رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل راب اجباری برای فکشن های ملایم

ارسال‌های توصیه شده

پیشنهاد میدم راب اجباری به دلیل Non-RP بودن و از بین بردن انگیزه راب زدن برای بازیکنان تازه وارد و غیرمنصفانه بودن برای فکشن های ملایم حذف بشه و فقط برای دسته متوسط باشه.

راب اجباری برای ملایم فقط باعث شده راب برای بازیکنان تازه وارد بدنام و پردردسر باشه و دیگه اکثرشون اصلا و هیچوقت دوباره راب نزنن! دارید به زور هلشون میدید برن زندان خب معلومه که از راب زده و خسته میشن!

الان اینقدر تعداد راب کم هست من پشت کامپیوتر خوابم میبره ... 

پی نوشت: ریشه اجباری کردن راب برمیگرده به مشکل کمبود راب و کمبود وانتد NG که با زور میخوان حلش کنن!

@SFC @Meli @Ali

@Mohana @djamer @MeTii @CyBeRi @Lazyboy @Count 

لیدرهای فعلی و سابق ملایم خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد خوبیه زیرا هکر ندارند و با C4 میزنن در نتیجه داخل خود بانک راب فیل خواهد شد

پ.ن: NG به اندازه کافی اکتیویتی داره که نیاز به راب ملایم نباشه✌

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

پیشنهاد میدم راب اجباری به دلیل Non-RP بودن و از بین بردن انگیزه راب زدن برای بازیکنان تازه وارد و غیرمنصفانه بودن برای فکشن های ملایم حذف بشه و فقط برای دسته متوسط باشه.

راب اجباری برای ملایم فقط باعث شده راب برای بازیکنان تازه وارد بدنام و پردردسر باشه و دیگه اکثرشون اصلا و هیچوقت دوباره راب نزنن! دارید به زور هلشون میدید برن زندان خب معلومه که از راب زده و خسته میشن!

پی نوشت: ریشه اجباری کردن راب برمیگرده به مشکل کمبود راب و کمبود وانتد NG که با زور میخوان حلش کنن!

@SFC @Meli @Ali

موافقم 

من خودم هکری بلد نیستم مجبورم با C4 بزنم و از اونجایی که Runner تازه اومده توی سرور زیاد بلد نیست 

و ضنما برای زدن راب باید مقدار پول رو بالا ببرن به قول خودت سینا جان 20 ساعت صبر میکنی پر شه بعد میری راب 35 کا 40 کا دستت میاد

اگه بری فیش 15 دقیقه ای 11کا گیرت میاد

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

@SFC @Meli @Ali

بسیار موافقم خیلی از ممبر هام به دلیل فیل شدن راب به دروغ میکن rp نداریم یا مرخصی میزنن 

باید فکری بشه براش

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

@SFC @Meli @Ali

پیشنهاد خوبیه اگه امکان پذیر باشه، میتونن بجاش تعداد راب های هفتگی دسته متوسط رو بیشتر کنن

گِلِگی: لطفا دیگه با ارمور وارد بانک نشید، با تشکر :)

*** بـِه ریش نیست به ریشَـست!?

Cyberi.png

AliSltN.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

مرسی بخاطر تاپیک و منشن?

در 46 دقیقه قبل، djamer گفته است:

ضنما برای زدن راب باید مقدار پول رو بالا ببرن به قول خودت سینا جان 20 ساعت صبر میکنی پر شه بعد میری راب 35 کا 40 کا دستت میاد

اینو موافقم واقعا : / 

در 33 دقیقه قبل، Lazyboy گفته است:

بسیار موافقم خیلی از ممبر هام به دلیل فیل شدن راب به دروغ میکن rp نداریم یا مرخصی میزنن 

-_____- ?

?Do I look like someone who gives a fuck

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alireza گفته است:

پیشنهاد خوبیه زیرا هکر ندارند و با C4 میزنن در نتیجه داخل خود بانک راب فیل خواهد شد

پ.ن: NG به اندازه کافی اکتیویتی داره که نیاز به راب ملایم نباشه✌

نداره

از اون موقع که لیدر گارد بودی خیلی بدتر شده

آمار گرفتم در بازه ی ۳ روزه در حضور من با روزی ۴ ساعت بازی کردن کلا ۵ راب زدن که دو تاش اجباری بوده

ساعت ها هر چند دقیقه بانکارو چک میکنیم که ۹۹ درصد مواقع دست خالی برمیگردیم

در 2 ساعت قبل، CyBeRi گفته است:

گِلِگی: لطفا دیگه با ارمور وارد بانک نشید، با تشکر :)

مجبوریم باف و رپ بزنیم

چون ساعت ها صبر میکنیم تا یه راب بزنن اگه همون راب همه وانتد نشن مجبوریم دوباره ساعت ها منتظر بشیم برای هیچ

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

@SFC @Meli @Ali

کاملا موافقم.

