mohamadjavad

فحاشی به ناموس XX_p.killer_xx

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr...big.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:XX_p.killer_xx.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ......

• توضیحات:اقا من داشتم با ایشون شوخی میکردم از موتور پرتشون میکردم بیرون یه 2 ...3 بار بعد به من فحاشی کردن. این عکس چند ثانیه بعد از فحاشی گرقته شده است! 

مدارک:http://uupload.ir/files/x8mo_gta_sa_3-7-2020_4-43-29_am-792.png

• هاها 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با شما نبودم اقایه محترم که خودتم میدونی من شمارو کسی جزو دوستام حساب نمیکنم شوخی من با رفیقم بود که جنبشو داره و میخواستم بگم عمش چون با جنبس 

شما انقدر تازه واردید که ۱۰ بار کال دادین که من شمارو راب ببرم میگم  rp ندارم به چه زبونی بفهمونم؟

ادمین بهت هشدار میده میگه انیکارو نکن باز میندازی پایین؟

شما تازه اکانت ثبت نام کردین ذوق کردین که چند تا پست بزارین الان معلومه تازه ۲ روزه ثبت نام کردید و ۱۰ پست ۴ تا شکایت خب جنبه و قوانین سرورو نمیدونی نیا 😐

لینک به ارسال

در هم اکنون، godofwar84 گفته است:

با شما نبودم اقایه محترم که خودتم میدونی من شمارو کسی جزو دوستام حساب نمیکنم شوخی من با رفیقم بود که جنبشو داره و میخواستم بگم عمش چون با جنبس 

شما انقدر تازه واردید که ۱۰ بار کال دادین که من شمارو راب ببرم میگم  rp ندارم به چه زبونی بفهمونم؟

ادمین بهت هشدار میده میگه انیکارو نکن باز میندازی پایین؟

شما تازه اکانت ثبت نام کردین ذوق کردین که چند تا پست بزارین الان معلومه تازه ۲ روزه ثبت نام کردید و ۱۰ پست ۴ تا شکایت خب جنبه و قوانین سرورو نمیدونی نیا 😐

واقعا که اول عکس رو ببین که توی فحاشیات گفتی بیگ big الان به جایه اینکه بگی ببخشید دوروق هم میگی؟

مدارک بر علیه دروغ:http://uupload.ir/files/1m8e_gta_sa_3-7-2020_4-43-29_am-792.png

لینک به ارسال

با سلام.

شکایت شما قبول شد، بازیکن مورد نظر 240 دقیقه ازصحبت محروم شد.

+بسته شد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری