رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

محدودیت پلیس ها

ارسال‌های توصیه شده

خودا وکیلی دیگه چیکار کنیم afk هم نمیتونیم باشیم الان afk شدم سه روز بن شدم حداقل شماررو بن نکنید شاید یکی تو فکشن هست درک کنید

هرچه کنی به خود کنی                                                                        گر همه نیک و بد  کنی 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من 8 ماه توی FBI بودم و از طرز کار NG ها خبر دارم درسته گاهی اوقات قوانینی مثل نزاشتن وسیله هوایی توی CP یا نزدن رانر تا وقتی که کوله پشتی پول رو دوشش نیومده و یا نزدن افرادی که وانتد ندارن یا عدم استفاده از شوکر برای جلوگیری از رسیدن افراد پیاده به CP رو نقض میکنن ولی بازم کار NG و FBI به حد کافی سخت هستش ما که دیگه بازنشست شدیم رفتیم ولی نمک به زخم نیرو های جدید NG و FBI نپاشین قرار نیست که بیان پولو کف دستتون بزارن یکمم باید زحمت بکشین خودتون

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سیستم Getcp راب تغییر کرده 

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۲۵ در 22:02، MiladME گفته است:

تو این سرور همه چیز به نفع نظامیا هست همه چیز کاملا یک طرفه هست

از وضعیت داغون راب که نگم براتون حالا به یکی شک کنی تعقیبش کنی یه چیزی ولی اینکه با جعبه شیرینی و یه دسته گل تو cp وایسی منتظر رانر ، اینو کجای دلم بزارم ؟؟؟؟ 
کل مسیر رو یواشکی میری به cp میرسی میبینی یه گردان با آغوش باز منتظرتن 

Whats-App-Image-2021-04-14-at-21-52-15-1

خدایی خودتون خندتون نمیگیره ؟؟
حتی تو cp هواپیماهم گذاشته بودن ???? دیدی میری مجلس ختم جلو در مسجد یه ده بیست نفری ایستادن باید بری اول به اونا تسلیت بگی بعد وارد مسجد بشی ؟ دقیقا همینجوری آقایون نظامی وایساده بودن جلو cp 

Whats-App-Image-2021-04-14-at-21-52-15.j
خلاصه خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است

لطفا پلیس هارو محدود کنید تا نچسبن به cp حدالعقل دویست متر فاصله داشته باشن هرجور حساب کنی منصفانه نیس بالاخره باید راهی برای پیروزی باشه اینجوری احتمال موفقیت راب صفره 
رانر همیشه باید تحقیر بشه ؟

حالا از بحث راب بیایم بیرون الان تو cp توسط نظامیا پذیرایی شدیم محترمانه هدایت شدیم سمت زندان حالا کلی وایسادیم سلول باز شد تصمیم گرفتیم فرار کنیم رفتیم یه بیل برداشتیم شروع کردیم کندن پنج دقیقه بیل زدیم فنس رو کندیم همین اومدیم بیرون دیدم یا حضرت عباس آقایون نظامی برامون فرش قرمز پهن کردن یکیشونم داره چراغونی میکنه ، دیگه هیچی یکیش داد زد گفت بچها بلند شین داماد اومد ?? اومدن شاباش بدن متریال ریختن روی  سر ما هیچی دیگه از چی بگم برات ؟ انتظار داری چه چیزی از جیب من درآد؟

Whats-App-Image-2021-04-14-at-21-56-55.j
جلو cp که هستن 
جلو بانک که هستن
چسبیده فنس های زندان که هستن
 خب الان درصد پیروزی بنده چقده ؟؟؟؟

عاجزانه خواهشمندم رسیدگی کنید 

درود بر آرساکیا❤arsacia❤

من همه اینارو تکذیب میکنم

تمام موفقیت های NG وابسته به ایمان و تقوای اونهاست!

