رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن الکی - Saeid

Ecstasy

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  NighTBrinGer.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Saeid.png 

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  سلام طرف goto  کرده روی اکانت nightbringer  و بعد درخواست چک پیسی کرده. من همزمان 2تا اکانت های Surpent و NightBringer رو انلاین داشتم که هر دوتا اکانت با لانچر بودن. زمانی که درخواست الپمیکس کرد من برای خلوت تر شدن Desktop اکانت Surpent رو افلاین کردم. گیر داده میگه Surpent  با سمپ بوده و چیت زدی. از ادمین Saeid  میخوام ثابت کنه که زمانی که goto کرد روی اکانت NightBringer اکانت Surpent با سمپ انلاین بوده. واقعیتش که اصلا اینطوری نبوده (هر 2تا اکانت با لانچر بودن). درضمن زمانی که Goto کرده بود من afk  بودم و زمانی که از afk در اومدم دیدم میگه Alpemix بده. منم ایدی Alpemix رو دادم و بعدش اکانت Surpent  که انلاین بود رو /q دادم که فضای سیستم خلوت شه راحت چک پیسی کنه. درضمن نمیبینم جایی از فروم نوشته باشه زمانی که موقع چک پیسی مولتی هاتو اگه افلاین کنی بن میشی! حتی زمانی هم که میگم من ندیدم همچین چیزی گفته باشی میگه تقصیر من نیست. ( من اون زمان اصلا توی NightBrinGer نبودم که این اومده گفته اکانت مولتی افلاین نشه. وقتی اومدم یه علامت ? دادم و بعد گفت ایدی Alpemix بده). طرف اصلا قصده چک پیسی نداشته چون میدونه چیت ندارم فقط خواسته با بهونه بن بده همین. هرکی از staff و غیر Staff میخواد بیاد چک پسیم از AliAssassiN تا یه newplayer لول 1 میبینین که چیت ندارم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

AG_SA_0197.jpg

AG_SA_0198.jpg

AG_SA_0199.jpg

AG_SA_0200.jpg

AG_SA_0201.jpg

AG_SA_0202.jpg

AG_SA_0203.jpg

ویرایش شده توسط Domination

وقتی به آینده فکر میکنی، خود به خود کم کار میشی.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
مدارک برای @LearninG ارسال شد.

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود

شما به درستی بن شدید.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...