رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

هاستر

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، vortex123 گفته است:

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ممد هیت هستم  

نام بازی: Heat 

Heat.png

شاید خیلیاتون منو نشناسین چون واقعا هاستر بی سر و صدایی بودم 

این متنی که میخوام بنویسم در مورد بهتر کردن وضعیت هاستر ها و مدیریت درست اونها هست که نه مردم از هاستر ها ناراضی باشن و نه ما هاسترا آسیب روحی و جیبی ببینیم  

من 6 بار هاستر شدم تو سرور از تاریخ 2020/10 تا 2021/06 اگه اشتباه نکنم (بین اینها کمی وقفه بود)

تمامی رنک های هاستری از 1 گرفته تا 6 رو گذروندم و خیلی از دوستان دیگه هم هستن که مثل من زیاد هاستر میشدن 

من کلا در طول حدودا 6 ماه هاستریم حتی 1 عدد شکایت درمورد abuse command قبول شده نداشتم  و در طول هاستریم شاید بیشتر از 30 تا 40 هاستر دیدم و با رفتار هرکدوم از هاسترا آشنا هستم 

@Ali میدونم شما قیمت هاستری رو بالا بردید تا مشکلات  abuse command پیش نیاد و در روز 10 تا شکایت از هاستر تو فوروم نبینید ولی مشکل واقعا از رنک هاستری نیست 

اولین مشکلی که سیستم هاستری داره قوانین مربوط به اونه

در طول این 6 ماه هاستریم اینقدر قوانین هاستری آسون بود که برای هاسترا اصلا مهم نبود که abuse کنن یا نکنن 

بعضی از دوستان به دلیل مشکلات شخصی میزدن بقیه رو بن میکردن با ریزن های ناجور   

اما اولین کاری که باید کرد تنظیم یک قانون محکم و قوی برای هاستر هاست 

دومین چیزی که تو هاستری خیلی برای ما مشکلات ایجاد میکنه سن هاستر هاست 

آقای علی نمیدونم شما وضعیت سرور رو تو ماه های اوایل 2021 پیگیری میکردید یا نه ولی یک آدم 9 ساله هاستر شده بود ?

خب این طبیعیه که ی کودک 9 ساله درکی از فهم و شعور و رعایت قوانین نداره 

لطفا و لطفا به جای زیاد کردن قیمت هاستری یک سن معقول برای هاستری تعیین کنید چون هاستر ها اندازه ادمین دسترسی دارن  

همچنین لطفا تر و خشک رو باهم نسوزونید مثلا من و بعضی از دوستان دیگه ای که هاستر بودن و هیچ اختلالی تو روند سرور ایجاد نکردن تخفیفی در نظر بگیرید. 

لپ کلام من این هست که قوانین سخت تر برای هاستر ها در نظر بگیرید مانند بن اشتباه براشون 20 روز هاستری کم کنه تا یک ترسی برای هاستر ها پیش بیاد نه 2 روز که 2 روز اصلا ارزشی نداره برای ی هاستر  و همچنین به کسایی که در روند عادی سرور اختلال ایجاد میکنند قیمت های بالاتر و امکانات محدود تر در نظر بگیرید.

از نظر من سرور به هاستر ها نیاز داره چون هم ادمین و هم هلپر و هم لیدر به هاستر ها نیاز پیدا میکنند  و همچنین اگه میخواین کل مشکلات هاستر ها با PD , NG , FBI  تموم بشه لطفا سیستم رو طوری تغییر بدید که هنگام راب هاستر نتونه از کامند های خودش استفاده بکنه و همچنین پیشنهاد میکنم کامند SETWORLD  رو از هاستر ها بگیرید چون خودش مشکل بزرگیه  و خواهش میکنم که قیمت هاستری رو متعادل تر و قوانین رو سختگیرانه تر کنید ❤️  

نظرات شمارو پذیرا هستیم :) :

@SFC @SajAli @Farab @FcPoker @OmidGH @Alireza @SaLiOne @ORTEGA@Sweet @Mahi و بقیه دوستان.....

