رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اکانت مولتی در اقلیت ها

ارسال‌های توصیه شده

• توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهادتون.

از مدیریت محترم مجموعه دعوت میشود که در این زمینه نظر خود را ارائه کنند.

@Kamyab

ویرایش شده توسط Mohny

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

برای برخی از فکشن‌های حساس مانند معلم مدرسه سخت‌گیری‌های لازم همیشه صورت گرفته و می‌گیرد.

همچنین بعید نیست که قانونی مشابه اضافه کنیم که از ورود حساب‌های مولتی به یکسری از فکشن‌های خاص و پرطرفدار گرفته بشه اما نه 15 روز بن که منصفانه نیست!

بسیار علاقه‌مندم پاسخ شما عزیزان رو درمورد این سؤال بدونم:

• تفاوت بازیکنی که در دو حساب کاربری متفاوت بیشتر از سایرین زمان می‌گذارد و به گونه‌ای عمل می‌کند که اولویت بیشتر و بهتری نسبت به سایرین دارد، با کسی که با یک حساب کاربری زمان یا شرایط مناسب برای ورود به یک اقلیت را ندارد در چیست؟

در مورد سؤال بالا توضیح دهید آیا کسی که زمان بیشتری برای بازی می‌گذارد حق این را نداشته باشد که با چند حساب در اقلیت باشد؟

** پاسخ‌های شما در تعیین قانون تاثیرگذار خواهد بود**

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

من میگم فکشن مهمی مثل معلم با صلاحدید مسولین لیدر برای کسانی که فقط برای رنک اپ کردن مولتی خود مولتی خودشون رو وارد فکشن معلم کردند یا هر فکشنی با صلاحدید لیدر و مسولین لیدر اگر کم کاری میکنه اخطار داده بشه و در صورت تکرار مجازات بشن و یه مقدار تایم روزانه مثل تیم زحمت کش استف داشته باشند 

و اینکه اکتیویتیشون بیشتر بشه

و یه چیزی قبلا یه چیزی در مورد فکشن خبرنگار بود که کسی حق مولتی اوردن نداشت من میگم این قانون در حال حاضر رو فکشن معلم قرار داده بشه 

دلیل : من الان خدایی ۳ روزه تست لایسنس هامو پاس کردم هیچ رنک ۲ ای نیست بهم لایسنس بده

و همشون روز اخر میتینگ میان سبز میکنند میرند 

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

و یه چیزی قبلا یه چیزی در مورد فکشن خبرنگار بود که کسی حق مولتی اوردن نداشت من میگم این قانون در حال حاضر رو فکشن معلم قرار داده بشه 

این قانون اضافه بشه وضع کنونی اقلیت معلمی بهتر میشه, و کمتر کسی منتظره لایسنس میمونه.

Dragon.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Kamyab گفته است:
  • تفاوت بازیکنی که در دو حساب کاربری متفاوت بیشتر از سایرین زمان می‌گذارد و به گونه‌ای عمل می‌کند که اولویت بیشتر و بهتری نسبت به سایرین دارد، با کسی که با یک حساب کاربری زمان یا شرایط مناسب برای ورود به یک اقلیت را ندارد در چیست؟

در مورد سؤال بالا توضیح دهید آیا کسی که زمان بیشتری برای بازی می‌گذارد حق این را نداشته باشد که با چند حساب در اقلیت باشد؟

سلام چون ظرفیت فکشن ها خیلی محدود هست انصافا باید محدودیتی برای هر شخص تعیین بشه.
اگر تمام فکشن ها ظرفیت نامحدود داشتن اهمیتی نداشت؛ در اون صورت هر کس ده تا اکانت ببره تقسیم بکنه بین چند فکشن به هیچکی ضرر نمی رسونه، ولی از لحظه ای که ظرفیت یک فکشن پر بشه اگر علتش به افرادی برگرده که اکانت چندمشون رو در اون فکشن نگه داشتن به این معنی هست که اون افراد به خاطر خودخواهی خودشون، بقیه رو از لذت حضور در فکشن محروم کردن و خجالت هم نمی کشن، البته تا زمانی که قوانین بهشون اجازه میده من نمی گم الزاما باید خجالت بکشن. عذاب وجدان خودم اجازه نداد مولتی تو فکشن نگه دارم، هر بار بردم سریع با FP60 خارجشون کردم، البته یک بارش به زور خارج شد مربوط به زمانی که مولتی تو فکشن ممنوع بود.

