رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شرط ورود به دسته ی ویژه

Hard

ارسال‌های توصیه شده

در 38 دقیقه قبل، Original گفته است:

:|

اینجوری که خیلی ناعادلانه است?

طرف کلی با شوق و اشتیاق صبر میکنه 6 روز بعد فرض کن روز تستش یهو یکی پست بزاره درجا قبل از خودش اینوایت بشه چه ضدحال ی بخوره ?

تازه زمینه برای سو استفاده از این قانون هم فراهم شده. طرف میتونه بره بگرده ببینه کی چند تا لول پایین باهم درخواست میدن  تا خود کسی که لول بالا داره درخواست بده و سریع ازش تست گرفته بشه.

از نظر من قانون فقط و فقط باید به ترتیب صف باشه و تجربه و لول تاثیری نداشته باشه وگرنه اینطوری ناعادلانه میشه.

در 2 ساعت قبل، VARTOLU گفته است:

اره 2 بار

در 12 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

چجوری شد؟

البته بعد این اعتراض ها اولویت به تایم بالاتر تغییر کرد دوستان

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 47 دقیقه قبل، CyborG گفته است:

ببین فدای تو بشم عزیزم دم از ناعدالتی میزنی بزار یکی مثل اقای ....و..... بره PD.FBi.NG خدا وکیلی اگه تونستن وانتد کیل بگیرن یعنی باید بر اساس  صف بره جلو مگر اینکه طرف دلش رحم بیاد بره جلو یارو die/ بزنه وگرنه وانتد کیل نمیگیرن تست گانری شونم تست نیست خداوکیلی 

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، VARTOLU گفته است:

ببین فدای تو بشم عزیزم دم از ناعدالتی میزنی بزار یکی مثل اقای ....و..... بره PD.FBi.NG خدا وکیلی اگه تونستن وانتد کیل بگیرن یعنی باید بر اساس  صف بره جلو مگر اینکه طرف دلش رحم بیاد بره جلو یارو die/ بزنه وگرنه وانتد کیل نمیگیرن تست گانری شونم تست نیست خداوکیلی 

بله اینم درسته...

که البته میشه اصلاحاتی اجرا بشه

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، CyborG گفته است:

بله اینم درسته...

که البته میشه اصلاحاتی اجرا بشه

اگه سر صف بره تست گانری که میگیرن قوی تر باشه وگرنه سطح اون کاپی که لول 15 اینوایت بشه توش یه لول 15 که به MP5 میگه یوزی به رایفل میگه G3چرا چون دیده G3 تک تیر میزنه بعد مشابهش رایفله میگع پس این اونه???

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، VARTOLU گفته است:

اگه سر صف بره تست گانری که میگیرن قوی تر باشه وگرنه سطح اون کاپی که لول 15 اینوایت بشه توش یه لول 15 که به MP5 میگه یوزی به رایفل میگه G3چرا چون دیده G3 تک تیر میزنه بعد مشابهش رایفله میگع پس این اونه???

ماشاالله اعتماد بنفس اصلا ادم میبینه تنش میلرزه ?

• هاها 1

????? ??????S 

EsalaT.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، CyborG گفته است:

کی گفت اینو؟

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، VARTOLU گفته است:

طنز بود عزیز

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۸ در 19:43، JAX گفته است:

ممنونم از نظر سنجی. @CyborG

من به شدت موافقم با برداشتن این قانون واقعا داره ظلم میشه به ما من خودم انگیزمو از دست دادم برای بازی کردن واینکه بنده مدرک میارم طرف با لول 35 داخل فکشن NG ولی من با لول 40 و بقیه دوستان به مشکل میخوریم.

و اینکه طرف روزی 2 ساعت بازی میکنه اما منی که حداقل 10 ساعت بازی میکنم بیکارم.

این نا عدالتی واقعا آدم انگیزشو از دست میده.

ممنون میشم رسیدگی کنید.

@Ali @Meli

آره من موافقم من طرف میشناسم با لول 20 رفته کاپ چرا؟ چون با لیدر کاپ ازدواج کرده  بد من با لول 45 میگم اینویته بدید میگن لولت کمه آخه این عدالته؟

ما همینیم ک هستیم چیزی که خیلیا نیستن

خاص نیستیم چون عقده نداریم

PopSmoke.png

MeLiS.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۹ در 00:06، Aralya گفته است:

فکر کنید یک بازی افلاین مرحله ای دارین بازی میکنید به یک جا میرسید مثلا مرحله 9 توی اخرین مرحله گیر میکنید چه حسی دارین واقعا

هیچی میری به حضرت گوگل مراجعه می کنی مرحله رو برات توضیح میده بای

• هاها 1

صحبت از مهر و محبت چیست؟
جای آن در قلب ما خالی است

Chill.png
CENT.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، 50Cent گفته است:

هیچی میری به حضرت گوگل مراجعه می کنی مرحله رو برات توضیح میده بای

برگانم ریخ با این حق گفتنات

• مرسی 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، DeatShot گفته است:

چون با لیدر کاپ ازدواج کرده 

اره

پشمام ریخته بود

در 26 دقیقه قبل، CyborG گفته است:

shot_0273_z6b.png

نایس

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، DeatShot گفته است:

آره من موافقم من طرف میشناسم با لول 20 رفته کاپ چرا؟ چون با لیدر کاپ ازدواج کرده  بد من با لول 45 میگم اینویته بدید میگن لولت کمه آخه این عدالته؟

مثلاً یه دختر ساب دسته متوسط شده که حتی بلد نیست Aim بگیره...

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، CyborG گفته است:

مثلاً یه دختر ساب دسته متوسط شده که حتی بلد نیست Aim بگیره...

?

ما همینیم ک هستیم چیزی که خیلیا نیستن

خاص نیستیم چون عقده نداریم

PopSmoke.png

MeLiS.png

لینک به دیدگاه

سللللام اصلا دلیل اصلی اینکه من از اوله عمرم تو مدیک موندم همینه چون میدونستم اگه مثله خیلیا R2بگیرم و برم خب مثله همونا باید حسرت به دل بمونم خودمو نمیگم ولی انگار کسی که لولش بالاهه و در ماه در حدی میاد که هوسش نپره شرف داره به کسی لولش ۳۰تا۴۰هست و بیست چهاری تو بازیه و درحاله تمرین؟؟!!!!!!!!!!!بابا بخدا کسی که لولش حدوده ۳۵هست هم تازه از راه نرسیده!اصلا مشکل بد تر اینکه به همین قانون هم عمل نمیشه و با پارتی بازی خیلی از lowلول تر ها میرن کاپ!!والا ما یه زمانی آیدی هر کاپی رو میزدیم برگامون میریخت از لولش الان هم لولمونه!!

در کل این جر و بحثا فایده نداره و الکی خودمون رو خسته میکنیم????

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۱۱ در 09:28، J0KeR گفته است:

اره دقیقا من با این حرفت کاملا موافقم من خودم لول ۱۶ بودم رفتم گفتم میشه بیای ازم تست بگیری گفتنه لولت پایینه پستتم رد میشه به دلیل مراجعه کردن بعد ۱۰ دقیقه بعد دیدم لول ۱۵ رو اینوایت داده چرا چون طرف باهاش ازدواج کرده این عدالت نیست اصلا اگه قرار به لول باشه پس باید به مساوی باشه به ترتیب لول تست بگیره

در در ۱۴۰۰/۲/۱۳ در 07:19، Scorpro گفته است:

سللللام اصلا دلیل اصلی اینکه من از اوله عمرم تو مدیک موندم همینه چون میدونستم اگه مثله خیلیا R2بگیرم و برم خب مثله همونا باید حسرت به دل بمونم خودمو نمیگم ولی انگار کسی که لولش بالاهه و در ماه در حدی میاد که هوسش نپره شرف داره به کسی لولش ۳۰تا۴۰هست و بیست چهاری تو بازیه و درحاله تمرین؟؟!!!!!!!!!!!بابا بخدا کسی که لولش حدوده ۳۵هست هم تازه از راه نرسیده!اصلا مشکل بد تر اینکه به همین قانون هم عمل نمیشه و با پارتی بازی خیلی از lowلول تر ها میرن کاپ!!والا ما یه زمانی آیدی هر کاپی رو میزدیم برگامون میریخت از لولش الان هم لولمونه!!

در کل این جر و بحثا فایده نداره و الکی خودمون رو خسته میکنیم????

دقیقا گل گفتی

در در ۱۴۰۰/۲/۸ در 14:20، CyborG گفته است:

با سلام. همونطور که میدونید شرط اصلی ورود به کاپ لول بالاتر شده،

به نظرم این اولویت خیلی ایراد داره

دیگه یک نفر با لول زیر 40 تقریبا غیر ممکنه بتونه بره کاپ، هر چقدر هم سطح بالایی داشته باشه یا تایم بذاره و اکتیویتی بگیره!

و اینکه اکثر پلیر ها انگیزشون از حضور در فکشن های ملایم و دسته متوسط رسیدن به دسته ویژه هست، الته نه اینکه همه باید برن دسته ی ویژه، ولی خیلی ها هستن که میتونن بسیار خوب از عهده ی وظایف اقلیت ویژه بر بیان.

و این اولویت انگیزه ی پلی دادن رو برای بعضی از پلیر ها به طور چشم گیری کاهش میده.

شاید بگید که این کار برای جلو گیری از پارتی بازی هست ولی بنظرم از اون موقع هم بدتر شده، چون بعضی ها که از پارتی بازی شکایت داشتن که رفتن به دسته ی ویژه برای اونها دیر تر اتفاق میفتاده، شاید دیگه رنگ کاپ هم نبینن !

برای مثال ممکنه یک لول 60 بره دسته ی ویژه که فقط کارش این باشه که ماشین کاپ رو ببره Tuning رنگشو صورتی کنه، در حالی که یک نفر در لول 40 از توانایی بالایی در گانری برخوردار باشه (این مثال در واقعیت وجود داره)؛ یعنی اینکه به مهارت ها هم کمتر بها داده میشه!

مثلاً در دسته ی NG برای وانتد کیل، گانری کاربرد داره یا لول؟ و در PD یک نفر که تایم خوبی برای کنترل سرعت در جاده ها  و جریمه ی خلاف های راهنمایی رانندگی بذاره بهتره یا کسی که صرفاً لول بالاتری داشته باشه؟ یا مثلاً در Get Sample سرعت عمل اهمیت داره یا لول؟

و اینکه قبلاً پلیر ها بعد مدتی مثل 1 ماه میتونستن وارد کاپ بشن، ولی الان دیگه انتظار زیاد هم فایده نداره.

خلاصه که اصلی بودن اولویت بالا تر بودن لول برای ورود به کاپ کمی دور از عدالت هست و امیدوارم یه تجدید نظری داشته باشید... @Meli @Ali

• دوستان ممنون میشم نظراتتونو بگید و این تاپیک رو از جنبه های مختلف کامل کنید.

(البته اگه دقت کنید سعی کردم از جنبه های مختلف موضوع رو بررسی کنم)

دقیقا با حرفت موافقم به نظر منم اصلا لول مهم نیست تو لول ۱ باشی ولی گیمو یاد داشته باشی اینش مهمه طرف لول ۴۵ بوده بلد نبوده وانتد کیل بزنه که یه لول ۲۲ بهش یاد داد چجوری وانتد کیل بزنه از یه طرف دیگه هم تایم پلی هم قانونش واقعا بده مخصوصا الان که دم امتحاناتم هست و یکی دوست داره بیاد کاپ و همه چیو یاد داره ولی خیلی زیاد نمیتونه بازی کنه و این دلیل نمیشه طرف از زندگیش بزنه پاشه بیاد پای گیم که بره کاپ مثلا؟ تازه لیدرشم بهانه میاره به نظر اگه تایم پلی معمولی باشه بهتره و اینکه لولم اگه بردارن خیلی خوب میشه اینجوری هرکسی به مراد دلش میرسه حالا اگه خوشش نیومد استفا میزاره میاد بیرون غیر از اینه؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام

@Hard

کاملا کاملا و کاملا موافقم. 

