رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

World of Warcraft: Battle for Azeroth

RuBicK

ارسال‌های توصیه شده

14.jpg
دنیای وارکرفت: مبارزه برای آزروت (World of Warcraft: Battle for Azeroth) آخرین نسخه از سری بازی های وارکرافت می باشد.
تهدید سارگراس(Sargeras) و لژیون(Legion) سوزانش در نسخه قبلی متوقف شده بود و حال دو گروه متحدین(Alliance) و هورد(Horde) برای گرفتن قلمروهای بیشتر به جان هم افتادند.
در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ در مراسم سالانه BlizzCon کمپانی بیلیزارد (Blizzard) از نسخه بعدی سری بازی های World of Warcraft با نام جنگ برای ازروت (Battle for Azeroth) رونمایی کرد.

ایده گسترش این نسخه از بازی پس از آن شکل گرفت که قهرمانان ازروت توانستند با تهدیدهای لژیون روبرو شده و به پیروزی برسند و بنظر می رسد که تا مدتی خبری از حمله دیگری از تهدیدات خارجی ازروت نباشد. به عبارت دیگر وقتی ما در مورد آنچه بزرگترین تهدید در این دنیا صحبت می کنیم، آیا این تیتانها هستند یا پالادین کوتوله ای که پتک خود را برسر تیتانها فرود می آورد؟ به این ترتیب دشمنان داستان، حداقل برای بخش آغازین این نسخه جناح مخالف ارتشها با نیروی ویرانگرشان خواهند بود.
World_of_Warcraft_Battle_for_Aze.jpg

داستان: اعلام حاکمیت
ازروت بهایه وحشتناکی را برای پیروزی بر جنگ آخرالزمانی در برابر لژیون پرداخت  کرده است،اما با توجه به این زخم های جهان اعتماد بین متحدین و هورد بسختی قابل انجام است به خصوص که بحث بر سر حاکمیت بر ازروت است که باعث می شود، آینده ازروت در آتش جنگی جعلی باشد. هرکسی که برنده بعدی جنگ می شود فقط لطفی در حق لژیون می کند.

Heart of Azeroth
اولین بار که می خواهید وارد نسخه جدید شوید از طرف روح ماگی برونزبرد به شما گردنبندی به نام قلب ازروت داده خواهد شد. این گردنبد همراه با قهرمانتان ارتقای سطح دارد و شما می توانید از آن بعنوان یک اسلحه استفاده کنید. این گردنبند همانند اسلحه هایی است که در نسخه لژیون به شما داده می شد.
heart-of-azeroth.jpg
کاراکترهای که طی داستان این نسخه آنها را خواهیم دید. رهبری متحدین توسط Anduin Wrynn پادشاه جوان Stormwind انجام میدهد، Sylvanas Windrunner هورد را رهبری می کند و از آنجایی که در این نسخه هر دو گروه دائم در حال جنگ خواهند بود، رویاروی این دو رهبر هم در طی بازی دور از انتظار نیست. از دیگر کارکترهای مهم در این نسخه باز گشت Jaina Proudmoore است.

در پایین نیز می توانید دو تریلر معرفی این نسخه از بازی را تماشا کنید.
World of Warcraft: Battle For Azeroth Trailer

و حال نیز همه بی صبرانه منتظر Patch جدید این بازی محبوب هستم ! که 
گفته میشود قرار است در سال 2020 نیز منشر شود. (خودم به شخصه سال های زیادی است که طرفدار این بازی هستم و حتما به شما هم پیشنهاد میکنم تجربش کنید!)
ممنون که خوندید.

در آخر هم میتوانید سیستم مورد نیاز این نسخه را مشاهده کنید:

966995469453087.jpg

ویرایش شده توسط RuBicK
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جالبه در آینده دانلود میکنم (شاید)

ما همینیم که هستیم
شاخ نیستیم چون گاو نیستیم
خاص نیستیم چون عقده نداریم
بالا نیستیم چون پرچم نیستیم
فقط یه آدمیم، چیزی که خیلیا نیستن …

Iliyaw.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

بله بله خیلی

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

من دارم Wold Of Warcraft رو و خیلی حرفه ای هم هستم اما یک مشکل دارم. ?

