رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فاجعه!

0STAD

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز❤️

°تو این تایپک میخوام یه موضوع مهمی بهتون بگم پس لطفا تا آخر بخونید!

خب بریم...

×خب الان حقوق فیش 5k هست و تقریبا 15 مین طول میکشه تا فول بشه

ینی تو هر یک ساعت 20k! 

×اگر یک فرد بخواهد حدقل 100k در روز پول در بیاورد باید حدود 5 ساعت به تور مداوم فیش بگیرد!

÷و اگر این فرد بخواهد در کنار درآمدش،در روز دوتا ایونت با جایزه 30k بزارد باید در هر روز 8 ساعت به تور مداوم فیش بگیرد!

[که این میشه اوج فاجعه]

★پس این فرد کی بازی کنه و از بازی لذت ببره؟!

آقا @Ali بیا به حرمت این ماه با پلیرا راه بیا

اگه موافقی [لایک] و [نظر] فراموش نکن

ویرایش شده توسط 0STAD
  • دوست دارم که 6
  • مرسی 4

savaki.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Ali 

سلام به دوستان عزیز

آقا @Ali لطفا اگه میشه Fish 10k کنین خواهش میکنم

ما خانه و ماشین و اسکین و .....

همشو از Fish داریم لطفا خواهش میکنم برگردونید به حالت اول

@Ali ممنون از شما  ها لطفا حمایت کنین Fish بشه 10k 

آقا علی مگه نگفتین این Fish Bug بود که 10k میداد قبول ولی الان 10k کنین لطفا 

ممنون

samurayi.png

اگر ڪسی را دوست داری،

هوایش را داشته باش اما

اگر برای پر ڪردن

تنهایی خود، او را میخواهی!

هوایی اش نڪن ..!

شاید دیگر، به هیچ هوایی

غیر تو عادت نڪند ..

samurayi.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

[که این میشه اوج فاجعه]

اتفاقا اگه علی یه کاریو درست انجام داده باشه همینه

الان یه لول 5 infernus داره NRG-500 داره

در 11 ساعت قبل، Sardar گفته است:

میتونین از Shop/ استفاده کنین و پریمیوم بگیرین که 12k پول در بیارین

در 12 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

÷و اگر این فرد بخواهد در کنار درآمدش،در روز دوتا ایونت با جایزه 30k بزارد باید در هر روز 8 ساعت به تور مداوم فیش بگیرد!

خب نزاره?...

==============================

جدا از این ها... @Ali اگه میشه قیمت بیمه ماشین هایی مثل Bullet Infernus Hotring Monster و چنتا ماشین های دیگه... رو گرون کنید که هر کسی که توانایی خرید اینجور وسیله نقلیه رو نداشته باشه

{ که اینطوری هم پلیر ها روی میارن به رانندگی بهتر هم بیشتر حواسشون هست بیمه نپرونن }

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Sardar گفته است:

@Ali 

سلام به دوستان عزیز

آقا @Ali لطفا اگه میشه Fish 10k کنین خواهش میکنم

ما خانه و ماشین و اسکین و .....

همشو از Fish داریم لطفا خواهش میکنم برگردونید به حالت اول

@Ali ممنون از شما  ها لطفا حمایت کنین Fish بشه 10k 

ممنون

samurayi.png

با مرمیوم ۱۲k میشه

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، hoseyfi گفته است:

مگه بر نگشت به 10k پول فیش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر حدود ۲ روز پیش فیش 5k شده که به سختی فول میشه

در 1 ساعت قبل، DHOOMAN گفته است:

فیش شده ۵کا؟؟؟

مگه خبر ندارید؟

البته اقا علی گفتن از قبل هم 5k بود ولی باگ بود که ۱۰ k میداد 

در 38 دقیقه قبل، LearninG گفته است:

اتفاقا

عزیزم اونا کارت میشکن و سرور رو میخرن 

من دلم واسه منو امسال شما ها دلم میسوزه که از وقتی پلی میدم تا وقتی q/ میدیم هی فیش میگیریم

در 36 دقیقه قبل، Lazyboy گفته است:

با مرمیوم ۱۲k میشه

هر چی از فیش در میاریم باید بدیم پرمیوم؟!

ویرایش شده توسط 0STAD

savaki.png

لینک به دیدگاه

دلتونو ب Fish خشک نکنید برید Trucker شید پولش عالیه تازه پولشم از Fish بیشتره.

