رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

با توجه به چیزی که من دیده‌ام این روزها خیلی از افراد دیگر با تاکسی به مکان ها سفر نمی کنند در خود بازی سوار ماشین های رایگان می شوند یا اینکه خودشان ماشین دارند اما پیش می آید که یکسری افراد کار ضروری داشته باشند و حالا به دلایل مختلفی شاید ماشین شان در جاده منفجر شده باشد یا اینکه شخص پول زیاد داشته باشد و بخواهد زود به مقصد برسد می توانیم هلکوپتر را به وسایل نقلیه تاکسی اضافه کنیم که اگر بین تاکسیرانان کسی خوب بلد بود از آن استفاده کند یک تاکسی هوایی با قیمت بسیار بالا راه اندازی کنیم که این مورد در شروع ماجرا فکر کنم یک هلکوپتر کافی باشد تا متوجه شویم که فراد از این موضوع حمایت می‌کنند و استفاده می‌کنند یا خیر

البته خودم هم به این موضوع بدبینم خیلی وقت است که مشاهده می کنم که افراد برای رفتن به HQS از دیگران درخواست می کنند تا آنهارا به قتل برسانند .
ممنون که پیشنهاد بنده حقیر را مطالعه کردید 
Milad.ME هستم 

درود بر ❤arsacia❤

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی هم عالی ولی هلیکوپتر تو وسایل تاکسی هست ولی مال رنک 5 هستش

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ در 16:04، MiladME گفته است:

با توجه به چیزی که من دیده‌ام این روزها خیلی از افراد دیگر با تاکسی به مکان ها سفر نمی کنند در خود بازی سوار ماشین های رایگان می شوند یا اینکه خودشان ماشین دارند اما پیش می آید که یکسری افراد کار ضروری داشته باشند و حالا به دلایل مختلفی شاید ماشین شان در جاده منفجر شده باشد یا اینکه شخص پول زیاد داشته باشد و بخواهد زود به مقصد برسد می توانیم هلکوپتر را به وسایل نقلیه تاکسی اضافه کنیم که اگر بین تاکسیرانان کسی خوب بلد بود از آن استفاده کند یک تاکسی هوایی با قیمت بسیار بالا راه اندازی کنیم که این مورد در شروع ماجرا فکر کنم یک هلکوپتر کافی باشد تا متوجه شویم که فراد از این موضوع حمایت می‌کنند و استفاده می‌کنند یا خیر

البته خودم هم به این موضوع بدبینم خیلی وقت است که مشاهده می کنم که افراد برای رفتن به HQS از دیگران درخواست می کنند تا آنهارا به قتل برسانند .
Milad.ME هستم 

درود بر ❤arsacia❤

درود بر شما 

نظرم مثبت هست با اینکه هلیکوپتر تو رنک ۵ فکشن تاکسی موجوده 

اما بهتره که هلیکوپتر رنکش پایین تر بیاد تا همه تاکسی ران ها بتونن ازش استفاده کنن

ممنون بابت این تایپیک

تنهاییو یاد بگیر ، هیچکس اندازه ما رفیق نداشت.

Microbe.png

DR.BRAIN.png

Petrol.png

Atome.png

Rope.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ در 05:34، MiladME گفته است:

Milad.ME هستم 

درود بر ❤arsacia❤

نظرم (+) هستش

این آدم ویران شده از دور قشنگ است...🫠

...This person is beautiful from afar

EazyE.png

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

این مورد (مسافر کشی رانندگان تاکسی با وسایل نقلیه هوایی) همچنان در بازی وجود دارد.

مشتاق پیشنهادات ارزشمند شما در آینده هستیم.

ویرایش شده توسط Mohny

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...