واقعا جدیدن کاپ بدلیل کسایی که بی تجربه هستند(بعضی ها)ضعیف شده و من که هنوز لولم به 20 نرسیده با یک FTP  تو خونه کوچیک 10 تا کاپ به فنا دادم با دیگل بدون باگ C-Bug منظورم این نیست که من میتونم بیام پیدی نه اصلا این نیست 

میگم در انتخاب افراد شایسته واقعا باید دقت کنند و شاید یکی مثل من لول کم باشه و بتونه ادمین لول 3 یا پلیر لول 69 رو بزنه. 

از نظر من این اتفاق باید بیفته و بجای لول باید به توانایی مثل گانری و.... طرف دقت کرد نه لول

ویرایش شده توسط TiAbolfazLTi

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه

کاپ نه لول میخواد نه تایم.

کاپ جنبه میخواد

اون NG ای که نمیتونه وانتد کیل بگیره و اکانت مولتیش رو میبره تو دسته ملایم یا وقتی که چشمش به بازیکنای تازه وارد میوفته وانتد رانینگ میده و وانتد کیلش میکنه.

اینا همش بی جنبگی هست.

اونی که جنبه داره شرف داره به اونی که لولش ۸۰ هست و گانریش خوبه ولی جنبه نداره.

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۸ در 14:20، Hard گفته است:

دیگه یک نفر با لول زیر 40 تقریبا غیر ممکنه بتونه بره کاپ، هر چقدر هم سطح بالایی داشته باشه یا تایم بذاره و اکتیویتی بگیره!

و اینکه اکثر پلیر ها انگیزشون از حضور در فکشن های ملایم و دسته متوسط رسیدن به دسته ویژه هست، الته نه اینکه همه باید برن دسته ی ویژه، ولی خیلی ها هستن که میتونن بسیار خوب از عهده ی وظایف اقلیت ویژه بر بیان.

و این اولویت انگیزه ی پلی دادن رو برای بعضی از پلیر ها به طور چشم گیری کاهش میده.

شاید بگید که این کار برای جلو گیری از پارتی بازی هست ولی بنظرم از اون موقع هم بدتر شده، چون بعضی ها که از پارتی بازی شکایت داشتن که رفتن به دسته ی ویژه برای اونها دیر تر اتفاق میفتاده، شاید دیگه رنگ کاپ هم نبینن !

برای مثال ممکنه یک لول 60 بره دسته ی ویژه که فقط کارش این باشه که ماشین کاپ رو ببره Tuning رنگشو صورتی کنه، در حالی که یک نفر در لول 40 از توانایی بالایی در گانری برخوردار باشه (این مثال در واقعیت وجود داره)؛ یعنی اینکه به مهارت ها هم کمتر بها داده میشه!

مثلاً در دسته ی NG برای وانتد کیل، گانری کاربرد داره یا لول؟ و در PD یک نفر که تایم خوبی برای کنترل سرعت در جاده ها  و جریمه ی خلاف های راهنمایی رانندگی بذاره بهتره یا کسی که صرفاً لول بالاتری داشته باشه؟ یا مثلاً در Get Sample سرعت عمل اهمیت داره یا لول؟

و اینکه قبلاً پلیر ها بعد مدتی مثل 1 ماه میتونستن وارد کاپ بشن، ولی الان دیگه انتظار زیاد هم فایده نداره.

خلاصه که اصلی بودن اولویت بالا تر بودن لول برای ورود به کاپ کمی دور از عدالت هست و امیدوارم یه تجدید نظری داشته باشید... @Meli @Ali

تموم شد؟! 

خیلی تاثیر گذار بود??✌️

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۸ در 14:20، Hard گفته است:

دادا من الان با لول ۲۵ گاپم یا همان فدرال اگه بتونی تست را رد کنی و تایم بزنی میتونی

هرچه کنی به خود کنی                                                                        گر همه نیک و بد  کنی 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، kingkorush گفته است:

دادا من الان با لول ۲۵ گاپم یا همان فدرال اگه بتونی تست را رد کنی و تایم بزنی میتونی

میدونی این مال کِی بود؟ ? UCP منو هم نگا بنداز 

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

الویت بندی ها تغییر کرده است.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...