.Appreciate everything you have because you only have it for a short time

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، 0STAD گفته است:

چنده حقوقش؟

@Farab @Ali @OmidGH @N0B0DY @SajAli @HurtHeart @SaLiOne @HaTeD @Kerazom @RaaD @Plato @alireza12221 

و تمامی کسانی که این تایپک رو مشاهده میکنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شغل های دیگه هم هستن در طول این مدت مردم معتاد فیش شدن واسه ی پول در اوردن Trucker هم شغل خوبیه مثل Garbage man نظرتون فقط رو فیش نباشه

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Farab گفته است:

شغل های دیگه هم هستن در طول این مدت مردم معتاد فیش شدن واسه ی پول در اوردن Trucker هم شغل خوبیه مثل Garbage man نظرتون فقط رو فیش نباشه

اصلا به نظرم Jobs فقط واسه روزای اولیه که وارد گیم شدی

بهترین راه کسب درآمد فکشنه

Yoda.png

CHaNoDa.png

-------------------------------------------------------

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

S.I.E

لینک به دیدگاه

البته فیش برا همه ۵ کا نیست و برا پرمیوم اکانت حدود ۱۳ کا هست.الان جاب گاربیجمن درآمدش از همه بیشتره اگه شما پرمیوم باشی،اینقد گاربیجمن زیاد شده که شما بخوای یه ماشینش رو برداری بری کار کنی باید تو صف وایسی

این کارا خوبیایی هم داشت،طرف ۳ ماهه کلا تو سروره هاترینگ داره،من که ۱ ساله تو سرورم یه ان آر جی دارم 

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

بنده از طریق فکشن یک میل درمیارم در هفته، موافق نیستم

+اینکار راهی شد برای کسایی که لول 10هستن اینفرنوس نداشته باشن(که هنوز دارن :|) از این به بعد ندارن

+برابر با دیگر شغل های سرور باشد

+افراد بیشتری وارد فکشن شوند

NR؟

در 4 ساعت قبل، Plato گفته است:

البته فیش برا همه ۵ کا نیست و برا پرمیوم اکانت حدود ۱۳ کا هست.الان جاب گاربیجمن درآمدش از همه بیشتره اگه شما پرمیوم باشی،اینقد گاربیجمن زیاد شده که شما بخوای یه ماشینش رو برداری بری کار کنی باید تو صف وایسی

این کارا خوبیایی هم داشت،طرف ۳ ماهه کلا تو سروره هاترینگ داره،من که ۱ ساله تو سرورم یه ان آر جی دارم 

نمیتونیم که هر چی در میاریم بدیم پرمیوم!.

ویرایش شده توسط 0STAD
  • دوست دارم که 1

savaki.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 0STAD گفته است:

NR؟

همشون یکین بستگی به فعالیتت و علاقت داره

در 32 دقیقه قبل، hoseyfi گفته است:

چجوری در میاری به ما هم یاد بده ؟!

متن بالا(پاسخ به ostad)

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

صحیح

ممنون که نظر دادید?

گلم تنها راه در آوردن پول فیش نیست 

من خودم دسته ویژه که بودم منظور Police Department هست روزی یک عدد Approval میفروختم و لازمش رنک 3 هست جدا از اون شما وانتد کیل میزنی پول دریافت میکنی وانتد Arrest میکنی پول دریافت میکنی عرفان راست میگه هفته ای 1 میلیون رو فقط حقوق یک فکشن مطرح نیست شما فعالیت که میکنی پول درمیاری اشتباه سایرین اینه فکر میکنن که فقط حقوقه هفتگی هست برای مثال اقلیت هیتمن هفته ای 120,000$ حقوق رنک 3 هست و برای زدن هر کانترکت خوده سرور 3000$ paycheck میده و فردی که کانترکت شده حداقل 1200$ کانترکت شده یعنی هر 15 دقیقه شما یک کانترکت بزنی از 4000$ تا 15000$ گیرت میاد به این ها فکر کنید نه حقوق اخر هفته شفاف سازی صورت گرفت تا نگاهتون به اقلیت ها عوض بشه موفق باشید

• مرسی 2

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

چه دلیلی داره یه منبع درامد راحت وجود داشته باشه؟

بنظر من این قیمتا خیلی وقت پیش باید درست میشد

طرف لول اش دو رقمی نشده نیک اش میبینی فکر میکنی چیتره اومده یه بن بخوره بره فقط.

بعد هاترینگ داره.

من خودم یادمه فیش یه زمان 400$ بود الان 5k اهه برید حال کنید دیگه 

در در ۱۴۰۰/۵/۲۳ در 15:15، 0STAD گفته است:

★پس این فرد کی بازی کنه و از بازی لذت ببره؟!

