رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban - Ramtin

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _SuperMAN_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ramtin.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام علیکم، ادمین Ramtin انگار خوب متوجه نشدند. در فروم گفته شده که نباید چیت داشته باشین تو پی سی. من به دلیل شخصی Recycle Bin رو خالی نمیکنم. اگه خود ایشون فیلم گرفته باشن چیت هایی که کلا 1 بود (بقیه برای افلاین بود اما چیت نبود) که God Mod که خودم نوشته بودم بود که اون هم تو Recycle Bin بود و تاریخ دیلیت شدن هم برای 2-3 ماه پیش بوده و یک چیز رو هم اضافه میکنم که این چیت گاد مود .Cs بوده و و کاملا قابل تشخیص میباشد. ثالثا اگه دقت در Pc-Check داشته باشن میرفتن میدیدن که من کتابخانه Cleo رو دارم یا نه! حتی گفتن که نباید  چیزی پاک کرده باشی، خب رامتین جان 3 ماه پیش کجا 10 دقیقه پیش کجا؟ من میخوام اول از منطق و همینطور قوانین رسیدگی شه و بعد از احضار نظر! اگه میشه رسیدگی کنین که ادمی که عوض شده، چیت ریخته تو Recycle Bin چیتره؟ 

• مدارک (فیلم یا عکس):

oq64_sa-mp-309.png

ویرایش شده توسط SuperMAN
کامل شد

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @SuperMAN

ادمین @RamtinSnipe 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

ادمین رامتین باید از برنامه File Reporter استفاده میکردند اما اگر از Pc-Check فیلم داشته باشه از این برنامه برای دیدن تاریخ استفاده شدن اون ها استفاده نکردند.

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

با سلام

طبقِ مدارکِ ارسالی از سوی ادمین کار ایشان صحیح بوده است.

نقل قول

شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت)

حتی شما اگر از چیت ها استفاده نکنید ولی در کامپیوتر شما باشد، مجازات خواهید شد.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...