رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گلایه از شغل ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید مشکل من پول تو سرور هست امروز یا دیروز بود ک پول گاربژمن  رو کم کردید و فیش هم دیگه خوب نیست 

خودتون بگید مردم پول ندارن من پول رسپکت و پول بیمه ماشینمم ندارم لطفا رسیدگی کنید ممنون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید پریمیوم ۱ هفته ای شده 210گلد ماشین ها ۳ برابر شدن اونوقت اونوقت شغل ها ۲۰۰بدوه شده ۴۰۰ با این پول چقد باید جمعش کنیم تا یه ماشین خرید لطفا رسیدگی شود

لینک به دیدگاه

به نظرم بد نیست وضعیت شغل ها ولی باید در امد فکشن بره بالا یکم

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

مخالفم چون توی زندگی واقعی هم برای در اوردن پول ادم خیلی زحمت میکشه برا همین شما هم باید فکر کنید چطور پول در بیارید از شغل های دیگه نه فقط کاربژمن و فیش

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، hossein175 گفته است:

مخالفم چون توی زندگی واقعی هم برای در اوردن پول ادم خیلی زحمت میکشه برا همین شما هم باید فکر کنید چطور پول در بیارید از شغل های دیگه نه فقط کاربژمن و فیش

تو زندگی واقعی شما Buylevel میکنی ؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۶/۱۶ در 04:09، Zzzzzamirxxxx گفته است:

سلام و خسته نباشید مشکل من پول تو سرور هست امروز یا دیروز بود ک پول گاربژمن  رو کم کردید و فیش هم دیگه خوب نیست 

خودتون بگید مردم پول ندارن من پول رسپکت و پول بیمه ماشینمم ندارم لطفا رسیدگی کنید ممنون 

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

در این مورد بروزرسانی هایی صورت گرفته شده است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...