با حرفت کامل موافقم
این که قیمت رفت بالا فکر خوبی بود ولی به جای این که جلوی Abuse گرفته شه داره یه طوری میشه که Abuse از دور خارج بشه

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 4 ساعت قبل، vortex123 گفته است:

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ممد هیت هستم  

Heat.png

این متنی که میخوام بنویسم در مورد بهتر کردن وضعیت هاستر ها و مدیریت درست اونها هست که نه مردم از هاستر ها ناراضی باشن و نه ما هاسترا آسیب روحی و جیبی ببینیم  

من 6 بار هاستر شدم تو سرور از تاریخ 2020/10 تا 2021/06 اگه اشتباه نکنم (بین اینها کمی وقفه بود)

تمامی رنک های هاستری از 1 گرفته تا 6 رو گذروندم و خیلی از دوستان دیگه هم هستن که مثل من زیاد هاستر میشدن 

من کلا در طول حدودا 6 ماه هاستریم حتی 1 عدد شکایت درمورد abuse command قبول شده نداشتم  و در طول هاستریم شاید بیشتر از 30 تا 40 هاستر دیدم و با رفتار هرکدوم از هاسترا آشنا هستم 

@Ali میدونم شما قیمت هاستری رو بالا بردید تا مشکلات  abuse command پیش نیاد و در روز 10 تا شکایت از هاستر تو فوروم نبینید ولی مشکل واقعا از رنک هاستری نیست 

در طول این 6 ماه هاستریم اینقدر قوانین هاستری آسون بود که برای هاسترا اصلا مهم نبود که abuse کنن یا نکنن 

آقای علی نمیدونم شما وضعیت سرور رو تو ماه های اوایل 2021 پیگیری میکردید یا نه ولی یک آدم 9 ساله هاستر شده بود ?

لطفا و لطفا به جای زیاد کردن قیمت هاستری یک سن معقول برای هاستری تعیین کنید چون هاستر ها اندازه ادمین دسترسی دارن  

همچنین لطفا تر و خشک رو باهم نسوزونید مثلا من و بعضی از دوستان دیگه ای که هاستر بودن و هیچ اختلالی تو روند سرور ایجاد نکردن تخفیفی در نظر بگیرید. 

لپ کلام من این هست که قوانین سخت تر برای هاستر ها در نظر بگیرید مانند بن اشتباه براشون 20 روز هاستری کم کنه تا یک ترسی برای هاستر ها پیش بیاد نه 2 روز که 2 روز اصلا ارزشی نداره برای ی هاستر  و همچنین به کسایی که در روند عادی سرور اختلال ایجاد میکنند قیمت های بالاتر و امکانات محدود تر در نظر بگیرید.

از نظر من سرور به هاستر ها نیاز داره چون هم ادمین و هم هلپر و هم لیدر به هاستر ها نیاز پیدا میکنند  و همچنین اگه میخواین کل مشکلات هاستر ها با PD , NG , FBI  تموم بشه لطفا سیستم رو طوری تغییر بدید که هنگام راب هاستر نتونه از کامند های خودش استفاده بکنه و همچنین پیشنهاد میکنم کامند SETWORLD  رو از هاستر ها بگیرید چون خودش مشکل بزرگیه  و خواهش میکنم که قیمت هاستری رو متعادل تر و قوانین رو سختگیرانه تر کنید ❤️  

@SFC @SajAli @Farab @FcPoker @OmidGH @Alireza @SaLiOne @ORTEGA@Sweet @Mahi و بقیه دوستان.....

متن خیلی خوبی بود ممنون

در ۱ ساعت قبل، vortex123 گفته است:

کلا اگه دقت کنید تو تاپیک شکایات تمام شکایت ها بخاطر هاسترایی بوده که رنج سنیشون از ۱۰ تا ۱۴ سال بوده بقیه هاسترا خیلی تکو توک پیش میومد که نظم سرورو بهم بریزن اگه مثل ادمین از هاسترا مدارک شناسایی بگیرن تا سن واقعیشون مشخص بشه نصف مشکلات حل میشه?

دقیقا?  بچه های زیره 14سال پول باباشونو خرج میکنن واسه همین براشون مهم نیست و تند تند تمدید میکنن

در 1 ساعت قبل، Mahi گفته است:

موافقم

ما که الکی به هاسترا PM میدیم میگم فلان  Veh یا Gun رو بده

هاستر گاهی نیاز میشه مخصوصا وقتی ادمینی نیست

به عنوان مثال: ساعت 8 صبح ادمین نداشتیم بهمون Arg بده 

شاید یه هاستری اون موقع آنلاین بود به مشکلات Bad /Helpme یا Arg/ بر نمیخوردیم

دقیقا, هاستر ها خیلی از ادمین ها مهربون ترن و دلیلشم واضح هست چون ادمین ها از زیرکشی میترسن ولی هاستر فرق داره...