3 ساعت قبل، Kamyab گفته است:

تفاوت بازیکنی که در دو حساب کاربری متفاوت بیشتر از سایرین زمان می‌گذارد و به گونه‌ای عمل می‌کند که اولویت بیشتر و بهتری نسبت به سایرین دارد، با کسی که با یک حساب کاربری زمان یا شرایط مناسب برای ورود به یک اقلیت را ندارد در چیست؟

این رو در نظر بگیرید که تایم جعلی زدن اصلا کار سختی نیست اتفاقا راه های قانونی زیادی برای تایم جعلی زدن وجود داره لازمه اش اینه که 150+ متر از خونه فاصله بگیریم و ترجیحا در یک Safezone بمونیم و قبل از کیک شدن، کاراکترمون رو حرکت بدیم که اصلا کار سختی نیست و راه های مختلفی براش هست که اگر خواستید بیان می کنم.

4 ساعت قبل، Kamyab گفته است:

فقط زمان زیاد که نباید ملاک باشه چون ما بازیکنان محصل و شاغل در سرور داریم که نمی تونن خیلی تایم بزنن حتی تایم جعلی (از نوع قانونی) و اتفاقا سرور شدیدا به حضورشون محتاج هست. این رو از تجربه عرض می کنم چون دیدم سر سرور هایی که پر از کودک های خیلی ببخشید زبان ن*هم، بی ادب، چیتر، باگر و [اصطلاحا] No Lifer باشه چه اومده؛ بیش از حد تاکید بر تایم زیاد، سرور رو از افراد شاغل و محصل خالی می کنه که اصلا نتیجه ی خوبی نداره. البته سوء تفاهم نشه، من اینجا نمی گم که شرط تایم زیاد رو حذف کنید، اون بحثش جدا هست.

1 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

بازیکنان محصل و شاغل در سرور داریم

اینجا باید اشاره بکنم که کیفیت و کمیت هر دو مهم هستن

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Kamyab گفته است:

درود

به نظرم بحث فردی که برای هر دو اکانت زمان می‌گذارد و در هر دو حساب کاربری فعالیت مناسب دارد، با فردی که صرفاً اکانتش را وارد فکشن کرده، اکتیویتی‌اش رو کامل کرده و تا جلسه هفتگی در فکشن فعالیتی نمی‌کند جداست

قطعاً بازیکنی که در چند اکانت فعالیت مناسبی دارد این حق را دارد که آن‌ها را وارد فکشن کند اما سایر افراد با ورود اکانت مولتی فقط ظرفیت فکشن را پر می‌کنند و راندمان فکشن را کاهش می‌دهند

مورد بعد این است که اصلا منصفانه نیست که فرد چند حساب کاربری‌اش را وارد یک اقلیت کند

برای در نظر گرفتن تمایز این دو دسته می‌توان از قوانین پیشنهادی زیر استفاده کرد:

• درصورتی که چند حساب کاربری‌تان را وارد اقلیت‌های مختلف کنید، ساعت فعالیت ماهانه هر اکانت داخل فکشن شما باید حداقل نصف فعالیت ماهانه اکانت داخل فکشنی که بیشترین ساعت فعالیت ماهانه را دارد، داشته باشد. (مجازات: اخراج از اقلیت با 30FP) [مثال: اکانت X آخر ماه 80 ساعت فعالیت دارد و اکانت Y در آخر ماه 30 ساعت فعالیت دارد، اکانت Y به دلیل عدم داشتن 40 ساعت فعالیت ماهانه از اقلیت با 30FP اخراج می‌شود]
  • درصورتی که اکانت غیراصلی‌تان را وارد یک اقلیت می‌کنید، قبل از تست باید نام حساب کاربری اصلیتان را در اختیار لیدر بگذارید. درصورتی که مشخص شود نام اکانت اصلیتان را به دروغ گفتید با 80FP از اقلیت اخراج می‌شوید.
  • شما حق ورود به یک اقلیت با دو یا چند اکانت را ندارید

از آنجایی که این موارد می‌تواند برای لیدر و سایر مسئولین سنگین و زمان‌بر باشد، نیازمند تغییرات سیستمی است تا این محاسبات توسط خود سرور در آخر ماه انجام شود و گزارش آن به دست لیدر برسد تا لیدر آنها را کامل بررسی کند. (همچنین مواردی مثل عدم داشتن تایم ماهانه مورد نیاز یا عدم حضور در بازی برای 3 روز)

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در ۱۳۹۹/۸/۲۳ در 10:00، Nicolay گفته است:

دقیقا موافقم باهات 

ببین تو حالا میگی NR

من دیدم طرف اکانت مولتیش رو میرره HITMAN یا دیدم برده FBI یاPD 

بعضی ها اکانت مولتی میبرن دسته  ویژه 

دسته ویژه ایی که همه دارن براش سرو کله میشکونن

@iKamyar

منظورش با شماستااا?