دقیقا منظورت از لذت بردن چیه؟

بنظر من اصلا دلیلی نداره یه پلیر بتونه انقد راحت پول در بیاره {یکجا ایستادن و کلیک کردن} جوری نوشتی فاجعه ملت فکر میکنن چی شده.

امضا متی فاتح

j1a9_text.gif

SheyTaN.png

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه

مثل اینکه کسی پاسخ گو نیست!

@Ali

بایدم نباشید چون دنبال پول هستین و هی همه چی رو گرون میکنید و در آمد رو میارید پایین 

که همه برن گلد بخرن جیب شما خالی نباشه 

به ما ها مگه کسی اهمیت میده؟!

بعدم میگین اقتصاد هیچ جای دنیا ثابت نیست و حرفای تکراریــــ.ــ.

savaki.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام و روز بخیر.

اول که این تاپیک رو دیدم می خواستم به کل Hide و به تمامی کاربرانی که قوانین فروم را رعایت نکردند اخطار بدم به خصوص @0STAD که این مکان را با طویله اشتباه گرفتند.

لطفاً قوانین انجمن را رعایت کنید. به همدیگر توهین نکنید و به هیچ وجه اسپم نکنید، شما یک بار نظرتان را در یک پست به صورت کامل ارسال کنید. قرار نیست اینجا دعوا راه بندازید سر اینکه یک عده مخالف و یک عده موافق Bug Fix اخیر مربوط به سیستم Fishing می باشد.

تمامی پست های اسپم مخفی شدند بنابراین از این به بعد داخل تاپیک و انجمن لطفاً اسپم ندهید/دعوا نکنید/توهین نکنید و قوانین انجمن را رعایت کنید. در غیر این صورت طبق قوانین برخورد خواهد شد.

واقعاً از این سطح از اطلاعات غلط شرمنده شدم و لازم دونستم که این باور های غلط را تصحیح کنم.

اولاً در رابطه با خود Fishing قبلاً هم پاسخ داده شده بود:

در در ۱۴۰۰/۵/۲۳ در 11:31، Ali گفته است:

با سلام.

قیمت فروش 300kg fish به 5k کاهش پیدا نکرده بلکه یک باگ در رابطه با این سیستم حل شده.

همانطور که می دانید در صورتی که Premium Account داشته باشید شغل ها به شما 2 برابر درامد می دهند، به دلیل وجود یک باگ تمامی افراد دو برابر دریافت می کردند حتی اگر Premium Account نداشته باشند. شما با خرید Premium Account می توانید همان قیمت قبلی دریافت کنید.

در ضمن قیمت هیچ چیز گران نشده اما اقتصاد بازی همانند اقتصاد دنیای واقعی دارای نرخ تورم است و ثابت باقی نمی ماند، برای مطلع شدن از قیمت ها و نرخ ها به لینک زیر مراجعه کنید:

http://agsa.arsacia.ir/stats/economy/

بسته شد.

پیشنهاد:

حقوق های اقلیت ها افزایش پیدا کرده اند بنابراین با ورود به یک اقلیت و انجام فعالیت در اقلیت می توانید از ماهیگیری خیلی بیشتر کسب درامد کنید.

دوماً همانطور که بار ها گفتیم هیچ درامد و قیمتی ثابت نمی ماند و همیشه در حال تغییر است. (شما همیشه در صفحه http://agsa.arsacia.ir/stats/economy/ ارقام به روز شده را مشاهده کنید)

فیش بدون پرمیوم 300 کیلو الان 6k هست نه 5k، اون برای زمانی بود که نرخ درامد 125% بود و الان 150% می باشد (درامد ها افزایش یافته و همچنین قیمت ها کاهش یافته است (همه چی ارزان تر شده))

سوماً درآمد اقلیت ها و Job ها نامحدود است. شما با یک اقلیت Peaceful هم می توانید هفته ای +1.5 میلیون درامد داشته باشید (نمونه برادر خودم که بین شما ها بازی می کنه و با Tow کردن 600 ماشین در هفته تونست و Best member + حقوق ثابت Meeting به راحتی این مقدار رو کسب کنه)

تمامی کار هایی که شما در بازی می توانید بکنید به 4 دسته تقسیم شده اند که 3 دسته از آنها درامد شما در آن به ترتیب کم به زیاد است:

- شغل های غیر رسمی (ماشین حمل Prods (دریافت پول از درامد Business ها) & ماهیگیری (دریافت پول از سرور))

- شغل های ثانویه رسمی (Jobs/)

- شغل های اصلی رسمی (اقلیت ها)

(دسته چهارم تجارتی هست که خود بازیکنان ایجاد می کنند اعم از دلالی ماشین، خانه، بیز و ... که ما کنترلی بر روی این دسته به صورت مستقیم نداریم)

شما در شغل های غیر رسمی پول کمتری کسب می کنید و در گاهی از مواقع بیشتر! از این شغل ها همه می توانند استفاده کنند حتی زمانی که اقلیتی که در آن هستند محدودیت شغل دارد.