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

تغییر در سیستم انجام شده است

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۲/۳/۱۸ در 13:30، SFC گفته است:

تغییر در سیستم انجام شده است

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

اصلا حق نگفتی من خودم هر بار رانر بدوم یک بار پیش نیومده تو cp کاپ ببینم همیشه هم وین میکردیم آقا شما رانر بده دست یکی دیگه بچسب به گانر ها :) چون دوست دارم میگما گفتم تایپیکت هیف و میل نشه ولی روده پر شدم خدایی XD @MiladME

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، faty1 گفته است:

اصلا حق نگفتی من خودم هر بار رانر بدوم یک بار پیش نیومده تو cp کاپ ببینم همیشه هم وین میکردیم آقا شما رانر بده دست یکی دیگه بچسب به گانر ها :) چون دوست دارم میگما گفتم تایپیکت هیف و میل نشه ولی روده پر شدم خدایی XD @MiladME

شما فک کنم دو سال پیش نبودی از وضع راب اون زمان بی خبری ? یه زمان بود راب وین کردن آرزو شده بود

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۲۵ در 10:32، MiladME گفته است:

تو این سرور همه چیز به نفع نظامیا هست همه چیز کاملا یک طرفه هست

از وضعیت داغون راب که نگم براتون حالا به یکی شک کنی تعقیبش کنی یه چیزی ولی اینکه با جعبه شیرینی و یه دسته گل تو cp وایسی منتظر رانر ، اینو کجای دلم بزارم ؟؟؟؟ 
کل مسیر رو یواشکی میری به cp میرسی میبینی یه گردان با آغوش باز منتظرتن 

Whats-App-Image-2021-04-14-at-21-52-15-1

خدایی خودتون خندتون نمیگیره ؟؟
حتی تو cp هواپیماهم گذاشته بودن ???? دیدی میری مجلس ختم جلو در مسجد یه ده بیست نفری ایستادن باید بری اول به اونا تسلیت بگی بعد وارد مسجد بشی ؟ دقیقا همینجوری آقایون نظامی وایساده بودن جلو cp 

Whats-App-Image-2021-04-14-at-21-52-15.j
خلاصه خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است

لطفا پلیس هارو محدود کنید تا نچسبن به cp حدالعقل دویست متر فاصله داشته باشن هرجور حساب کنی منصفانه نیس بالاخره باید راهی برای پیروزی باشه اینجوری احتمال موفقیت راب صفره 
رانر همیشه باید تحقیر بشه ؟

حالا از بحث راب بیایم بیرون الان تو cp توسط نظامیا پذیرایی شدیم محترمانه هدایت شدیم سمت زندان حالا کلی وایسادیم سلول باز شد تصمیم گرفتیم فرار کنیم رفتیم یه بیل برداشتیم شروع کردیم کندن پنج دقیقه بیل زدیم فنس رو کندیم همین اومدیم بیرون دیدم یا حضرت عباس آقایون نظامی برامون فرش قرمز پهن کردن یکیشونم داره چراغونی میکنه ، دیگه هیچی یکیش داد زد گفت بچها بلند شین داماد اومد ?? اومدن شاباش بدن متریال ریختن روی  سر ما هیچی دیگه از چی بگم برات ؟ انتظار داری چه چیزی از جیب من درآد؟

Whats-App-Image-2021-04-14-at-21-56-55.j
جلو cp که هستن 
جلو بانک که هستن
چسبیده فنس های زندان که هستن
 خب الان درصد پیروزی بنده چقده ؟؟؟؟

عاجزانه خواهشمندم رسیدگی کنید 

درود بر آرساکیا❤arsacia❤

خیلی خوب بود این?

این آدم ویران شده از دور قشنگ است...🫠

...This person is beautiful from afar

EazyE.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، OmidGH گفته است:

شما فک کنم دو سال پیش نبودی از وضع راب اون زمان بی خبری ? یه زمان بود راب وین کردن آرزو شده بود

کاملا صحیح می فرمایید چرا که در 3 ماه گذشته در راب هایی حضور داشتم جز رانر کار دیگه ای نمیدادن و همچنان در 99.999 درصد راب هام وین شده :) 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

سیستم های مدنظر شما بروزرسانی شده است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما در راستای بهبود آرساکیا گیم هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...