رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Sahel و King

iNSANE

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Eh3an176fff.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

KinG.png

Sahel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

SobhaaN.png

Aminw.png

Aryaw.png

Ehsan.png

OWJ.png

amin2050.png

• توضیحات: اولین شکایت من راجب اینه که چرا ایشون [Sahel] از مقام ادمینی سوء استفاده میکنن؟ توی فیلم یک معلومه که ایشون با اسلحه مینی گان به مردم شلیک میکنن و سوء استفاده از مقام ادمینی هست 5 تا ادمین دیگه هم اونجا بودن ولی هیچ کدوم حتی با اسلحه عادی هم DM نکردن و توی فیلم دوم معلومه که ایشون با من مشکل شخصی دارن و دوباره DM کردن غیر از اون هم منو slap کردن توی فیلم دوم مشخصه که منو Slap اونجا پر بازیکن بود چرا فقط منو Slap کردن؟و در اخر شکایتم از کینگه که منو با مینی گان زدن و سوء استفاده از دستور باز هم سوء استفاده از مقام ادمینی فیلم چهارم فیلمه کشتن من با مینی گانه توسط کینگ

• مدارک (فیلم یا عکس): فیلم 1 فیلم 2 فیلم 3  فیلم 4

??? ???????? ????? ?? ???
????? ?? ? ????? ?? ???????'? ????

!????? ?? ??? ????? ??????? ??

iNSaNe.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شای عزیز.

در 3 ساعت قبل، Eh3an176fff گفته است:

توی فیلم یک معلومه که ایشون با اسلحه مینی گان به مردم شلیک میکنن و سوء استفاده از مقام ادمینی هست 5 تا ادمین دیگه هم اونجا بودن ولی هیچ کدوم حتی با اسلحه عادی هم DM نکردن

بنده مینی گان داشتم درسته یکی از هاسترای عزیز داده بودن. طبق همون فیلمی که شما دادین آیا من با مینی گان به کسی شلیک کردم؟ یا کسی رو کشتم؟ اگه اینکارو کرده بودم خود احسان اونجا بودن منو مجازات میکردن.

توی فیلم دوم معلومه که ایشون با من مشکل شخصی دارن

بنده اصلا شمارو نمیشماسم که بخوام با شما مشکل شخصی داشته باشم یا نداشته باشم.

دوباره DM کردن

چه DM صورت گرفته؟ من دستم خورده به شما مشت زدم شما هم از سیستم  Call 110 استفاده کردین.

غیر از اون هم منو slap کردن توی فیلم دوم مشخصه که منو Slap اونجا پر بازیکن بود چرا فقط منو Slap کردن؟

بله شمارو Slap  کردم و بی دلیل و برای سوء استفاده از  CMD اینکار انجام نشده. شما داشتین با ماشین مردمی که کنار Glen park بودن رو زیر میکردین. حتی منو هم زیر کردین که بهتون Pm دادم که اینکارو نکنید وSuspend میشه گواهینامه شما. ولی شما اصلا گوش نکردین و اینکارو کردین.

مدارک به دلیل داشتن وارن ادمینی به احسان ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

من تورو با مینی گان کشتم و تو هم که باعث آزار و اذیت همه بودی  بلا فاصله Call 110 دادی، چه سوء استفاده دقیقا ?

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Sweet گفته است:

بلا فاصله Call 110 دادی

ss این رو هم میخوام ببینم حتی اگه call هم میدادم شما سریع /clearwanted استفاده میکردید چون میدونستم این کار رو میکنید اصلا وقت خودم رو هدر ندادم که بهتون وانتد بدم 

ویرایش شده توسط Eh3an176fff

iNSaNe.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Sweet گفته است:

تو هم که باعث آزار و اذیت همه بودی

این همه ای که شما میگید کیا هستن این همه همون کسایی هستن که جلوی شما وایساده بودن و کاری نکردن و شما بودی که با مینی گان من رو کشتید. این همه ای که میگید می تونستن به قول خودتون از /Call 110 استفاده کنن اما شما چرا؟ چرا با مینی گان؟

ویرایش شده توسط Eh3an176fff

iNSaNe.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Eh3an176fff

در 14 ساعت قبل، Eh3an176fff گفته است:

اولین شکایت من راجب اینه که چرا ایشون [Sahel] از مقام ادمینی سوء استفاده میکنن

در فیلم شما، DM با مینی گان صورت گرفته نشده است، اسلحه ایشون به سمت من است.

فیلم دوم معلومه که ایشون با من مشکل شخصی دارن و دوباره DM کردن غیر از اون هم منو slap کردن توی فیلم دوم مشخصه که منو Slap اونجا پر بازیکن بود چرا فقط منو Slap کردن؟

شما این فرصت را دارید، اگر کسی به شما حمله کرد از کامند Call 110/ استفاده نمایید، حتی روی ادمین های سرور!

در مورد اسلپ شما هم، در شکایت قبلی که از Pooyx داشتید، مطرح کردم که اونجا ماهی گیری ممنوع میباشد، اول اخطار داده میشه به افراد، حالا یا به صورت لفظی یا با اسلپ و در صورت عدم توجه Kick و در صورت تکرار Warn  به همراه دارد.

در اخر شکایتم از کینگه که منو با مینی گان زدن و سوء استفاده از دستور باز هم سوء استفاده از مقام ادمینی فیلم چهارم فیلمه کشتن من با مینی گانه توسط کینگ

نقل قول

شما این فرصت را دارید، اگر کسی به شما حمله کرد از کامند Call 110/ استفاده نمایید، حتی روی ادمین های سرور!

توجه: از شکایت بیخود و بی جهت پرهیز کنید، زیرا که باعث محرومیت شما خواهد شد.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...