رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ORTEGA

sotvan1

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sotvan1.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ORTEGA.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام

ایشون قوانین عمومی دسته ویژه رو رعایت نمیکنن

مدرک 1- بنده حق تسلیم داشتم ولی ایشون به من تیر اندازی میکنند 

نقل قول

قبل از دستگیری یک مجرم، از داشتن حق تسلیم او مطمئن شوید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

مدرک 2- ایشون من رو CUFF نکردند

نقل قول

زمانی که یک مجرم را بازداشت میکنید همیشه باید او را cuff/ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

مدرک3-سو استفاده و nonrp

طبعا در حالت طبیعی ایشون باید داخل /r درخواست خودرو میدادند که کاف کردن من به تعویق می افتاده و وانتد کلیر میشد

مدرک4-واقعا متوجه نمیشم... تلف کردن وقت.. من 3 دیقه وانتدم کلیر میشد ولی به لطف این اقا و دوستشون اینهمه علاف کردن منو که همش به صورت nonrp بود

لازم به ذکر نیست که از زمان تعقیب تا دستگیری چقدر ایشون کمک از هاستر گرفتن و nonrp کردن(( همانطور که برایه من ممنوعه از دوستم hydra بگیرم و .. و سو استفاده کنم از قدرت هاستری ایشون انتظار میره قوانین برایه همه یکسان باشه))

• مدارک (فیلم یا عکس): به دلیل انتشار نیافتن چت اقلیت به ادمین مربوطه به صورت پیام ارسال گردید.

• مرسی 1

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم 

در خصوص مدرک اول: با بررسی مدارک ارسالی شما و لیدر مربوطه راکتی که به سمت شما شلیک شده بر روی وسیله شما تاثیری نداشته و آسیبی به شما وارد نکرده, ممکن بوده است شلیک یک راکت  سهل انگاری از جانب لیدر بوده و اخطارات لازمه به ایشان داده خواهد شد (طبق مدارک ارسالی از جانب لیدر مربوطه Hydra از HQ NG برداشته شده است)

در خصوص مدرک دوم: لیدر مربوطه پس از سوار شدن شما تسلط کافی برایه هدایت وسیله نقلیه نداشته و شرایط به وجود آمده در مسیر  باعث این تاخیر بوده و زمان کافی نیز وجود نداشته و پس از به وجود آمدن شرایط عادی CUFF شده اید.  

در خصوص مدرک سوم و چهارم: این موارد مربوط به لیدر نیست و برای شکایت باید در قسمت شکایات => ادمین ها شکایت خودتان را مطرح کنید.

شکایت شما قبول شد, اخطارات لازمه به لیدر مربوطه داده خواهد شد.

بسته شد.

??? ???? ?? ???

Kyarash.png

?

Maryam.png

هَرچی بیشتَر از آدمها میفـَهمم،بیشتَر از سَگ ها خوشَم میاد️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...