زمانی که ما با یک باگ برخورد می شویم و می فهمیم که ما یک شغل در بازی داریم که به همه دوبرابر پول می دهد (فقط داخل اطلاعات Premium Account نوشته شده شغل ها 2 برابر پول به شما می دهند و این قضیه از 6 سال پیش به این شکل هست) به نظر شما باید چکار کنیم؟ به پرمیوم ها 4 برابر پول بدهیم یا به اکانت های ساده بدون ضریب پول بدهیم؟

چهارماً طبق حرفی که زدم شما کاری را بکنید که به آن علاقه دارید، شاید برخی فکر کنید یک شغل بیشتر از یک شغل دیگر پول در میاورد ولی اصلاً به این شکل نیست، ما با محاسبه کردن کاری کردیم که تمامی شغل ها در یک ساعت به یک اندازه پول در بیاورند (به جز دسته های ملایم، متوسط و ویژه که به مراتب حقوق بیشتری دارند و ورود به آنها سخت تر می باشد)

در 15 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

چون دنبال پول هستین

دوست عزیز، شما به ما بگو زمانی که بازیکن میاد از ما میپرسه چرا من بعد از خرید پرمیوم Fish دو برابر پول نمی گیرم چه جوابی بدیم؟ 4 برابر کنیم پولشو؟

اگر ما دنبال "پول" بودیم هیچوقت طبق پیشنهاد بازیکنان این کار را نمی کردیم:

در در ۱۴۰۰/۳/۲۶ در 12:52، Ali گفته است:

افزایش قیمت هاستر سطح 1 از 61k (که 750 هزار تومان است) به 130k (که 1 میلیون و 500 هزار تومان است) (بقیه سطوح هم افزایش قیمت بسیاری داشتند)

این افزایش قیمت موجب کمتر شدن هاستر ها و مراقبت بیشتر از Days هایشان می شود. همچنین در صورتی که یک هاستر بیش از اندازه تخلف داشته باشد و موجب به هم زدن سرور شود هیچ وقت هاستر نخواهد شد.

این در اصل افزایش مجازات می باشد و امیدواریم پس از این افزایش قیمت شکایات کمتری از هاستر ها مشاهده کنیم، در صورتی که باز هم مشکلات زیاد بود باز هم افزایش قیمت خواهیم داشت و در صورتی که باز هم بعد از افزایش قیمت این مشکل ادامه داشت به کسی هاستر فروخته نخواهد شد و هاستری حذف می شود.

پس از اعمال این تغییر تعداد هاستر های سرور از 7 الی 10 نفر به 1 الی 2 نفر کاهش یافت در صورتی که فروشگاه با ضرر 30% ای مواجه شد. آیا دیدید ما قیمت هاستر را باز هم کم کنیم؟ خیر

ما اگر دنبال "پول" بودیم، خیلی چیز ها اعم از Buff, Admin Rank, Level, Respect points, Rob points, Escape points, Lawyer points, Approval, جعبه های شانسی Loot, پول بازی به قیمت خیلی کم و ... را میفروختیم.

شما و امثال شما عادت دارید که وارد یک بازی رایگان بشوید و کاملاً از لحاظ ظاهری و مالی مثل افرادی باشید که به فکر استقامت و پیشرفت اینجا هستند.

شما و امثال شما فکر می کنید نگهداری سرور در برترین دیتاسنتر کشور، ساخت برنامه های خاص و اختصاصی، ساخت اسکریپت های خاص و اختصاصی و با بهترین کیفیت هم برای ما رایگان انجام می شود و ما با باد هوا می توانیم تمامی این امکانات را برای بازیکنان فراهم کنیم!

شما و امثال شما فکر می کنید افرادی که در بازی حتی 5 هزار تومان خرج می کنند افرادی بی فکر هستند در صورتی که این افراد فقط به خاطر داشتن امکانات پولشان را خرج نمی کنند بلکه به مجموعه کمک می کننند که سرور آنلاین بماند تا شما بیایید و رایگان بازی کنید و درمورد من و این افراد بدگویی کنید.

