رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی و رد کردن شکایت به اشتباه لیدر family

ScreaM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaTeH.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Family.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: ابتدا فکر کنم قوانین رو لیدر مربوطه بلد نیستند پس بزار بگم که [ شما مجاز به انتشار بحث‌های موجود در چت اقلیت نیستید (چیزی که در f/ (و یا r/ و d/ در Medic) است باید در آن بماند!) (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP) ] میتونید توی قوانین دسته ملایم مشاهده کنید. ایشون توی شکایت  از اعضای فدرال توی دو تصویر چت اقلیت SI رو افشا کردن اینجا میزارم میتونید توی بخش شکایت از اعضای SI هم ببینید. 2 از کی تا حالا مجازات افشای چت اقلیت AV اهه؟ خیلی جالب بود واسم! نمیدونم این اصلاح قوانین رو خودشون تنهایی فکر میکنن میدن بیرون یا کمک هم میگیرن؟

• مدارک (فیلم یا عکس): اینم دو تا عکس افشای چت! میتونید توی گزارش اعضای فدرال هم ببنید! بعدی هم شکایت ثبت شده توسط من هستش و رد کردن با یدونه AV چقدر جالب!AG_SA_0005.jpgAG_SA_0006.jpg e4bu_screenshot_(1415).png0b6a_screenshot_(1414).png

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @socialworker

لیدرِ مربوطه این موضوع را با من در میان گذاشته و بنده به ایشون اطلاع دادم که چنین مجازاتی رو اعمال کنند.

در 17 ساعت قبل، socialworker گفته است:

شما مجاز به انتشار بحث‌های موجود در چت اقلیت نیستید (چیزی که در f/ (و یا r/ و d/ در Medic) است باید در آن بماند!) (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

این قانون کاملا صحیح میباشد اما داخل چت F/ چیز مهمی گفته نشده است.

لذا یک اخطار به ممبرِ خاطی داده شد تا چنین مشکلی دیگر پیش نیاید.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...