حتی هاستر ها بیشتر انلاین هستن و برای arg خوبه

@Ali

• دوست دارم که 2

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، vortex123 گفته است:

کلا اگه دقت کنید تو تاپیک شکایات تمام شکایت ها بخاطر هاسترایی بوده که رنج سنیشون از ۱۰ تا ۱۴ سال بوده بقیه هاسترا خیلی تکو توک پیش میومد که نظم سرورو بهم بریزن اگه مثل ادمین از هاسترا مدارک شناسایی بگیرن تا سن واقعیشون مشخص بشه نصف مشکلات حل میشه?

شناسنامه بدن AGTEA??

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Mahi گفته است:

شناسنامه بدن AGTEA??

باید فقط کسانی که مورد تایید موسس سرور هستن هاستری بگیرن

• دوست دارم که 2

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، vortex123 گفته است:

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ممد هیت هستم  

Heat.png

بله نظر بنده هم همین بود،

مجازات رو سنگین کنند قیمت رو بیارند پایین ?

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۹ در 11:44، xSepehr گفته است:

سلام خدمت دوستانی که این پست رو میخونند 

در تایپیکی که قبلا خودمون زدیم از هاستر ها بابت سواستفاده زیاد شاکی شده بودیم که در نهایت موسس سرور قیمت هاستر هارو بشدت بالا برد

من به شخصه هدفم  گرون شدن قیمت هاستر نبود ولی این اتفاق افتاد

الان چندین ماه از این ماجرا میگذره و واقعا شاهد سواستفاده نبودیم ولی با افزایش قیمت هم درامد سرور و شرایط ما برای خرید هاستری نابود شده

پیشنهاد من اینه که قیمت هارو برگردونید و یجور دیگه جلو سواستفاده رو بگیرید

من چنتا پیشنهاد دارم که شاید بدرد بخوره

1: مجازات هارو افزایش بدید

2: به افرادی که قبلا سابقه خوبی در استف داشتند تخفیف ویژه بدید

3: تعداد روز های هاستری رو کمتر کنید (مثلا یک هفته هاستری لول 1 25کا گلد)

امیدوارم مطالب مفید بوده باشه❤️

@Ali @Meli @SFC @xHosein @iRichard @EBi @Alireza @SaLiOne @Sweet @Owner و باقی دوستان...

موافقم شدید

فقط به جای یک هفته حداقل 2 الی 3 هفته قرار داده بشه

در در ۱۴۰۰/۶/۱۱ در 09:23، vortex123 گفته است:

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ممد هیت هستم  

Heat.png

مرسی پیشنهاد

✧ ?????? ??? ??????

AmirMehdi.png

✧══════════════════✧✧══════════════════✧✧══════════════════✧

NoPe.png

لینک به دیدگاه

@Ali این تاپیکو چک کن

اگر قیمت هاستری مثل قدیم شه و مجازات و سخت گیری ها چند برابر شه خیلی خوب میشه 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

@Ali این تاپیکو چک کن

اگر قیمت هاستری مثل قدیم شه و مجازات و سخت گیری ها چند برابر شه خیلی خوب میشه 

اره دقیقا @Ali

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

• مؤسس

از افرادی که در تاپیک پیشنهاد قبلی شرکت کرده اند دعوت می شود تا نظر خودشان را درمورد این تاپیک توسط @xSepehr ارسال کنند:

طبق پیش بینی های صورت گرفته، تعداد هاستر ها بسیار پایین آمد و تعداد شکایات تقریباً به 0 رسید.

با برگشتن قیمت، تعداد هاستر ها باز به روال قبلی (و حتی بیشتر) باز خواهد گشت و امکان اتفاق افتادن مشکلات گذشته حتی با تدابیر ارسال شده در این تاپیک باز هم فراهم می شود.

1. قانون گذاری:

همانطور که آگاه هستید خیلی ها قوانین را اصلاً مطالعه نمی کنند. قوانین حجیم ما فقط به درد بازیکنان سطح بالای ما می خورد و اکثر بازیکنان که معمولاً از سنین پایین تری برخوردارند فقط دوست دارند بازی کنند و به راحت ترین شکل سرگرم شوند. این موضوع فقط مربوط به سنین پایین نیست بلکه برخی افراد با سنین بالا هم اینگونه می باشند.