واقعاً خرید یک پرمیوم اکانتی که شما می توانید با ماهانه 15 هزار تومان آنرا داشته باشید خیلی برایتان زور و مشکل هست؟ این هیچ مشکلی از نظر من ندارد! بعضی ها دارای شرایط سختی هستند و نمی توانند حتی ماهانه 5 هزار تومان هم در بازی خرج کنند بنابراین انتظار می رود که بیشتر در بازی تلاش کنند و Gold خود را از راه پول بازی به دست بیاورند! یا اصلاً بیخیال Gold شوند! آخرین باری که چک کردیم شما همه چی را می توانید با پول بازی و کارکرد در بازی خریداری کنید.

شما و امثال شما وارد یک سرور RPG با قدمت 10 سال می شوید و می خواهید پس از 1 هفته مانند باقی افرادی باشید که +6 سال در سرور بازی و فعالیت زیادی داشتند!

این مورد آخر قابل درک است ولی واقعاً چاره نیست؟ من خودمم موافق راه اندازی سرور RPG 2 بودم ولی با اینکار بازی برای 2 سرور بهم میریزد (به دلیل نبود جمعیت کافی)

• دوست دارم که 4

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ali گفته است:

موافقم ، بحث پول نیست

هاستر ها کم شده درامد اومده پایین و به حرف بازیکن ها گوش کردند . 

ما خودمون کسایی بودیم که سر موضوع هاسترها اعتراض کردیم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ali گفته است:

دوست عزیز، شما به ما بگو زمانی که بازیکن میاد از ما میپرسه چرا من بعد از خرید پرمیوم Fish دو برابر پول نمی گیرم چه جوابی بدیم؟ 4 برابر کنیم پولشو؟

من نمیخوام از فیش گرفتن حمایت کنم یا هرچیز دیگه ای چون شغل بدون زحمتیه و پول مفته ولی میخوام بگم که فیش Job نیست که قرار باشه کسی با پرمیوم دو برابر دریافت کنه!

توی قوانین گفته این مورد برای Job هاست.

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 6 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

فیش Job نیست

فیشینگ Job غیر رسمی می باشد. Prods هم همینطور اما تمامی Job هایی که از سرور پول دریافت می کنند 2 برابر می باشد، برای مثال برای شغل های Arms Dealer, Drug Dealer, Car Mechanic و Lawyer چون از سرور پول دریافت نمی کنند چیزی 2 برابر نمی شود.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

سلام.

با در نظر گرفتن غیر رسمی بودن شغل فیشینگ و علاقه ی شدید بازیکنان (از جمله خود شما افراد شاکی) به شغلی شدیدا حوصله سر بر، میشه فهمید که این شغل اصلا در بالانس مناسبی نبود (و حتی شاید هنوزم نیست).

مشکلتون اینه که دارید به اینفرنوس فکر میکنید، خب عزیزم این ماشین یکی از بالاترین اموال سروره قرار نیست مفتی به دست بیاد، آقای ایکس که 1 سالم نیست پلی میدی قرار نیست به همین زودی اینفرنوس بگیری (هرچند خیلی زودتر از یکسال میشه به این ماشین رسید)،

در 35 دقیقه قبل، Ali گفته است:

پس از اعمال این تغییر تعداد هاستر های سرور از 7 الی 10 نفر به 1 الی 2 نفر کاهش یافت

سر این آپدیت نظر یکی از دوستان این بود "علی کارش به شدت اشتباه و نسنجیده بود که به ضرر خودش کار کرد، بزرگ ترین منبع در آمدشو تقریبا نابود کرد"

واقعا من متوجه نمیشم چرا میگید "دنبال پوله" "سرور پی تو وینه" و....

انتقاد از سرور زیاده اما خب یه خورده عاقلانه تر انتقاد کنید من و بقیه هم از انتقادتون حمایت میکنیم و مشکل رو حل میکنیم، چرا تو انتقاداتون نظرتون شخصیه؟ چرا کلی فکر نمیکنید؟ یکی میاد از آپدیت PayDay انتقاد میکنه و فقط منافع خودشو در نظر گرفته، یکی میاد از فیشینگ ایراد میگیره و بازم فقط منافع خودش در نظرشه، شما بیا توضیح بده در آمد فعلی فیشینگ با توجه به زحمتش!!!! اصلا بالانس نیست و همون وقت رو برای بقیه ی شغل ها بذاریم در آمدمون بیشتره اونوقت قطعا حرفتون درسته و فیشینگ نیاز به اصلاح داره، اما الان به نظر من بازم فیشینگ جا داره درآمدش کمتر بشه، خواهشا یه زره منطقی فکر کنید منی که حتی دیگه تو تیم استف نیستم هم از بعضی حرفاتون زورم میاد چه برسه مقامات سرور، خدایی اگه منطقی انتقاد کنید خودم طوری حمایت میکنم که مدیریت چاره ای جز فیکس نداشته باشن (هرچند تا الان هم با اینکه کسی قبول نداره اما مدیریت با انتقادات منطقی تون همه جوره راه اومدن)

#تفکر

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام و روز بخیر.

