت میشه 

بجای شکایت از Amir به شکایت از ORTEGA تغییر پیدا میکنه ? @SFC

خیلی دوست داتم این حرف رو❤️
نیاز بود ی جایی زده بشه...
+

Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

بنظرم اگه فک میکنید در حقتون ظلم شده شکایت کنید

وگرنه با تاپیک زدن و مظلوم نمایی کسی بهتون چیزی نمیده

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

مگه قرار نبود تاپیک فان باشه ?

@ORTEGA کار درسته اذیتش نکنید

برید بازی کنید مثل پیر زنا غر غر نکنید

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، RealSlimShady گفته است:

مگه قرار نبود تاپیک فان باشه ?

@ORTEGA کار درسته اذیتش نکنید

بسی حق ... . . . . . . . .. . .. . .   

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، RealSlimShady گفته است:

خیلی جدی گرفتن خدایی?

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

پست های اسپم بی احترامی و ... پاک شدن از پست بنده به شدت با عزیزانی که بی احترامی و اسپم بی جا انجام بدن برخورد خواهد شد.

در مورد بهترین منیجر و سوپروایزر هم باید بگم :

@Ali

تنها شخصی هست که فرق بین هیچ ادمین و پلیری نمیزاره برای قدیمی و جدید به یک اندازه وقت میزاره و کار انجام میده

@Meli

بی شک و تردید کاربلد ترین فرد مجموعه جدی و در عین حال انجام تمامی امور تا وقتی حضور دارن به درستی رسیدگی میشه 

@SFC

از زمان ادمین 1 بودنش که توی بازی بوده جواب تمامی پلیر هارو کاملا محترمانه دادند و همیشه پاسخگوی سوالات بودند حتی همین الان هم که سوپروایزر هستن من میبینم برای تمامی افرادی که سوال دارن وقت میزارن و پاسخگو هستند. 

@RealSlimShady

تیم ادمینی که رهبری میکرد رو ندیدم و برای درک یکسری مسائل باید داخل تیم باشید اما خب من بدی ندیدم ازشون شاید همیشه پاسخگو نبودن ولی خب کاره ادم راه می افتاد.

تمامی انتقاد ها از سوی اینجانب به صورت کاملا بی طرف بوده و نظر شخصی رو عرض کردم با جایگاه الانمم کاری ندارم 

با بقیه افرادی هم که نام بردید صحبتی ندارم و موفق باشند.

@Roozbeh 

شما هم که کارت درست بوده و ارادت داریم.

ارادتمند همگی NeverDie.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 3 ساعت قبل، Alireza گفته است:

پست های اسپم بی احترامی و ... پاک شدن از پست بنده به شدت با عزیزانی که بی احترامی و اسپم بی جا انجام بدن برخورد خواهد شد.

در مورد بهترین منیجر و سوپروایزر هم باید بگم :

@Ali

تنها شخصی هست که فرق بین هیچ ادمین و پلیری نمیزاره برای قدیمی و جدید به یک اندازه وقت میزاره و کار انجام میده

@Meli

بی شک و تردید کاربلد ترین فرد مجموعه جدی و در عین حال انجام تمامی امور تا وقتی حضور دارن به درستی رسیدگی میشه 

@SFC

از زمان ادمین 1 بودنش که توی بازی بوده جواب تمامی پلیر هارو کاملا محترمانه دادند و همیشه پاسخگوی سوالات بودند حتی همین الان هم که سوپروایزر هستن من میبینم برای تمامی افرادی که سوال دارن وقت میزارن و پاسخگو هستند. 

@RealSlimShady

تیم ادمینی که رهبری میکرد رو ندیدم و برای درک یکسری مسائل باید داخل تیم باشید اما خب من بدی ندیدم ازشون شاید همیشه پاسخگو نبودن ولی خب کاره ادم راه می افتاد.

تمامی انتقاد ها از سوی اینجانب به صورت کاملا بی طرف بوده و نظر شخصی رو عرض کردم با جایگاه الانمم کاری ندارم 

با بقیه افرادی هم که نام بردید صحبتی ندارم و موفق باشند.

@Roozbeh 

شما هم که کارت درست بوده و ارادت داریم.

ارادتمند همگی NeverDie.

بی شک کار در کنار سرپرست هایی مثل شما باعث رفع خستگی می شه

وقتی می بینم بازیکنی به سوالش رسیده و جوابی بدون چون و چرا از سمت شما گرفته باعث نجدید قوای مجدد و ادامه دادن تو این اوقات میشه

@Alireza

@ORTEGA

@EBi

@SaLiOne

و عرشیای عزیز

و تمامی دانسته هامو هم مدیون احسان و کامیاب عزیز هستم

@Markeloff

@RealSlimShady

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...