رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد تغییراتی در اقلیت امدادگران

ارسال‌های توصیه شده

خب دوستان اومدم یه سری پیشنهاد بدم که طبق معمول قرار نیست عملی بشه.

به نظر من اقلیت مهم امدادگران یه سری کم و کاستی و عیب هایی داره که باید برطرف شه و من چندتاشون رو میگم.

اول از اوضاع داغون سرویس ها شروع میکنم که دغدغه رنک ۱ تا لیدر هست.

اولین چیزی که میتونه بهبودی زیادی به سرویس ببخشه اینه که فاصله تا فرد رو بنویسه.یعنی اینجوری:

X needs a paramedic.use /acc medic x to accept....(0.800km

مورد دوم اینه:تازگی یه سیستمی اضافه شده که اگر مدیک سرویسی که قبول کرده رو کنسل کنه اکتیویتی حساب نمیشه.خب این از نظر جلوگیری از جعل اکتیویتی خوبه.

اما گاهی اوقات یه سری افراد حوصلشون سر میره و میرن بالا کوه و کمن یا وسط اقیانوس و سرویس مدیک میدن.[البته من بعد از گرفتن رنک ۴ با ریندنس این افراد رو غافل گیر میکردم]

Screenshot_20210723_001845_WhatsApp.jpg

خب..

این واقعا بده که شما یه سرویس رو اکسپت کنی و ۴  ۵ کیلومتر تا اون طرف مپ بری بعد ببینی سر کار بودی و سرویس رو کنسل کنی در حالی که اکتیویتی اضافه نمیشه!!

پیشنهاد من اینه که یا کلا این سیستم حذف بشه،یا تغییراتی درش ایجاد بشه،مثلا ۳ دقیقه بعد از اکسپت سرویس اگر سرویس کنسل بشه اکتیویتی حساب بشه.

و اما...

چند وقت پیش ما اعتراض زدیم که پی چک هیل و اس هیل کمه و باید زیاد تر شه.علی جان هم زحمت کشیدن و ۲۰ دلار بیشترش کردن(JK:ادم یاد کمک های دولت میفته kh kh)

واقعا ۲۳۰دلار بدای یه هیل خیلی کمه،شما باید چند صد متر بری برسی به طرف،اون طرف هم معمولا وسط درگیریه اگه از درگیری جون سالم به در ببری و بهش هیل بدی جمعا ۲۴۰ دلار؟

چرا وقتی تا بیشتر از ۵۰ دلار میشه قیمت برای هیل گذاشت بیشترین قیمت قانونیش ۵ دلاره؟

چرا دکتر مملکت باید وایسه در CNN بگه Heal G kon

برای این موضوع باید چاره ای اندیشید.

بحث بعدی وسایل نقلیه اقلیت هست،طبق گفته و نوشته ها به اقلیت ها وسایلی داده شده که براشون کاربرد داره،خب درسته همه وسایل کاربرد داره اما کاربرد firetruck چیه؟با اون هیکلش کلا ۲ نفر سرنشین میتونن سوار شن.کار خاصی هم نمیکنه فقط آب میپاشه که اگه دوستان رنک ۳ به بالا حوصلشون سر رفته باشه میتونن برن سر ملت آب بپاشن.[JK:بعضی دوستان به درختا آب میدن]

به جای این دو بزرگوار میتونه ۲ تا ان آر جی یا اف سی آر اضافه بشه که کاربرد داره و سرعت رسیدگی به سرویس ها رو تا حد قابل توجهی زیاد میکنه.

مورد آخر چت دپارتمنت هست.این چت برای مدیک به جز NG C-4 jail for bail فایده ای نداره.

کاپ از مدیک هیچ استفاده ای نمیکنه و اگه دست خود دوستان کاپ بود کلا مدیک رو از چت حذف میکردن.

تغییراتی ایجاد بشه که استفاده کاپ از مدیک از طریق این چت صورت بگیره که در اینصورت اکتیویتی هم برای دوستان مدیک بیشتر هست.

خب خب امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم?

در ضمن برخی قسمت های این متن جنبه طنز داره.لطفا جدی نگیرید

@N0B0DY @SajAli @OmidGH @iSalaR @Rony

@RiPMoHammaD @Rasputinو...

