FaRHaN

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  478
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد FaRHaN در August 25 2018

FaRHaN یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

88 حرفه ای

درباره FaRHaN

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 06/26/1999

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. FaRHaN

  با سلام، ممنون از شکایتتون، مرسی که انقدر پیگیر هستید. شکایتی که شما کردید ب خاطره اینکه بنده مرخصی بودم و خب نیاز بود ببینم فرد خاطی مدرکی داره برای کارش یا خیر که همینجوری جواب ندم. مورد استعفای mcdonald ایشون پس گرفتن استعفاشون رو و قرار بود پستشون رو hide کنن که خب انگار نمیتونسته و قرار بود ب یکی از ناظرین فروم پیام بدن.
 2. FaRHaN

  @Eh3an شکایت شما قبول شد، فرد خاطی یک عدد فکشن وارن دریافت کردند.
 3. FaRHaN

  @RoYce درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود.
 4. FaRHaN

  @Hitter درخواست شما رد شد، شما باید 3 روز بعد از رد شدن پست قبلی پست بزارید. @MarCiN درخواست شما رد شد، شما مقام 2 پلیس ندارید.
 5. FaRHaN

  @Hitter درخواست عضویت شما رد شد، شما دارای فکشن پانیش هستید.
 6. FaRHaN

  @Evan درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. @Rider درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود.
 7. FaRHaN

  @Brigand درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 8. FaRHaN

  با سلام خدمت تمامی اعضای آژانس هیتمن جلسه هفتگی در روز پنجشنبه و در تاریخ 11/06/2020 در ساعت 18:00 برگزار می شود. عدم حضور بدون پست مرخصی موجب دریافت فکشن وارن و عدم دریافت حقوق می شود.
 9. FaRHaN

  @ariaaria درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 10. FaRHaN

  @solenya درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. @LarGeN درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 11. FaRHaN

  @McDonald درخواست مرخصی شما قبول شد.
 12. FaRHaN

  @Slark درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. @Kimi درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. @Sajji درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. @BryanT درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. @Behnam درخواست عضویت شما رد شد، شما مقام 2 دسته متوسط ندارید. @Hitter درخواست عضویت شما رد شد، شما مقام 2 پلیس ندارید. @Tahdid درخواست عضویت شما رد شد، شما مقام 2 پلیس ندارید. @Aminw درخواست عضویت شما رد شد، شما دارای فکشن پانیش هستید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 13. FaRHaN

  @mahDDi درخواست عضویت شما رد شد، شما در اقلیت دیگری هستید. @Behnam درخواست عضویت شما رد شد، شما دارای فکشن پانیش هستید. @FanToM درخواست عضویت شما قبول شد، شما در صف قرار می گیرید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 14. FaRHaN

  @Barrett درخواست استعفای شما قبول شد، ممنون از زحماتتون، شما با 10 فکشن پانیش از اقلیت اخراج می شوید.
 15. FaRHaN

  @Meli درخواست استعفای شما قبول شد، شما با 10 فکشن پانیش از اقلیت اخراج می شوید.