رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری | ....yasin.... و ivar.82

LiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:%5BO%5DutLaw.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: IVAR.82.png....yasin.....png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %40alireza%4080.png

• توضیحات: من این شکایت رو 4 روز پیش گذاشتته بودم ولی مـثل اینکه به دلیل نبودن ادمین برای جواب دادن به این شکایت پاک شده.من رفیقم رفته یک NRG-500 به قیمت 1.900.000 میلیون از اقای ....yasin.... خریداری کند اما ایندو با چت دادن و Skaming و دادن چت به بالا نذاشتن رفیقم ببیین داره چی میخره اقای Ivar.82 هی موتور Fagio رو خاموش روشن میکنه یا تو چت بازی Hoooo hooo میکردن یا Xd میفرستادن در اخر اقای ....yasin.... میگه این cmd رو بزن /acc personalcar 236 و متور Fagio رو بهش میفروشن و پول در اصل پول به Ivar.82 دو میرسه و /q میده این پول با زحمت کشی جمع شده و رفیقم new player و نمیدونسته که اینا میخوان سرش کلاه بزارن.

خواهشن اقای @LearninG لاگ رو چک کنید و NRG-500 رفیق من رو بدید و کسانی که کلاه برداری کردن رو مجازات کنید. ممنون.

• مدارک (فیلم یا عکس): rf6y_ag-sa-0018.jpg

---------

j1tw_ag-sa-0019.jpg

--------

7d2_ag-sa-0020.jpg

--------

phod_ag-sa-0021.jpg

------

7a1x_ag-sa-0022.jpg

-------

gzms_ag-sa-0023.jpg

-------

z8u9_ag-sa-0024.jpg

------

xzg_ag-sa-0025.jpg

------

lht8_ag-sa-0026.jpg

------

ukif_ag-sa-0027.jpg

------

d0i5_ag-sa-0028.jpg

--------

np5j_ag-sa-0029.jpg

------

oas_ag-sa-0030.jpg

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید.

شکایت شما در حاله بررسی هست صبور باشید.

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود

شکایت شما تایید شد.

اموال به زودی به شما بازگردانده میشود.

فرد مربوطه مجازات خواهد شد.

با ما در بازی از طریق Report/ در ارتباط باشید.

بسته شد.

• هاها 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...