دوستان نظرات همه ی شما برای من ارزشمنده اگر اسم شما تگ نشده به دلیل عدم حضور ذهن بنده است

@Ali @Meli @SFC

• دوست دارم که 2
  • مرسی 3

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، Plato گفته است:

یعنی اینجوری:

پیشنهاد شده امیدوارم عملی بشه

در 2 دقیقه قبل، Plato گفته است:

چند وقت پیش ما اعتراض زدیم که پی چک هیل و اس هیل کمه و باید زیاد تر شه.علی جان هم زحمت کشیدن و ۲۰ دلار بیشترش کردن(JK:ادم یاد کمک های دولت میفته kh kh)

فرق چندانی نداره اگه خوب دقت کنی :)

در 3 دقیقه قبل، Plato گفته است:

دکتر مملکت

XD

باید مدیکو ببرن دسته ویژه

در 4 دقیقه قبل، Plato گفته است:

به جای این دو بزرگوار میتونه ۲ تا ان آر جی یا اف سی آر اضافه بشه که کاربرد داره و سرعت رسیدگی به سرویس ها رو تا حد قابل توجهی زیاد میکنه.

بسیار هم عالی

در 4 دقیقه قبل، Plato گفته است:

NG C-4 jail for bail فایده ای نداره. 

اینم ممنوعه

در 5 دقیقه قبل، Plato گفته است:

@N0B0DY

ممنون از دعوت

مفید بود

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

امیدوارم عملی بشه

نمیشه برادر من? اگه میخواست عملی شه تو همون پیشنهاد اول میشد?

در 2 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

فرق چندانی نداره اگه خوب دقت کنی :)

نه به مولا?

در 3 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

باید مدیکو ببرن دسته ویژه

پهلو هیتمن

در 4 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

ممنون از دعوت

??

لینک به دیدگاه

در کل به نکات خوبی اشاره شد ولی لازم به ذکر چند نکته است:

در 6 دقیقه قبل، Plato گفته است:

چرا وقتی تا بیشتر از ۵۰ دلار میشه قیمت برای هیل گذاشت بیشترین قیمت قانونیش ۵ دلاره؟ 

چون اون موقع همه دراگ میزنن و همین تعداد کم هم که سرویس میگیرن منصرف میشن

در 7 دقیقه قبل، Plato گفته است:

کاپ از مدیک هیچ استفاده ای نمیکنه و اگه دست خود دوستان کاپ بود کلا مدیک رو از چت حذف میکردن.

والا ما استفاده میکنیم ولی افراد این اقلیت هیچ آشنایی با کد ها مثل C-16 ندارن طوری که چند روز پیش وقتی این کد رو اعلام کردم لیدر بعد چند دقیقه سرچ فهمید یعنی چی :) اخرش هم 1نفر به موقعیت اومد.
بنظر این از عدم آموزش درست و بی کفایتی مدیک هاس که اعضای دسته ویژه علاقه ای به استفاده از آنان ندارن

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

والا ما استفاده میکنیم ولی افراد این اقلیت هیچ آشنایی با کد ها مثل C-16 ندارن طوری که چند روز پیش وقتی این کد رو اعلام کردم لیدر بعد چند دقیقه سرچ فهمید یعنی چی

شما که کارتون درسته علی آقا

ولی خدایی ما تو دوران خدمتمون(JK)کد C-16 رو از نزدیک ندیدیم?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Plato گفته است:

شما که کارتون درسته علی آقا

ولی خدایی ما تو دوران خدمتمون(JK)کد C-16 رو از نزدیک ندیدیم?

عزیزی...
والا من R3مدیک دارم خودم 2بار دیدم XD

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

عزیزی...
والا من R3مدیک دارم خودم 2بار دیدم XD

من تا تهش رفتم چیزی ندیدم??

البته چیزای زیادی دیدم ولی C-16 ندیدم

ویرایش شده توسط Plato

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

والا ما استفاده میکنیم ولی افراد این اقلیت هیچ آشنایی با کد ها مثل C-16 ندارن طوری که چند روز پیش وقتی این کد رو اعلام کردم لیدر بعد چند دقیقه سرچ فهمید یعنی چی :) اخرش هم 1نفر به موقعیت اومد.
بنظر این از عدم آموزش درست و بی کفایتی مدیک هاس که اعضای دسته ویژه علاقه ای به استفاده از آنان ندارن

سلام علیکم و رحمت خداوند بر شما بر باد.

بنده اول از همه از یک سخن تلخی شروع میکنم.

عزیزم وقتی لیدر مدیک یدونه skill لول 5 نداره , شما چه انتظاری داری کد C-16 رو به این عظمتی رو بفهمن؟ ??

در 38 دقیقه قبل، Plato گفته است:

خب دوستان اومدم یه سری پیشنهاد بدم که طبق معمول قرار نیست عملی بشه.

اصلا این تاپیک پیشنهادات و انتقادات رو صرفا جهت افزایش پست ایجاد کردن , عمل کجا بود ?

