رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک اونت الکی SWAT

Adlerboy

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BA%5DdlerBoy.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SWAT.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: .......

• توضیحات: والا من گفتم تو اونت عجب جزابیتی یهو دیدم کیک شدم و قبلشم گفته نشده بود که چت اضافه ندید خاهشمندم اگه مدرکی هم دارن همینجا بفرستن

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/files/poja_screenshot_(179).png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @RoM1X

ادمین @SWAT 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک و دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود خدمت شاکی محترم و مسئول مربوطه شما دیشب درخواست برگزاری چندین  اونت داشتید اونت های اوله شما قبول شد مانند DIce, Do my anim و....... بعد شما مجدد درخواست اونت دادید که اونته رولته روسی بود شما در نوشتن موضوع لونت غلط املای داشتید و نوشته بودید russian ruelett که کاملا اشتباه هست و صحیح آن Russian roulette می باشد! (مدرک کلیک) به این که شما باید برای کسب معلوماته بیشتر به کلاس زبان مراجعه کنید کاری نداریم و این پیش زمینه موضوع است شما بعد از کنسل شدن اونتتون و اکسپت شدنه اونته MrAta  به اونت وارد شدید و سعی در به هم ریختن نظم اونت با تعریف کردن از نوع پارادوکس متضاد نما داشتید برای کسب این معلومات نیز باید به دانشگاه ادبیات سری بزنید که شما با تعریف سعی در تخریب داشتید. مدارک به دلیله وجوده ادمین وارن برای مسئول ادمینها ارسال شد، باشد تا رستگار شویم بدرود.

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد، عملکردِ ادمینِ مربوطه صحیح بوده است.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...