از اونجایی که اعضای فکشن های دست ملایم تازه وارد هستن و از بعضی چیز های سرور اطلاع ندارن و.... راب win نمیشه و در این افراد انگیزه راب کاهش پیدا میکنه.

ولی به دلیل اکتیوتی NG وFBI من یه نظری دارم ک هر هفته، ۲ اقلیت راب اجباری بزنه.که هم NG و FBI اذیت نشن واسه اکتیویتی.ممنون از تمام دوستان.

ᎷᏋᏖᎥ     
  ➖?••?? ????? ?? ???? 
ғɪɴғʟ ʀɪs

MeeTi.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

مجبوریم باف و رپ بزنیم

پس حلالم کن فک کردم از هاستر گرفتی ?

*** بـِه ریش نیست به ریشَـست!?

Cyberi.png

AliSltN.png

لینک به دیدگاه

حرف شما متین و درست، ولی یه نکته دیگه هم هست، به شخصه در یک بازه زمانی اصن راب نمیزدم، به دلیل اذیت کردن و قانون شکنی های گارد ملی بود، مثلا بستن GetCp با ماشین و هایدرا، هل دادن ماشین رابر ها، تیراندازی به ماشین رابر وقتی کسی وانتد نداره، از دور میزدن تا معلوم نباشه و هیچ وارنی هم نمیاد.متاسفانه بعضی از این قانون شکنی ها تو گارد ملی جا افتاده، به طوری برای سبز کردن اکتیویتی از این روش ها استفاده میکنن و وقتی فکشن وارن میگیرن خودشون میدونن که که دیگه نمیتونن اکتیویتی بزنن چون برای اکتیویتی مجبور به انجام کار غیر قانونی و پر ریسک هستند.

یکی از دوستان به نکته خوبی اشاره کرد، بیست ساعت تایم برای 40k پول، تازه اگر راب موفق باشه،باید Rp مورد نیاز خیلی کمتر بشه ولی یک محدودیت بعد از هر راب بزارن، مثلا 5 تا Rp لازم باشه ولی بعد از هر راب تا 1 یا 2 ساعت نشه راب زد،چرا؟ چون معمولا وقتی اعضای گارد ملی کم هستن راب میزنن و معمولا بعد از یک راب موفق دوباره راب میزنن.همینطور پولی که از راب به دست میاد بیشتر باشه، و اگر همین سیستم روی Jail break اجرا شه هم بهتره، مثلا EP مورد نیاز 5 باشه، برای اکانت های پرمیوم 2 بار JB و پس از اون 30 دقیقه CoolDown برای Jb بعدی، و برای اکانت های عادی یک بار JB در هر نیم ساعت،و البته ‌EP برای اکانت عادی و پرمیوم همون 20 باشه و برای اکانت های پرمیوم بیشتر نشه.

یکی از مشکلات راب اقلیت اینه که بعد از وارد شدن به بانک و دیدن اسم و اسکین رابر ها به راحتی میشه از ucp اقلیت رابر و رانر رو شناسایی کرد،بهتره یک اسکین مشخص برای رابر ها گذاشته بشه و اسمشون به Robber تغییر کنه"فقط برای رابر های داخل بانک و نه رانر ها" 

ویرایش شده توسط Umbrella234

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

ویرایش

موافقم و زمان لیدری خودم هم همچین پیشنهاداتی رو دادیم ولی بهش توجه نشد و گفتن که اکتیویتی گارد باید جور بشه :|

اگر برا دسته متوسط اجباری بشه بهتر هم میشه، چون:

کسی که دسته متوسط هست کل هفته رو بیکاره و فقط دو روز وار میده 

اخلاق خارج از زندگی نیست و یک دسته متوسط راب میزنه

اکتیویتی گارد که مسئولین دلیل حذف نشدنش میدونن هم سر جاش هست 

راب هم برای بازیکنان هم برای گارد جذاب تر میشه.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

@ZombieRanger

سلام.