لینک به دیدگاه

+

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، Armour گفته است:

@iKamyar

منظورش با شماستااا?

من از اون یارو که یک اکانت تو ویژه دارم بیشتر اکیتیوتی میزنم ?. منظورش فکر کنم اونیه که زوری اکتیویتی میزنه. من با مولتیم از اصلی خیلی ها فعال ترم ???. البته بودم الان که دیگه اصلا نیستم

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

-

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

جهت پیگیری/بررسی های بیشتر منتقل شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۸ در 15:03، Kamyab گفته است:

* تفاوت بازیکنی که در دو حساب کاربری متفاوت بیشتر از سایرین زمان می‌گذارد و به گونه‌ای عمل می‌کند که اولویت بیشتر و بهتری نسبت به سایرین دارد، با کسی که با یک حساب کاربری زمان یا شرایط مناسب برای ورود به یک اقلیت را ندارد در چیست؟

سلام و احترام؛

با توجه به اینکه یک فرد زمانی اکانت مولتیشو میبره یک فکشن دیگه که احساس میکنه میتونه از پسش بر بیاد و فعالیت کافی داشته باشه...

قانونی داریم که اگر شخص در ماه 20 ساعت تایم پلی نداشته باشه با 30 Fp کیک میشه (رنک 1) 

و همینطور زمانی که ظرفیت فکشن فول میشه میزان اکتیویتی به 150% قبل میرسه

~~ پیشنهاد خلاصه بنده با ذکر مثال:

* منِ X یک اکانت داخل یک اقلیت عادی دارم، لازمه از قوانین بالا پیروی کنم.

* منِ X دو اکانت داخل دو اقلیت عادی دارم، لازمه هر هفته چه فکشن پر باشه یا خیر 150% اکتیویتی رو پر کنم (زمانی که پر میشه برسه به 200%) و تایم پلی ماهانه 40h داشته باشم (باید ثابت کنم لیاقت داشتن اکانت در دو فکشن رو دارم)

* منِ X بیشتر از دو اکانت داخل چند اقلیت عادی دارم، به میزان مشخص و معین (مانند بالا) نیاز به فعالیت دارم

* منِ X دو اکانت دارم که یکی داخل یکی از اقلیت های عادی و دیگری داخل یک اقلیت ممتازه، تایم پلی برای اقلیت ممتاز 50h، میزان اکتیویتی مورد نیاز %200 ثابت)

(توجه: مقادیر بالا فقط برای افراد داری مولتی اکانت لحاظ بشه)

~~ منظور از اقلیت های ممتاز:

* اقلیت هایی که در ماه جاری بیشتر از 20 روز 80% ممبر هاشون فول بودن (تقاضای بالا برای ورود و عدم علاقه ممبر ها برای خروج)

* اقلیت هایی که از نظر مسئولین در ماه جاری نیاز بهشون بیشتر از سایر احساس میشد برای مثال کمبود و یا درگیری SI برای دریافت لایسنس

و یا کمبود PD برای جریمه و ثبت Ticket, کمبود تاکسی برای تقبل Service Taxi، مدیک، مکانیک یا نبود گارد ملی برای OG

* اقلیت های فعال از نظر مسئولین (امکان پیاده سازی سیستمی برای تشخیص اتوماتیک هم هست)

~~ مزایا: 

* رفع مشکل عدم دسترسی پلیر به Si, Taxi, NG for Lawyers و ...