اول که این تاپیک رو دیدم می خواستم به کل Hide و به تمامی کاربرانی که قوانین فروم را رعایت نکردند اخطار بدم به خصوص @0STAD که این مکان را با طویله اشتباه گرفتند.

لطفاً قوانین انجمن را رعایت کنید. به همدیگر توهین نکنید و به هیچ وجه اسپم نکنید، شما یک بار نظرتان را در یک پست به صورت کامل ارسال کنید. قرار نیست اینجا دعوا راه بندازید سر اینکه یک عده مخالف و یک عده موافق Bug Fix اخیر مربوط به سیستم Fishing می باشد.

تمامی پست های اسپم مخفی شدند بنابراین از این به بعد داخل تاپیک و انجمن لطفاً اسپم ندهید/دعوا نکنید/توهین نکنید و قوانین انجمن را رعایت کنید. در غیر این صورت طبق قوانین برخورد خواهد شد.

واقعاً از این سطح از اطلاعات غلط شرمنده شدم و لازم دونستم که این باور های غلط را تصحیح کنم.

اولاً در رابطه با خود Fishing قبلاً هم پاسخ داده شده بود:

دوماً همانطور که بار ها گفتیم هیچ درامد و قیمتی ثابت نمی ماند و همیشه در حال تغییر است. (شما همیشه در صفحه http://agsa.arsacia.ir/stats/economy/ ارقام به روز شده را مشاهده کنید)

فیش بدون پرمیوم 300 کیلو الان 6k هست نه 5k، اون برای زمانی بود که نرخ درامد 125% بود و الان 150% می باشد (درامد ها افزایش یافته و همچنین قیمت ها کاهش یافته است (همه چی ارزان تر شده))

سوماً درآمد اقلیت ها و Job ها نامحدود است. شما با یک اقلیت Peaceful هم می توانید هفته ای +1.5 میلیون درامد داشته باشید (نمونه برادر خودم که بین شما ها بازی می کنه و با Tow کردن 600 ماشین در هفته تونست و Best member + حقوق ثابت Meeting به راحتی این مقدار رو کسب کنه)

تمامی کار هایی که شما در بازی می توانید بکنید به 4 دسته تقسیم شده اند که 3 دسته از آنها درامد شما در آن به ترتیب کم به زیاد است:

- شغل های غیر رسمی (ماشین حمل Prods (دریافت پول از درامد Business ها) & ماهیگیری (دریافت پول از سرور))

- شغل های ثانویه رسمی (Jobs/)

- شغل های اصلی رسمی (اقلیت ها)

شما در شغل های غیر رسمی پول کمتری کسب می کنید و در گاهی از مواقع بیشتر! از این شغل ها همه می توانند استفاده کنند حتی زمانی که اقلیتی که در آن هستند محدودیت شغل دارد.

زمانی که ما با یک باگ برخورد می شویم و می فهمیم که ما یک شغل در بازی داریم که به همه دوبرابر پول می دهد (فقط داخل اطلاعات Premium Account نوشته شده شغل ها 2 برابر پول به شما می دهند و این قضیه از 6 سال پیش به این شکل هست) به نظر شما باید چکار کنیم؟ به پرمیوم ها 4 برابر پول بدهیم یا به اکانت های ساده بدون ضریب پول بدهیم؟

چهارماً طبق حرفی که زدم شما کاری را بکنید که به آن علاقه دارید، شاید برخی فکر کنید یک شغل بیشتر از یک شغل دیگر پول در میاورد ولی اصلاً به این شکل نیست، ما با محاسبه کردن کاری کردیم که تمامی شغل ها در یک ساعت به یک اندازه پول در بیاورند (به جز دسته های ملایم، متوسط و ویژه که به مراتب حقوق بیشتری دارند و ورود به آنها سخت تر می باشد)

پس از اعمال این تغییر تعداد هاستر های سرور از 7 الی 10 نفر به 1 الی 2 نفر کاهش یافت در صورتی که فروشگاه با ضرر 30% ای مواجه شد. آیا دیدید ما قیمت هاستر را باز هم کم کنیم؟ خیر

ما اگر دنبال "پول" بودیم، خیلی چیز ها اعم از Buff, Admin Rank, Level, Respect points, Rob points, Escape points, Lawyer points, Approval, جعبه های شانسی Loot, پول بازی به قیمت خیلی کم و ... را میفروختیم.