درست هست که ما می توانیم "تست" بگیریم اما تمامی "تست" هایی که به صورت آنلاین برگزار شود را می توان با تقلب گذراند. در حال حاضر عده زیادی به کل اکانتشان را به دوستشان می دهند تا برای آنها تست دهند و ما از این موضوع با خبر هستیم.

بُعد دوم قانون اجرای آن است و اجرای قانون کورکورانه صورت می گیرد و هیچ کاری ندارد که شما قوانین را خواندید یا خیر. اجرای قانون توسط خود بازیکنان و ادمین ها صورت می گیرد یعنی روال قبلی. شاید وقتی ما 2Days Cost را به 10Days Cost افزایش دهیم و از یک نفر شکایت شود و با مدارک اثبات شود که او تخلف کرده و 10 روز از زمان هاستری خود را از دست دهد دیگر تخلف نکند اما این فقط برای یک نفر است. اجرای قانون به شدت سخت است و اثبات کردن شکایات توسط بازیکنان سخت تر. زمانی که 10 نفر هاستر متفاوت در هر 2 3 ماه داشته باشیم اکثر این افراد از آنها شکایت می شود و به ازای هر شکایت یک یا چند بازیکن ناراضی می شود. تخلفات هاستر ها بسیار شدت بالاست چون دسترسی آنها بسیار بیشتر است و به خوبی با قوانین کلی بازی آشنا نیستند.

یک وجه دیگر از قوانین، سهل انگاری نیز می باشد. گاهی اوقات هاستر ها نه از قصد بلکه به صورت اتفاقی یک تخلف انجام می دهند. ما قبلاً هم Days های خیلی بیشتری برای تخلفات بدون سهل انگاری در نظر گرفتیم اما واقعاً برای سهل انگاری چند روز باید کم شود؟ 10Days به هیچ وجه عادلانه نیست.

2. هویت فرد:

دریافت مدارک هویتی از هاستر ها به هیچ دردی نمی خورد زیرا با داشتن این مدارک ما هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم مگر اینکه برخلاف خود آرساکیا گیم فعالیتی انجام دهد که از لحاظ قوانین جمهوری اسلامی خلاف شناخته شود که مثلاً تیم وکلای ما بخواهد پیگیری قضایی انجام دهد.

شما نمی توانید از چند نفر انتظار داشته باشید که هزاران نفر که در سرور بازی می کنند و حضور دارند را بشناسند. ما فقط برای برخی از افراد نظر داریم و شناخت کمی از آنها داریم که ممکن است حتی به کل غلط باشد.
اکثر افرادی که هاستر می شوند بازیکنان معمولی می باشند که تخلف آنچنانی ندارند و دارای سطح و تجربه متوسطی می باشند.

3. تخفیف دادن به هاستر های قبلی که سابقه خوبی داشتند:

خب این عملی و مناسب است اما واقعاً چند نفر واجد این شرایط هستند؟ اعمال این موضوع تغییری در بازی چند نفر ایجاد می کنند؟ از کجا معلوم که این افراد به دلیل هزینه کمی که کردند تصمیم به اذیت کردن بازیکنان نگیرند؟

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ali گفته است:

از افرادی که در تاپیک پیشنهاد قبلی شرکت کرده اند دعوت می شود تا نظر خودشان را درمورد این تاپیک توسط @xSepehr ارسال کنند:

طبق پیش بینی های صورت گرفته، تعداد هاستر ها بسیار پایین آمد و تعداد شکایات تقریباً به 0 رسید.

با برگشتن قیمت، تعداد هاستر ها باز به روال قبلی (و حتی بیشتر) باز خواهد گشت و امکان اتفاق افتادن مشکلات گذشته حتی با تدابیر ارسال شده در این تاپیک باز هم فراهم می شود.

1. قانون گذاری:

همانطور که آگاه هستید خیلی ها قوانین را اصلاً مطالعه نمی کنند. قوانین حجیم ما فقط به درد بازیکنان سطح بالای ما می خورد و اکثر بازیکنان که معمولاً از سنین پایین تری برخوردارند فقط دوست دارند بازی کنند و به راحت ترین شکل سرگرم شوند. این موضوع فقط مربوط به سنین پایین نیست بلکه برخی افراد با سنین بالا هم اینگونه می باشند.