در 41 دقیقه قبل، Plato گفته است:

اولین چیزی که میتونه بهبودی زیادی به سرویس ببخشه اینه که فاصله تا فرد رو بنویسه.یعنی اینجوری:

X needs a paramedic.use /acc medic x to accept....(0.800km

اینو دوس داشتم نایس ❤️

در 42 دقیقه قبل، Plato گفته است:

گاهی اوقات یه سری افراد حوصلشون سر میره و میرن بالا کوه و کمن یا وسط اقیانوس و سرویس مدیک میدن.[البته من بعد از گرفتن رنک ۴ با ریندنس این افراد رو غافل گیر میکردم]

من اِس اِس این افراد رو میدادم ولی شکایت رد میشد میگفتن که میتونستید سرویس رو کنسل بدید! بنطرم اگه مجازات در نظر بگیرن دیگ همچین اتفاق هایی نمیوفته!

در 46 دقیقه قبل، Plato گفته است:

تغییراتی ایجاد بشه که استفاده کاپ از مدیک از طریق این چت صورت بگیره که در اینصورت اکتیویتی هم برای دوستان مدیک بیشتر هست

بنظرم اگه مدیک بتونه آرمور بده یا پر کنه شاید این دوستانه کاپ بتونن دردی رو از کد C-16 دوا کنن.

• هاها 1

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

اصلا این تاپیک پیشنهادات و انتقادات رو صرفا جهت افزایش پست ایجاد کردن , عمل کجا بود

اون قبول شده هاش رو هم من نمیبینم چه برسه اینا?

در 4 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

من اِس اِس این افراد رو میدادم ولی شکایت رد میشد میگفتن که میتونستید سرویس رو کنسل بدید! بنطرم اگه مجازات در نظر بگیرن دیگ همچین اتفاق هایی نمیوفته

آره.اون زمان من و تو بودیم با ریندنس میرفتیم.الان رنک بالای فکشن رنک ۲ هست کسی نمیتونه بره بالای کوه و کمن و حتی اون طرف ممکنه شکایت کنه که چرا این مدیک خدمت رسانی نکرده.

در 6 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

بنظرم اگه مدیک بتونه آرمور بده یا پر کنه شاید این دوستانه کاپ بتونن دردی رو از کد C-16 دوا کنن

حالا آرمور که نه.ولی داخل اف تی پی ها میتونن استفاده کنن.

ممنون از نظراتتون? @Rasputin @iSalaR @N0B0DY

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Plato گفته است:

نمیشه برادر من? اگه میخواست عملی شه تو همون پیشنهاد اول میشد

میدونم :)

در 51 دقیقه قبل، Plato گفته است:

پهلو هیتمن

Medic VS HM باید وار بزنن

در 13 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

عزیزم وقتی لیدر مدیک یدونه skill لول 5 نداره , شما چه انتظاری داری کد C-16 رو به این عظمتی رو بفهمن؟ 

XD

• دوست دارم که 1

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

لطفا به این تاپیک نیز رسیدگی کنید

@Ali

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱ در 00:41، Plato گفته است:

بحث بعدی وسایل نقلیه اقلیت هست،طبق گفته و نوشته ها به اقلیت ها وسایلی داده شده که براشون کاربرد داره،خب درسته همه وسایل کاربرد داره اما کاربرد firetruck چیه؟با اون هیکلش کلا ۲ نفر سرنشین میتونن سوار شن.کار خاصی هم نمیکنه فقط آب میپاشه که اگه دوستان رنک ۳ به بالا حوصلشون سر رفته باشه میتونن برن سر ملت آب بپاشن.[JK:بعضی دوستان به درختا آب میدن]

به شدت     موافقم

𝓲 𝓕𝓪𝓻 𝓫𝓪𝓬𝓴 𝓪𝓼 𝓲 𝓬𝓪𝓷 𝓻𝓮𝓶𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻  𝓪𝓵𝔀𝓪𝔂𝓼 𝔀𝓪𝓷𝓽𝓮𝓭 𝓽𝓸 𝓫𝓮 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓸 𝓶𝓮 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓪 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝔀𝓪𝓼 𝓫𝓮𝓽𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓱𝓪𝓷 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓹𝓻𝓮𝓼𝓲𝓭𝓮𝓷𝓽 𝓸𝓯 𝓽𝓱𝓮 𝓤𝓷𝓲𝓽𝓮𝓭 𝓢𝓽𝓪𝓽𝓮𝓼

:Me

Americano.png

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

به دلیل مخالفت دوستان، رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...