رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سو استفاده از ادمینی. ادمین Butler

MrZiX

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  MR.Z.I.X.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ButleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: SMHh.png

• توضیحات: با. سلام شکایت بنده به این دلیل هستش که ادمین مربوطه بدون هیچ دلیلی بدون هیچ اخطاری بدون هیچ اشتباهی ایشون به من Goto کردند بنده توی خونه بودم و اینکه ایشون به من گفتند که میخوام چک پیسیتون کنم!! بدون هیچ دلیلی!! بنده گفتم به چه دلیل ایشون گفتن دلم میخواد منم گفتم اوکی خلاصه که اون لحظه یه مشکلی پیش اومد بازیم کرش شد تا اومدم توی بازی دیدم بن شدم!!! اول اینکه بنده اگه حتی امکان آنبن شدن هم ندارم درخواست دارم که ادمین مربوطه مدارک رو اینجا ارسال کنه و اگه حتی آنبن هم نشدم به هر دلیلی!! درخواست دارم که ادمین مربوطه مجازات شه!!! و اینکه بنده تا بحال ندیده بودم که هیچ ادمینی طی این چند سالی که بازی میکنم بدون هیچ دلیل و اینکه به دلبخواه بخواد چک پیسی کنه اونم ادمین لول 1!!! 

درسته که بنده مدرکی از حرف های ایشون ندارم ولی درخواست دارم که ایشون مدرکشون رو از بن شدن مدن رو کنن!! ببینم واقعا چرا بن شدم. وقتی که یه پلیر موقع چک پیسی کرش میشه! ادمین مربوطه موظفه که حداقل 1 دقیقه صبر کنه تا پلیر بیاد تو بازی!!! 

• مدارک (فیلم یا عکس): pc77_bandicam_2020-03-03_20-34-27-104_th

15t3_bandicam_2020-03-03_20-35-27-686_th

ویرایش شده توسط MrZiX
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام
بنده درخواستِ چک پیسی دادم و ایشون فقط شما رو بن دادند و کار درستی کردند که مدارک به @Markeloff ارسال شد.
همچنین شکایت شما مالِ 7 روز قبل است.

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

با سلام

طبقِ مدارکِ ارسالی از سوی دو ادمین، عملکردشان صحیح بوده است.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...