شما و امثال شما عادت دارید که وارد یک بازی رایگان بشوید و کاملاً از لحاظ ظاهری و مالی مثل افرادی باشید که به فکر استقامت و پیشرفت اینجا هستند.

شما و امثال شما فکر می کنید نگهداری سرور در برترین دیتاسنتر کشور، ساخت برنامه های خاص و اختصاصی، ساخت اسکریپت های خاص و اختصاصی و با بهترین کیفیت هم برای ما رایگان انجام می شود و ما با باد هوا می توانیم تمامی این امکانات را برای بازیکنان فراهم کنیم!

شما و امثال شما فکر می کنید افرادی که در بازی حتی 5 هزار تومان خرج می کنند افرادی بی فکر هستند در صورتی که این افراد فقط به خاطر داشتن امکانات پولشان را خرج نمی کنند بلکه به مجموعه کمک می کننند که سرور آنلاین بماند تا شما بیایید و رایگان بازی کنید و درمورد من و این افراد بدگویی کنید.

واقعاً خرید یک پرمیوم اکانتی که شما می توانید با ماهانه 15 هزار تومان آنرا داشته باشید خیلی برایتان زور و مشکل هست؟ این هیچ مشکلی از نظر من ندارد! بعضی ها دارای شرایط سختی هستند و نمی توانند حتی ماهانه 5 هزار تومان هم در بازی خرج کنند بنابراین انتظار می رود که بیشتر در بازی تلاش کنند و Gold خود را از راه پول بازی به دست بیاورند! یا اصلاً بیخیال Gold شوند! آخرین باری که چک کردیم شما همه چی را می توانید با پول بازی و کارکرد در بازی خریداری کنید.

شما و امثال شما وارد یک سرور RPG با قدمت 10 سال می شوید و می خواهید پس از 1 هفته مانند باقی افرادی باشید که +6 سال در سرور بازی و فعالیت زیادی داشتند!

این مورد آخر قابل درک است ولی واقعاً چاره نیست؟ من خودمم موافق راه اندازی سرور RPG 2 بودم ولی با اینکار بازی برای 2 سرور بهم میریزد (به دلیل نبود جمعیت کافی)

من با حرفای شما موافقم 

پنج هزار تومان در ماه مشکلی ندارم

هیچکسی نداره تو سرور

ولی بعضیا مثل من بازی کردن تو خوانواده مشروعیت نداره

ننبتونن خرج کنن یا تایم پلی بالا ذاشته باشن.

میدونی شاید علت اینکه اینقدر یهویی پلیرا رفلکس میدن به تحولات اینه ک یهو یارو سر صب میاد فیش بگیره میبینه۶k شده

شاید اگر یک حالت مجلس مانندی برای این تحوولات باشه که شما و بقیه دوستان نماینده + شهردار اونجا به قورت علنی کار کنید و لرای پلیرا پخش زنده اش رو بگزاریذ یا مثلا چند نفر به نمایندگی از پلیرا بیان شرکت کنن له عنوان بیننده و تظرشون ر هم اعلام کنن

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

• مؤسس
در ۱ ساعت قبل، DHOOMAN گفته است:

شاید اگر یک حالت مجلس مانندی برای این تحوولات باشه که شما و بقیه دوستان نماینده + شهردار اونجا به قورت علنی کار کنید و لرای پلیرا پخش زنده اش رو بگزاریذ یا مثلا چند نفر به نمایندگی از پلیرا بیان شرکت کنن له عنوان بیننده و تظرشون ر هم اعلام کنن

خود شما نماینده. همه نماینده، مگه ما داخل پیشنهادات و انتقادات پاسخ نمیدیم؟ وقتی بازیکنان تعداد بالا جمع میشن و اعتراضشونو اعلام می کنن ما همیشه پاسخگو هستیم.

خیلی وقت ها هم شده که با بازیکنان همفکری کردیم و یک سیستمی رو به یک نحوی تغییر دادیم یا بروزرسانی ای را لغو کردیم و بجاش یک کار دیگه کردیم.

ما اینجا آمدیم بحث کنیم که چرا آره و چرا نه و اینکه روش بهتر چیه؟ نه اینکه اسپم کنیم و به بقیه بی احترامی کنیم یا شعار بدیم و آشوب کنیم.

من اصلاً به دنبال منافع شخصی خودم یا شخص دیگری نیستم و همیشه کاریو انجام میدم و تصمیمی رو میگیرم که به نفع تمامی بازیکنان در طولانی مدت باشه نه اینکه به نفع یک عده افراد یا به نفع یک برهه از زمان باشه.