* حضور پلیر زنده و به اصطلاح تازه نفس و فعال در فکشن بجای پلیر مرده (مولتی که میاد سبز میکنه اکتیویتی و میره)

~~ تفاوت ها با اقلیت عادی:

افزایش چند درصدی حقوق اون اقلیت برای تشویق

امکان دریافت مرخصی بیشتر از اقلیت های عادی (به دلیل سخت تر بودن فعالیت و کارشون)

نکته بعدی: بازگشت سیستم انتخاب بست لیدر به قبل، منظور: به جای اینکه به تایم /SAR زدن لیدر توجه شه به اینکه اقلیتش چندتا اسلات داره و چه تلاشی برای پر کردنش داشته؟ میزان رسیدگیش به فروم، توضیح مسائل به ممبر ها و نوع صحبتاش در میتینگ و مسائلی که خودتون بهتر میدونید

(خودش باعث میشه لیدر هم برای دعوت ممبر و مدیریت درست فکشن یک اشتیاقی داشته باشه)

پ.ن:

1- مقادیر قسمت مولتی اکانت تمامی برای مثال و صرفا رسوندن پیشنهادم بوده، خوشحال میشم پلیر ها مشارکتی در اعداد و ارقام داشته باشن، هدف از این پلن جلوگیری از شخصیه که الکی اکانتشو میبره یک فکشن (اینجوری فقط شخصی میره دنبال دوتا فکشن که بتونه از پس فعالیت بر بیاد)

2- هدف از قسمت بازگشت انتخاب بست لیدر به قبل رو همتون خوب میدونید، خیلی اوقات یک لیدر با 1 ساعت Sar زدن حضورش شرف داره به یک لیدر با 7 ساعت SAR

3-هدف از انتخاب اقلیت ممتاز و اصلا پیشنهادش ایجاد تفاوت بین فکشن هایی که نیاز های اصلی سرور رو رفع نمیکنن و زیاد کاری ندارن (مثل ما‌فیا‌ ها) و همچنین ایجاد یک رقابت ریز بین فکشن ها برای دریافت حقوق بیشتر، نمایش اسم فکشنشون به عنوان اقلیت ممتاز و ... 

با تشکر از این که وقت گذاشتید و خوندید♥️

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

TheAbneR.png

Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۸ در 15:03، Kamyab گفته است:

درود

برای برخی از فکشن‌های حساس مانند معلم مدرسه سخت‌گیری‌های لازم همیشه صورت گرفته و می‌گیرد.

همچنین بعید نیست که قانونی مشابه اضافه کنیم که از ورود حساب‌های مولتی به یکسری از فکشن‌های خاص و پرطرفدار گرفته بشه اما نه 15 روز بن که منصفانه نیست!

بسیار علاقه‌مندم پاسخ شما عزیزان رو درمورد این سؤال بدونم:

** پاسخ‌های شما در تعیین قانون تاثیرگذار خواهد بود**

این موضوع چیزی نیست که بتوان براش قانون ثابتی ایجاد کرد و همه چی بستگی به عملکرد اون افرادی  داره  که مولتی وارد اقلیت ها میکنند برای مثال

@iKamyar مولتی داخل فکشن میورد از بقیه که بیشتر اکتیویتی میزد هیچ تاپ اکتیویتی هم میشد.

همچنین میتونیم اینطور در نظر گرفت وقتی چند نفر زمان کافی تایم زدن برای ورود به اقلیت ندارن ۱ اکانت داخل فکشن میبرند و چند نفره اکتیوتی میزنند علاوه بر اینکه از بقیه عملکرد بهتری دارند تاپ اقلیت هم میشوند.

جا داره از @Pokers @Markeloff @SFC برای بستن شیر اکانت ایجاد محدودیت برای اقلیت جهت حفظ اعضای مفید و بهبود عملکرد دسته ویژه تشکر کرد

نکته مهم اینجاست که

این مسئله فقط با باز گذاشتن دست لیدر برای فشار اوردن به اکانت های مولتی غیر فعال و کم کار وحتی اکانت های اصلی کم کار + انتخاب لیدر های دلسوز برای فکشن حل میشه

(متاسفانه اولویت های انتخاب لیدر بشدت نامناسبه برای مثال  مورد داشتیم لیدر مدیک علاوه بر اینکه رنک۲ ملایم نداشته هیچ یک از اسکیل هاش 5 نبوده و موارد بسیاری که افراد با خرید اکانت لول بالا به لیدری دست پیدا کردن. البته لیاقت افراد نه به لول اون افراد بستگی داره و نه به سابقه حضورشون در اقلیت ها موارد بسیاری که افراد رنک پائین فکشن بسیار فعال تر و دلسوز تر از کسایی بودن که رنک ۵ داشتن)

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...