درست هست که ما می توانیم "تست" بگیریم اما تمامی "تست" هایی که به صورت آنلاین برگزار شود را می توان با تقلب رد کرد. در حال حاضر عده زیادی به کل اکانتشان را به دوستشان می دهند تا برای آنها تست دهند و ما از این موضوع با خبر هستیم.

بُعد دوم قانون اجرای آن است و اجرای قانون کورکورانه صورت می گیرد و هیچ کاری ندارد که شما قوانین را خواندید یا خیر. اجرای قانون توسط خود بازیکنان و ادمین ها صورت می گیرد یعنی روال قبلی. شاید وقتی ما 2Days Cost را به 10Days Cost افزایش دهیم و از یک نفر شکایت شود و با مدارک اثبات شود که او تخلف کرده و 10 روز از زمان هاستری خود را از دست دهد دیگر تخلف نکند اما این فقط برای یک نفر است. اجرای قانون به شدت سخت است و اثبات کردن شکایات توسط بازیکنان سخت تر. زمانی که 10 نفر هاستر متفاوت در هر 2 3 ماه داشته باشیم اکثر این افراد از آنها شکایت می شود و به ازای هر شکایت یک یا چند بازیکن ناراضی می شود. تخلفات هاستر ها بسیار شدت بالاست چون دسترسی آنها بسیار بیشتر است و به خوبی با قوانین کلی بازی آشنا نیستند.

یک وجه دیگر از قوانین، سهل انگاری نیز می باشد. گاهی اوقات هاستر ها نه از قصد بلکه به صورت اتفاقی یک تخلف انجام می دهند. ما قبلاً هم Days های خیلی بیشتری برای تخلفات بدون سهل انگاری در نظر گرفتیم اما واقعاً برای سهل انگاری چند روز باید کم شود؟ 10Days به هیچ وجه عادلانه نیست.

2. هویت فرد:

دریافت مدارک هویتی از هاستر ها به هیچ دردی نمی خورد زیرا با داشتن این مدارک ما هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم مگر اینکه برخلاف خود آرساکیا گیم فعالیتی انجام دهد که از لحاظ قوانین جمهوری اسلامی خلاف شناخته شود که مثلاً تیم وکلای ما بخواهد پیگیری قضایی انجام دهد.

شما نمی توانید از چند نفر انتظار داشته باشید که هزاران نفر که در سرور بازی می کنند و حضور دارند را بشناسند. ما فقط برای برخی از افراد نظر داریم و شناخت کمی از آنها داریم که ممکن است حتی به کل غلط باشد.
اکثر افرادی که هاستر می شوند بازیکنان معمولی می باشند که تخلف آنچنانی ندارند و دارای سطح و تجربه متوسطی می باشند.

3. تخفیف دادن به هاستر های قبلی که سابقه خوبی داشتند:

خب این عملی و مناسب است اما واقعاً چند نفر واجد این شرایط هستند؟ اعمال این موضوع تغییری در بازی چند نفر ایجاد می کنند؟ از کجا معلوم که این افراد به دلیل هزینه کمی که کردند تصمیم به اذیت کردن بازیکنان نگیرند؟

@Ali اول از همه باید بگم ممنون که جواب دادی

در تاپیک قبلی تقریبا 90درصد افرادی که ناراضی بودند از اعضای پلیس بودن و بیشتر شکایت هایی که میشد از abuse هنگامه راب یا ftp یا کیل بی مورد بود و خیلی کم پیش میومد که یک نفر بدلیله بن بی مورد یا ادمین جیل بی مورد شکایت کنه و به همین دلیل یکی از موثر ترین حرکت ها:

1: قفل شدن cmd هاستری هنگامه راب

2: بزرگ تر و رسمی تر شدن ftp ها (یعنی سیستمی مثل راب باشه که بتونین cmd های هاستری رو کنترل کنید و ftp کردن جدا از این سیستم مجازات داشته باشه)

3: اضافه شدن دستوراتی برای مشخص شدن اینکه چه کسی ماشین شمارو ترکوند (مثل whokill)

4: اجباری شدن admin test  و staff test برای هاستری (خودم با این تیک تست ها برای هاستری مخالفم ولی میتونه موثر باشه)

5: تغییر مجازات ها (یعنی مجازات بن بیمورد کسر 1دیز باشه ولی مجازات بن بیمورد با دلیل های مسخره و الکی کسر 10دیز باشه)

6: سختگیرانه تر کردن خرید هاستری (مثل ادمین ها و لیدر ها برای گرفتن هاستری بیشتر دقت کنید, الان برای ادمینی باید تقریبا 2ماه دیز جمع کنیم یا برای لیدری باید توی صف وایسیم ولی هاستری فرق میکنه, الان گلد رو بخری 10دقیقه دیگه هاستری)

این ها تعداد کمی از نظرات من بود که اگر بخواین بیشتر از این هم میتونم کمکتون کنم

بقیه هم نظرشون رو بگن

@Meli @SFC

• مرسی 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

@Ali

You cannot use this command when you have wanted

You cannot use this command when bank robbery

You cannot use this command when cop near you (Clear wanted)

(ست کن چه ریزن هایی آزاد باشن) You cannot ban/mute/ajail/kick/warn player to this reason

You cannot DM NG wanteds when player not damaged you

حالا غلط املایی هاشم خودت فیکس کن منظورمو رسوندم

خلاصه که با کمی وقت اینا و بقیه شو میشه انجام داد

لینک به دیدگاه

هاستر ها برای سرور هم مفیدن و هم مضر

کسی که میخواد از سرور بای بده اموالشو میفروشه هاستر 1میخره abuse میکنه ولی کسی که میخواد توی سرور بمونه شرایط خرید هاستری رو نداره

بنظرم پیشنهاد های 4و5و6 هم اضافه کردنشون راحته و هم موثره

حتی بنظر من 61کا گلد هم برای هاستر 1زیاده

@Ali

من زمانی که هاستری خریدم واقعا عشق کردم و خیلی باحال بود

هم به سرور کمک مالی میشد و هم ما خوش میگذروندیم

بالابردن قیمت تا این مقدار باید اخرین راه قبل از حذف هاستری میبود 

تا الان هاستر ها هیچ قانون خاصی ندارن (بجز فحاشی) باقی قانون شکنی ها با یه اخطار لفظی یا 1تا3دیز تموم میشه میره

ویرایش شده توسط xSepehr

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 39 دقیقه قبل، xSepehr گفته است:

تا الان هاستر ها هیچ قانون خاصی ندارن

تمامی قوانین هایی که وجود دارد مربوط به هاستر ها هم می شوند. (قوانین عمومی، تمامی دسته ها، اقلیت ها، قوانین لیدری، هلپری و ادمینی)

برای تمامی دستورات ادمینی قانون و راهنمایی وجود دارد که تمامی هاستر ها در صورت استفاده از آنها باید قوانین را رعایت کنند. دستوراتی مثل veh و givegun همگی دستورات ادمینی هستند. دستوراتی هم که ادمین ها ندارند داخل تاپیک خود هاستر ها قوانین قرار داده شده. برخی قوانین خاص هم در آن تاپیک وجود دارد.

لینک به دیدگاه

اگه امکان بروزرسانی اسکریپت وجود نداره پس دو گزینه وجود داره 

۱. دقت در انتخاب هاستر:

شما خودتون زمانی که یکی رو میخواید ادمین کنید تمام سوابق اکانتشو چک میکنید که به طور مثال بیشتر از ۳ تا بن تو ۶ ماه اخیر نداشته باشه که این کار رو برای هاستر ها میتونید انجام بدید و سوابقشون رو چک کنید 

۲ لول بندی: 

هرکسی اکانتش برای خودش ارزش داره مثلا کسی که الان لول ۱۵ داره براش ارزشی نداره تعلیق بشه یا نشه ولی کسی که اکانت لول ۵۰ داره قطعا دوست نداره بخاطر اعمالی که تو هاستری انجام داده تعلیق یا بن بشه 

و خیلی چیزای دیگه هست که فقط با بروزرسانی اسکریپت انجام پذیره

?Heat?

