رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارک نشدن ماشین ها روی یکدیگر

52hz

ارسال‌های توصیه شده

با سلام ....

خلاصه و مفید :

پیشنهاد من اینه که هر ماشینی در هرجای مپ که پارک میشه position اون منطقه برای اون ماشین سیو بشه و دیگه ماشین دیگه ای نتونه تو اون position پارک کنه.

(این پیشنهاد در جاهای شلوغ مثل محل اسپاون پلیر ها در فرودگاه که در پارکینگش کلی ماشین پارک شده از روی هم رفتن ماشین ها جلو گیری میکنه)

|با تشکر|

@SajAli @Semota2 @EGOSHAN @Ali @Meli @EBi @Reyhane @RudeKid @Mohana @Leox @NeverDie @ORTEGA @Anita @WilsonRGR @OdIIn @OmidGH

• دوست دارم که 5
  • مرسی 1

کاش قلبم درد پنهانی نداشت           
             چهره ام هرگز پریشانی نداشت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 دقیقه قبل، Payolerg گفته است:

با سلام ....

خلاصه و مفید :

پیشنهاد من اینه که هر ماشینی در هرجای مپ که پارک میشه position اون منطقه برای اون ماشین سیو بشه و دیگه ماشین دیگه ای نتونه تو اون position پارک کنه.

(این پیشنهاد در جاهای شلوغ مثل محل اسپاون پلیر ها در فرودگاه که در پارکینگش کلی ماشین پارک شده از روی هم رفتن ماشین ها جلو گیری میکنه)

|با تشکر|

@SajAli @Semota2 @EGOSHAN @Ali @Meli @EBi @Reyhane @RudeKid @Mohana @Leox @NeverDie @ORTEGA @Anita @WilsonRGR @OdIIn @OmidGH

اگه اینطوری باشه دیگه اف پی اس هم تغییر نمیکنه در کل چیز خوبیه ولی مثلا بعضی جا ها مثل sf که پارکینگ طبقاتی داره نمیشه روهم گذاشت

✟ Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ ✟

Daddy.png

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Payolerg گفته است:

با سلام ....

خلاصه و مفید :

|با تشکر|

پسندیدم?

?°•??? ??? ??? ???? ??????? ?? ???? ?

لینک به دیدگاه

اره پیشنهاد خیلی خوبیه ولی خب شاید یخورده سخت باشه پیاده سازیش...???

• دوست دارم که 1

Ho sentito che domani hai un esame. In bocca al lupo

شنیدم فردا هم یه آزمون دیگه ست! امیدوارم موفق باشی!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GodWorld.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، WilsonRGR گفته است:

من که وارد نیستم ولی تا جایی که میدونم فقط سیو پوزیشن لازمه چون خود پوزیشن که وجود داره توی گیم با /dl میشه دید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Payolerg گفته است:

با سلام ....

خلاصه و مفید :

|با تشکر|

??

???? ????????? ??????

RudeKid.png

V̲i̲P̲

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Leox گفته است:

اگه اینطوری باشه دیگه اف پی اس هم تغییر نمیکنه در کل چیز خوبیه ولی مثلا بعضی جا ها مثل sf که پارکینگ طبقاتی داره نمیشه روهم گذاشت

در 4 ساعت قبل، WilsonRGR گفته است:

در 1 ساعت قبل، Rony گفته است:

از فردا:

AD ja park for sell/

این سه تارو حتما در نظر بگیرید 

مورد سوم قطعا اتفاق میوفته

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، DHOOMAN گفته است:

این سه تارو حتما در نظر بگیرید 

مورد سوم قطعا اتفاق میوفته

اولی که نکته مثبتشه 

دومی رو که توضیح دادم 

سومی هم که صد در صد غیر مجاز میشه و میشه براش warn و برای /ad زدنش هم کیک بزارن (مثل فروش بالای استاندارد به عنوان OLD)

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Payolerg گفته است:

با سلام ....

خلاصه و مفید :

|با تشکر|

Pisnhad jalbie bah bah

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

OddiN.png

Norse.png

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

پیشنهاد تکراریست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...