رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

warn بی دلیل-speher

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sepehr.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:  /Join دادم دارم یک گوشه اونت نگاه میکنم بهم warn الکی میده تو والکی تالکیم یک گوشه دارم صحبت میکنم Emute کرده اونته بعدش من کیک میکنه نه C4 تر کوندم نه چیزی الان چرا باید اسم این شخص بره تویه /Ucp من بهم warn الکی دارم درخواست دارم وارنم پاک شه و ایشونم مجازات شه نمیدونم چی کار کردم حتی نگاه کنید مشخصه نشستم حتی اگه اگه با نشستن منم مشکل داشته باید کیک میکرد نه Warn!

• مدارک (فیلم یا عکس): nrql_ag-sa-1103.jpg

در سرزمین من خار نکار شاید فردا پا برهنه به پا بوسم امدی

ویرایش شده توسط MyOwnRules

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود

@Sepehr7 لطفا اگر مدرکی هست ارسال فرمائید.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

من کار که غیر قانونی باشه رو نکردم و حتی ایشون من از اونت میتونستن کیک بدن اگه کاری کردم یا خوششون نمیومده باشم نه اینکه بهم Warn بدن 

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه

مدارک ارسال شد...

چوب لا چرخشون نکنی دور میگیرن 

جز خودشون ماهم خبر داریم

هیچی نیستن

#لات _ مجازی _ نباشیم

کارایی که میکنی نشون دهنده شعوره خانوادگیته وقتی میای اون Record رو تو Event پخش میکنی من میخوام بدونم Record خواهر یا مادره خودتم بود میومدی پشخش کنی؟!

دفعه اول کیک شدی به آدمیزاد یه بار اخطار میدن دوباره اومدی Record رو گذاشتی Warn گرفتی مدارک مو به مو ارسال شد

((خلایق هرچی لایق))

ویرایش شده توسط Sepehr7
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود دوباره

شما برای اینکه وارن نگیرید و قوانین را دور بزنید، یک بار با یک اکانت دیگر و دفعه ی بعد با یک اکانت دیگر به ایونت اومدید.

و نظم ایونت رو با وویس هایی که پلی کردید به هم ریختید. ادمین مربوطه ابتدا اکانت دیگر شما را کیک داد و پس از تکرار مجدد کارتون با یک اکانت دیگر، به شما وارن داد.

که کاملا عملکردشان مورد تایید است.

نقل قول

شما مجاز به ایجاد مزاحمت در مسابقات و تلاش برای بهم ریختن آنها نیستید (مجازات: اخطار)

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...