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Ali گفته است:

تمامی قوانین هایی که وجود دارد مربوط به هاستر ها هم می شوند. (قوانین عمومی، تمامی دسته ها، اقلیت ها، قوانین لیدری، هلپری و ادمینی)

برای تمامی دستورات ادمینی قانون و راهنمایی وجود دارد که تمامی هاستر ها در صورت استفاده از آنها باید قوانین را رعایت کنند. دستوراتی مثل veh و givegun همگی دستورات ادمینی هستند. دستوراتی هم که ادمین ها ندارند داخل تاپیک خود هاستر ها قوانین قرار داده شده. برخی قوانین خاص هم در آن تاپیک وجود دارد.

پس چرا برای هاستر شدن از این قوانین تست گرفته نمیشود؟

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

و دلیل زیاد بودن شکایات به دلیل تعداد هاستر هاست  که چیز خیلی عادی هست

مثلا شما اگه ۴ تا ادمین داشته باشی شاید ۲ هفته به زور ۱ شکایت ازشون دربیاد ولی شما که ۲۰ تا ادمین داری هر روز ۱ الی ۲ تا شکایت درمیاد که این موضوع برای هاستر ها هم صدق میکنه 

که هرچقدر تعداد بالاتر ، شکایت ها بیشتر ولی لطفا به شکایت ها دقت کنید خیلی از اونها اصلا قبول نمیشه و پلیر فقط برای پر کردن فوروم شکایت میکنه طبق چیزی که خودم تو سرور دیدم من به ماشین یک نفر برخورد میکردم بازیکن درجا میگفت ss forum یک چیز کاملا غیر منطقی هست

یا پیشنهاد میکنم که ی رای گیری کوچیک توی فوروم برگذار بشه در رابطه با این موضوع که خود پلیر ها هم تصمیم بگیرن در این باره 

?Heat?

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، xSepehr گفته است:

پس چرا برای هاستر شدن از این قوانین تست گرفته نمیشود؟

تست گرفتن از هاستر که یک کار بی فایده هست 

چون همونطور که علی گفت هاستر میتونه تستو دور بزنه به روش های مختلف

?Heat?

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، vortex123 گفته است:

تست گرفتن از هاستر که یک کار بی فایده هست 

چون همونطور که علی گفت هاستر میتونه تستو دور بزنه به روش های مختلف

از هیچی که بهتره

خیلی ها هم هستن که تستاشونو دور نمیزنن

من فقط منظورم اینه برای انتخاب هاستر سخگیری کنن و جوری نباشه که توی چند دقیقه سروتهشو هم بیارن

.

• دوست دارم که 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

با نظر @xSepehr کاملا موافقم، خودمم خواستم بزنم تاپیک رو ولی فراموشم شد.

من هم با اون نظریه موافق نبودم که قیمت ها رو افزایش بدید، چون کله تاپیک گفته بودن که قوانین رو بروزرسانی کنید و مجازات ها رو شدید تر کنید و کسانی که به آزار و اذیت ادامه میدن رو یا دموت کامل یا 3-2 برابر اون Days هایی که از قبل مجازات تعیین شده بود مجازات بشن.

این روش بهتره تا روش های افزایش قیمت که هیچکس نتونه بخره.

@Ali لطفا پیگیری شه، مرسی.

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۱۱ در 20:53، vortex123 گفته است:

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ممد هیت هستم  

Heat.png

داش یه هاستر cmd بن کردن یا اخراج کردن اعضا از فکشن به چه دردش میخوره ؟ اصلا اینارو نباید داشته باشه 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، MiladME گفته است:

داش یه هاستر cmd بن کردن یا اخراج کردن اعضا از فکشن به چه دردش میخوره ؟ اصلا اینارو نباید داشته باشه 

این قضیه روی لیدری هست و باید کلا عوضش کنن یا اینکه جای رنک لیدر و ساب لیدر رنک پنج فکشن رو به خودش بده

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، OverGrown گفته است:

این قضیه روی لیدری هست و باید کلا عوضش کنن یا اینکه جای رنک لیدر و ساب لیدر رنک پنج فکشن رو به خودش بده

هرچقدر هم کلنجار برین بازهم تنها راه افزایش مجازات هاس

• دوست دارم که 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، xSepehr گفته است:

هرچقدر هم کلنجار برین بازهم تنها راه افزایش مجازات هاس

میشه هاستری رو قیمتش کم کنن دسترسی بن و میوت و جیل و چنین چیز هایی رو از هاستر گرفت تا شکایات کمتر شه و همچنین مجازات کمتر

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...