والا به نظر منم اصلا دسته ملایما نباید راب داشته باشن.راب ما هنوز استارت نشده میبینی NG های عزیز اومدن کنارما وایسادن و راب قبل از استارت لو میره و مام صرفا یه اکتیویتی هستیم برای NG ها.

تو چه خواهی دید با این چشم تنگ
روز می‌بینی تو و من روزگار
کار می‌بینی تو و من عیب کار

xD

Himmler.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

@SFC @Meli @Ali

دیروز این پیشنهادت تو تو میتینگ به SFC گفتم?

و خوب گفت که باید پلیر های تازه وارد 

از اپدیت های سرور مثل jailbreak و دزدی از بانک و lawyer استفاده کنن و یادشون بگیرن و این یه چرخه اقتصادی تو سیستم بازی راه انداخته 

در کل سینا جان قرار نیست راب فکشن دسته ملایم برداشته شه?

ویرایش شده توسط Lazyboy
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

نداره

از اون موقع که لیدر گارد بودی خیلی بدتر شده

آمار گرفتم در بازه ی ۳ روزه در حضور من با روزی ۴ ساعت بازی کردن کلا ۵ راب زدن که دو تاش اجباری بوده

ساعت ها هر چند دقیقه بانکارو چک میکنیم که ۹۹ درصد مواقع دست خالی برمیگردیم

مجبوریم باف و رپ بزنیم

چون ساعت ها صبر میکنیم تا یه راب بزنن اگه همون راب همه وانتد نشن مجبوریم دوباره ساعت ها منتظر بشیم برای هیچ

زمان لیدری من کسی Abuse نمیکرد الان با چشم خودم دارم میبینم هوا به زمین میزنن مولتی داخل بانک ‌Afk میکنن که کسی Rob نزنه اکتیویتی رو درست میگی کم شده چون این دو مورد رو رعایت نمیکنن NG باید حواس جمع باشه بانک چک کنه نه اینکه مولتی بذاره بانک کسی نتونه استارت کنه 

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، djamer گفته است:

موافقم 

من خودم هکری بلد نیستم مجبورم با C4 بزنم و از اونجایی که Runner تازه اومده توی سرور زیاد بلد نیست 

و ضنما برای زدن راب باید مقدار پول رو بالا ببرن به قول خودت سینا جان 20 ساعت صبر میکنی پر شه بعد میری راب 35 کا 40 کا دستت میاد

بچه بیا پایین ....

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۱ در 17:49، ZombieRanger گفته است:

از بزرگترین مشکلات دسته ملایم همینه که باید کلی جر و بجث کنی و باید یاد بدی حتی به اکثر اعضا بازم متوجه نمیشن

مثلا میگن تازه وارد ها با راب اشنا بشن بنظرم برای اشنایی ی سیستمی درست کنن که طرف تستی راب بزنه یاد بگیره

اکتیویتی NG هم دیگه باید ی فکر دیگه بشه براش اصلا دلیل موجهی نیست که ی عده ادم دیگه به اجبار برای انجام وظیفه ی یک عده دیگه یه کاری بکنن :/ الان ک دوستان NG هم میگن اکتیویتی داریم بردارین این قانونو خیلی بهتر میشه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۱ در 23:27، Umbrella234 گفته است:

یکی از مشکلات راب اقلیت اینه که بعد از وارد شدن به بانک و دیدن اسم و اسکین رابر ها به راحتی میشه از ucp اقلیت رابر و رانر رو شناسایی کرد،بهتره یک اسکین مشخص برای رابر ها گذاشته بشه و اسمشون به Robber تغییر کنه"فقط برای رابر های داخل بانک و نه رانر ها" 

خیلی نکته خوبیه

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۲ در 11:39، Alireza گفته است:

کم شده چون این دو مورد رو رعایت نمیکنن NG باید حواس جمع باشه بانک چک کنه نه اینکه مولتی بذاره بانک کسی نتونه استارت کنه

تخلف یه تعداد اندک که مجازات هم میشن علت کم شدن راب نیست

مشکل از سیستم رابه که باعث شده هیچکس در ساعت های شلوغ راب نزنه و به محض آفلاین شدن گارد ملی شروع میکنن راب زدن

من ۱۳:۱۰ از بازی اومدم بیرون ۱۳:۳۰ که اومدم معلوم شد تو اون بازه ۱ راب فول هک زدن رفتم SF بانکو چک کنم وسط راه دیدم دو تا ماشین راب دارن میرن CP اینم یه راب فول هک دیگه یعنی تو این ۲۰ دقیقه که نبودیم ۲ تا راب زدن معلوم نیست چند تا راب دیگه موقعی که ما نیستیم میزنن!

