رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ShreddeR / Abuse + چند شکایت دیگه

CoCaiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Herion.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ShreddeR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  - 

• توضیحات: 

خب :) 

با سلام

اول از هرچیزی مدرک بن کردنم میخوام

2_ بنده رفته بودم منتظر Boss  بودم که ایشون /Qool رو روشن کرد و من رو کیل کرد مدرک:

http://s11.picofile.com/file/8406895484/sakan1.mp4.html

بعد من به ایشون Call دادم ایشون خودشون /Clearwanted کردن!!! 

gta_sa_2020_08_26_16_30_21_908.jpg

اینجا میبیند که من وانتد دادم 

http://s10.picofile.com/file/8406895592/_.mp4.html

و اینجا میبیند که هم از LV گوتو داده LS وانتدم کلیر کرده و باز هم /Qool روشن کرده DM  میده!!!!!

اگه فکر میکنید مدرک کامل نیست 

1_  تاریخ تایم رو ببینید Chat Log  هم چک کنید @LearninG مدرک:

http://s10.picofile.com/file/8406895750/_.mp4.html

اینم فیلم آخرش هم 110 میاد هم Dm معلومه

:)

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . خسته نباشید خدمت شما پسر گل?
ببینین اصل شکایت اصلا غلط هست و مدارک شما فقط داره نشون میده من به شما تیر میزنم همین ولی مهم اینه که چرا تیر میزنم

1- ما دم در Airport LV بودیم و شما همه رو داشتی فحش +18 میدادی واشه همین من تو رو کیل کردم و تو رفتی تو Civilain spawn

2- اگه مدرکی میزای مدرک کامل بزار و صدای فیلمتو قطع نکن تا فحشاتم بیفته بچه زرنگ و فقط هی 8ثانیه 8 ثانیه فیلم نده

3- من فقط 2 بار تورو کشتم 1 با تو  lv و1 بار تو ls و این هم با تفنگ combatshotgun و فکر نکنم 2 بار کشتن DM و Abuse حساب بشه( مدرک کامل چند دقیقه ای بده).

4- و تواصلا Boss نمی زدی بلکه فحش میدادی و نمیزاشتی بقیه Boss بزنن( مدارک ارسال شد), با /qool هم نمیشه Boss زد و تو مسلح نبودی و من qool م روشن بود از اول, من حتی 1 تیر هم به باس نزدم اگه مدرک داری بیا بگو boss زده

5- وقتی که تو ls مردی بازم از Angel برگشتی

6- نکته بعدی اینه که من پول هاستری دادم و CMD دارم و دارم ازشون درست استفاده میکنم, پس برای اینکه جایی goto کنم یا اینکه Clearwanted کنم لازم نیست ازت اجازه بگیرم و با cmd مدیریتی Abuse نکردم.

7-پشت Mic فحش دادی واشه همین هم بن شدی.

@Domination شاهد کل این ماجرا هستن
و نکته ی اخر اینکه قبل اینکه فحش بدی و به پرو پام بپیچی طرفتو بشناس

مدارک ارسال شد.

ɧՐȝԺԺȝՐ$-

ShreddeR.png

ƊAƜƝ ƬHƐ SHRƐƊ

لینک به دیدگاه

• مدیریت
  1. شما قصد زدن Boss رو نداشتید.
  2. شما با قصد آزار دیگران به بقیه اتک میدادید.
  3. به بقیه و هاستر مربوطه فحاشی کردید.
  4. شکایت شما رد شد نیازی به پس گرفتن نمیباشد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...