رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه Farhan

Nimkat

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BTHC%5D%5BA%5DLi%5BT%5DR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: الله

• توضیحات: سلام میکنم خدمت مدیریت و پلیر های سرور ، دوستان من 2سال تو سرور بازی کردم بدون اینکه از ایم استفاده کنم ، شبانه روز اوایل سرور تمرین می کردم با تیره برق های خیابون !

که روزی برسه تا به این درجه برسم که ادمین سرور به دلیل اینکه از بنده ضعیف تره و نمیتونه تو پینت بال منو بزنه الکی بنم بده ! خدا رو شکر مشکل مالی برای آن بن کردن ندارم ولی این فیلم باید توسط کسانی هم که این صفحه رو چک میکنن دیده بشه و ببینن آیا من از چیزی استفاده کردم که این آقا به دلیل اینکه ضعیفه بیاد منو بن کنه ، این سری آن بن نمی کنم فقط امیدوارم حق به حق دار برسه ! و این فیلم بازرسی شه

شرمنده اگه وقتتون رو گرفتم یا علی ! موفق و سربلند باشید !

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8297984518/avc_Film_Pb.mp4.html

ویرایش شده توسط ALiTR
  • دوست دارم که 1

工长长丫凵丂卂?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، فیلم مورد نظر از کیفیت خوبی برخوردار نیست به شما میگم که مورد قبول نیست میگید که PC تون نمیکشه بهتر از این فیلم بگیرید! 
در ضمن توی همین فیلم هم چک کنید Spread رو میتونین کامل تشخیص بدید.

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۶/۴/۲ ه‍.ش. در 18:20، FaRHaN گفته است :

با سلام، فیلم مورد نظر از کیفیت خوبی برخوردار نیست به شما میگم که مورد قبول نیست میگید که PC تون نمیکشه بهتر از این فیلم بگیرید! 
در ضمن توی همین فیلم هم چک کنید Spread رو میتونین کامل تشخیص بدید.

سلام مجدد ، در پاسخ به حرف این دوست عزیزمون باید بگم که در چنتا تیر اول نشونه بزرگ نمیشه !

این چیزی که خودتون همین الان میتونید داخل بازی تست کنید :)

یا علی مدد !

ویرایش شده توسط ALiTR

工长长丫凵丂卂?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز Spread انواع و اقسام داره این که نشونتون بزرگ نمیشه در چند تیر اول ربطی نداره، Spread داریم نشونه از حالت عادی هم بزرگتر میشه ولی تیرها یکجا میخوره.

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

سلام مجدد این عکس از وضعیت سیستم بنده است :)

فکر نکنم با این بشه بهتر از این فیلم گرفت ، اگه راه حلی دارید برای این که بتونم فیلم بهتری ارایه بدم به بنده بگید :)

graphic.png

Ram.png

ویرایش شده توسط ALiTR

工长长丫凵丂卂?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...