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali گفته است:

خود شما نماینده. همه نماینده، مگه ما داخل پیشنهادات و انتقادات پاسخ نمیدیم؟ وقتی بازیکنان تعدا بالا جمع میشن و اعتراضشونو اعلام می کنن ما همیشه پاسخگو هستیم.

خیلی وقت ها هم شده که با بازیکنان همفکری کردیم و یک سیستمی رو به یک نحوی تغییر دادیم یا بروزرسانی ای را لغو کردیم و بجاش یک کار دیگه کردیم.

ما اینجا آمدیم بحث کنیم که چرا آره و چرا نه و اینکه روش بهتر چیه؟ نه اینکه اسپم کنیم و به بقیه بی احترامی کنیم یا شعار بدیم و آشوب کنیم.

من اصلاً به دنبال منافع شخصی خودم یا شخص دیگری نیستم و همیشه کاریو انجام میدم و تصمیمی رو میگیرم که به نفع تمامی بازیکنان در طولانی مدت باشه نه اینکه به نفع یک عده افراد یا به نفع یک برهه از زمان باشه.

بنظرم سیستم فیش رو به کل حذف کنید =))

Unavailable.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali گفته است:

علی فقط یکم درصدی شغل Garbage Man نسبت به دیگر شغل ها بیشتر هست، اکثر پلیرا رفتگر شدن و در محل شغل رفتگری صف وایسادن!

+یکم فکر کنم درصد بقیه شغل ها نسبت به رفتگری برابر تر باشه و یا حداقل در LV or SF محل این شغل افزوده بشه که LS پر از ماشینای بزرگ که اگر با یکی برخورد کنن health ماشین کم میشه

و Ls یکم بهم ریخته شده، PD رو حل مشکل قدم برداشته عده ایمون؛ ولی ریسک Take/Suspend یکم بالاست و نظارت کامل نیست

آنقدر رفتگر حتی تو واقعیت تو‌چشمم نخورده بود ?

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت تمامی کسانی که این متن را می خوانند.

شما عزیزان تنها خودتان را محدود به یک بخش کوچیکی از بازی کردید درحالی که ما تمامی شغل هارا به گونه ای حقوق بندی کردیم که همگی در 1 ساعت درآمد یکسانی داشته باشند مگر آنکه اقلیت ها متفاوت باشد، قطعا درآمد اقلیت های ملایم از ویژه کمی کمتر هست این موضوع برمیگردد به تلاشی که پشت آن بوده است.
ما طبق اعتراضات بازیکنان که دسته های ویژه تنها امکان ورود برای بازیکنان لول بالا بود را برطرف کردیم و کاری کردیم که حتی لول 15+ هم توانایی ورود به این دسته ها را داشته باشند.

در در ۱۴۰۰/۵/۲۷ در 04:08، 0STAD گفته است:

چون دنبال پول هستین

در دنیایی که ما زندگی می کنیم باید بدانیم هیچ چیز به صورت رایگان در اختیارمان قرار نمی گیرد، حتی اگر از نظر ارزش مالی رایگان باشد بایستی عمر و زمان گرانبهایمان را صرف بدست آوردن آن خرج کنیم.
مجموعه آرساکیاگیم به همراه تیم مدیریت تمامی تلاش خود را به کار می گیرند تا محیطی برای بازیکنان فراهم سازند که همه از آن لذت ببرند.
اما ماندگار ماندن مجموعه نیازمند حمایت شما می باشد در غیر این صورت امکان ادامه دادن وجود ندارد، این حمایت ها می تواند رعایت قوانین سرور باشد، می تواند درک دلیل آپدیت های اخیر باشد، ما به هیچ وجه به خصوص موسس سرور دوست ندارد بازیکنان از یک مسئله ناراضی و ناراحت باشند و آن مسئله بدون پاسخ همینطور رها شود.
ما همچنان تلاش داریم تا تمامی نقص های سرور را برطرف کنیم و نارضایتی هارا کاهش بدهیم، بنابراین شما و تمامی بازیکنان عزیز با همدیگر می توانید همفکری کنید و در کنار انتقادات خود پیشنهاد هم برای حل مشکل ارائه بدهید.

ویرایش شده توسط Meli
  • مرسی 4
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Ali گفته است:

شغل های اصلی رسمی (اقلیت ها)

اگه میشه اسلات فکشن ها رو بیشتر کنین

مثل دسته متوسط و هیتمن و کاپ / هم تجربه کسب میکنن هم درامد هم دارن و هم بیکار نیستن

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...