همین دیروز هم موقعی که من تنها شدم همه رفتن راب بزنن از جمله هاسترا!

کل راب ۵ دقیقه هم طول نمیکشه یعنی آیا شما به عنوان رابر نمیتونید لابلای ۲۴ ساعت ۵ دقیقه پیدا کنید که NG حضور نداشته باشه؟

خب معلومه که صبر میکنن گارد ملی آفلاین بشه بعدش راب بزنن سرزنششون هم نمیکنم

معلوم نیست چکار کنیم

شبانه روزی تمرین کنیم و توی بازی غیرمنصفانه ی راب پیروز بشیم و Fail کنیم هیچکس دیگه در حضور ما راب نمیزنه Fail نکنیم هم وانتد گیرمون نمیاد البته در هر دو صورت وانتد گیرمون نمیاد چون مگه در روز چند تا راب میزنن؟ حساب کردم میانگین تعداد راب در حضور من ۲ راب در روز هست

از ساعت ۱۴ آنلاین میشم تا ۲۳:۴۵ هستم! میانگین راب در حضور من ۲ راب در روز هست! حساب بکن هر سه دقیقه به مدت ۱۰ ساعت دارم هر سه بانک رو چک میکنم چی در عوض گیرم میاد؟

اتفاقی که یک سال پیش افتاد همین بود 

ما هی تمرین میکردیم و راب هارو منصفانه شکست میدادیم و هی @Ali شکست دادن راب رو سخت تر میکرد 9 تا CP بخاطر اون گاردی که ساختم اضافه کرد 1 بانک اضافه کرد امکان راب همزمان رو اضافه کرد HP رو از 65 کرد 15 

میبینی که ما Pro هم بشیم راب فیل کنیم حداقل دو اتفاق میفته:

۱. کسی دیگه در حضور ما راب نمیزنه

۲. علی سیستم رو به نفع رابرا ویرایش میکنه

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

۱. کسی دیگه در حضور ما راب نمیزنه

۲. علی سیستم رو به نفع رابرا ویرایش میکنه

1 که خب طبیعیه پلیس کم باشه یا نباشه راب میزنن

2 هم اگه انجام نشه دیگه کسی راب نمیزنه اصلا

همینجوریش راب کمه!

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

که خب طبیعیه پلیس کم باشه یا نباشه راب میزنن

سرزنش نمیکنم رابرا رو 

سیستم جوری طراحی شده که همه مجبورن فقط مواقعی که گارد ملی نیست راب بزنن!

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

سرزنش نمیکنم رابرا رو 

سیستم جوری طراحی شده که همه مجبورن فقط مواقعی که گارد ملی نیست راب بزنن!

Need Rob

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

توی راب اجباری دسته ملایم خیلی مشکله موافقم

???? ?? ??? ??? ???????, ??? ?? ??? ????? ???? ? ??????
? ?????? ?? ?????, ? ?????? ???? ???? ??? ?'? ??????' ?? ??????

▌│█║▌║▌║LilPeep║▌║▌║█│▌

Revolt.png

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

نظرم + هست

همین الانشم دسته ملایم اکثراً راب نمیزنه ولی خب اکتیویتی جور میشه

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

واقعا موافقم باهات من خودم داخل اقلیته تاکسی هستم و راب که رفتم مجبور شدیم نزدیکه ۲ ساعت تو jail باشیم و بازی خیلی خسته کننده شده بود واسه همه اعضایه اقلیت تاکسی امیدوارم در بروزرسانی هایه بعدی درستش کنن

لینک به دیدگاه

با نظر شما موافقم (+)

و نظر بنده اینه که:

راب باید برای دسته متوسط و هیتمن باشه و همچنین Rob point مورد نیاز این اقلیت ها باید از 20 عدد به 10 تا کاهش پیدا کنه تا بتونن بیشتر راب بزنن.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...