رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن شدن بیدلیل-Kamyab

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kamyab.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:  بنم کردن به دلیل بهم ریختن نظم سرور کجا قانون نوشته وقتی سوال داری حق نداری Helpme بدی خوبه سوال هایه الکی هم نکردم یعنی دقیقا یک ربع بعد helpme من امدن بنم کردن دوروز سه دفعه رفیقات داش منو بن کردن رد کردی تک تک اعتراف هایه رفیقاتم واسه علی فرستادم ک گفتن دیداس شانس اوردم بن سومیم ملی فیلم گرفت ان بنم کرد وگرنه اونم رد کرده بودی تا کی میخوایین حق نا حق کنید @LearninG لطفا @Aliشکایت پاسخ بده دوروز بن چیزی زیادی نیست من از این ناراحتم خودشون میگن خودشونم بن میدنم سه بار دیداس ای پی کردینم بنم کردین که بازم میگم شانس اوردم بار سوم ملی ان بنم کرد وگرنه تو گفتی بن درسته

• مدارک (فیلم یا عکس): http://prntscr.com/ue6kcr  اسکرین تاریخ چیه بن شدنم

و اینکه بخواطر کاری نکرده و فقط بخواطر دیداس چک پی سی شدم که خود ادمیناشم قبول کردن من مدرک ارسال کردم از Stafff واسه همیشه ساسپند شدم جالبه

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

دلیلی نداره که بن شدن هربارتون رو به دفعات قبلی مربوط کنید.

اما دلایل بن دو روزه شما:

1. مزاحمت در وار در چندین مورد
  2. مزاحمت برای تیم استف
  3. به هم ریختن نظم سرور
  • هر فحاشی و دعوایی هم که توی سرور از طریق مایک وجود داشته باشه شما باعث و بانی اصلیش هستید که این مورد رو فاکتور میگیریم.
نقل قول

در مواردی که مجازاتی برای اعمال در قانون در نظر گرفته نشده است ادمین‌ها با هماهنگی با مدیران تصمیم گیرنده هستند.
بازیکنانی که فقط برای آزار و اذیت سایر بازیکنان حساب کاربری ساخته اند و یا بیش از حد مجازات شده اند به صورت دائم محروم خواهند شد.
استثناها جهت مجازات افراد فقط با هماهنگی با مدیران صورت می پذیرد.

در صورت جا افتادن یک قانون که در بازی از انجام آن تخلف جلوگیری می شود یا به دیگر بازیکنان صدمه می زنند، تصمیم گیری با مدیریت سرور است.

موفق باشید.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۱۹ در 18:43، LearninG گفته است:

درود

دلیلی نداره که بن شدن هربارتون رو به دفعات قبلی مربوط کنید.

اما دلایل بن دو روزه شما:

1. مزاحمت در وار در چندین مورد
  2. مزاحمت برای تیم استف
  3. به هم ریختن نظم سرور
  •  هر فحاشی و دعوایی هم که توی سرور از طریق مایک وجود داشته باشه شما باعث و بانی اصلیش هستید که این مورد رو فاکتور میگیریم.

خوب با تشکر که مثل دفعه پیش نگفتید رسیدگی نمیکنم کردید 
مزاحمت در وار بار اول کیک بار دوم Warnبا اینکه من وار تماشا میکردم میتونستن منو اینجوری مجازات کنن و بگن نیا اصلا تو تورف /Pm میدادند و شما میگین به بن هایه قبلی مربوط میکنم چون که بخواطر اون 2ماه ساسپند از دسته متوسط شدم و نمیدونم چرا واسه همیشه از Staff ساسپند شدم 2-گفتید مزاحمت واسه تیم استف درست من هلپ می دادم بعد چند وقت و فقط از یک هلپر چندین سوال کردم و بار اولم بوده   -3 بهم ریختن نظم سرور دقیقا من چی کار کردم که نظم سرور بهم ریخته و مورد اخر کسی قضاوت نکنید من تا وقتی یک نفر بهم چیزی نگه مشکل روانی ندارم برم بهش بپرم! ولی وقتی Staff هم بودم چرا پس اون موقع نبوده و من تو لانچر اینجور بنی شدم و بعد ها مدارک دادم که دیداس کردنم!ولی بازم نمیدونم چرا واسه همیشه ساسپند شدم از Staff 

رفیق پرچمون بالاست 

Mamad.png

لینک به دیدگاه

اگر هلپری را در سرور دیدید که خلاف هر قانونی که در سرور وجود دارد عمل می کند شما می توانید با استفاده از فرم و مدل زیر او را گزارش دهید.

گزارش مورد نظر باید یک تاپیک در همین فروم باشد و موضوع تاپیک باید به شکل رو به رو باشد: اسم طرف - نوع گزارش مثلا AliAssassiN - توهین

لطفاً از هرگونه توهین، بی احترامی، اسپم و موارد ممنوع خودداری نمایید! و من هیچ کدوم این کارو نکردم 

رفیق پرچمون بالاست 

Mamad.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...