با قیمت دلار من پول تیم از کجا بیارم؟ قیمت هاستر 2 هم کمتر اینه?. یعنی کلی کاراکتر دارم همه روی لول .20 ?

momojaja.png

????? ??? ????? ??? ??? ?????? ??? ????

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Momojaja گفته است:

من دارم Wold Of Warcraft رو و خیلی حرفه ای هم هستم اما یک مشکل دارم. ?

با قیمت دلار من پول تیم از کجا بیارم؟ قیمت هاستر 2 هم کمتر اینه?. یعنی کلی کاراکتر دارم همه روی لول .20 ?

9سال دگ همه چیز درست میشه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Redux گفته است:

9سال دگ همه چیز درست میشه  

چطور؟

momojaja.png

????? ??? ????? ??? ??? ?????? ??? ????

لینک به دیدگاه

?

??سازمان هواشناسی اعلام کرد: یکم هوای همدیگه رو داشته باشین...!??

MohammadEhsaN.png

FaRaXie.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۸/۱۵ در 20:07، RuBicK گفته است:

14.jpg
دنیای وارکرفت: مبارزه برای آزروت (World of Warcraft: Battle for Azeroth) آخرین نسخه از سری بازی های وارکرافت می باشد.
تهدید سارگراس(Sargeras) و لژیون(Legion) سوزانش در نسخه قبلی متوقف شده بود و حال دو گروه متحدین(Alliance) و هورد(Horde) برای گرفتن قلمروهای بیشتر به جان هم افتادند.
در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ در مراسم سالانه BlizzCon کمپانی بیلیزارد (Blizzard) از نسخه بعدی سری بازی های World of Warcraft با نام جنگ برای ازروت (Battle for Azeroth) رونمایی کرد.

ایده گسترش این نسخه از بازی پس از آن شکل گرفت که قهرمانان ازروت توانستند با تهدیدهای لژیون روبرو شده و به پیروزی برسند و بنظر می رسد که تا مدتی خبری از حمله دیگری از تهدیدات خارجی ازروت نباشد. به عبارت دیگر وقتی ما در مورد آنچه بزرگترین تهدید در این دنیا صحبت می کنیم، آیا این تیتانها هستند یا پالادین کوتوله ای که پتک خود را برسر تیتانها فرود می آورد؟ به این ترتیب دشمنان داستان، حداقل برای بخش آغازین این نسخه جناح مخالف ارتشها با نیروی ویرانگرشان خواهند بود.
World_of_Warcraft_Battle_for_Aze.jpg

داستان: اعلام حاکمیت
ازروت بهایه وحشتناکی را برای پیروزی بر جنگ آخرالزمانی در برابر لژیون پرداخت  کرده است،اما با توجه به این زخم های جهان اعتماد بین متحدین و هورد بسختی قابل انجام است به خصوص که بحث بر سر حاکمیت بر ازروت است که باعث می شود، آینده ازروت در آتش جنگی جعلی باشد. هرکسی که برنده بعدی جنگ می شود فقط لطفی در حق لژیون می کند.

Heart of Azeroth
اولین بار که می خواهید وارد نسخه جدید شوید از طرف روح ماگی برونزبرد به شما گردنبندی به نام قلب ازروت داده خواهد شد. این گردنبد همراه با قهرمانتان ارتقای سطح دارد و شما می توانید از آن بعنوان یک اسلحه استفاده کنید. این گردنبند همانند اسلحه هایی است که در نسخه لژیون به شما داده می شد.
heart-of-azeroth.jpg
کاراکترهای که طی داستان این نسخه آنها را خواهیم دید. رهبری متحدین توسط Anduin Wrynn پادشاه جوان Stormwind انجام میدهد، Sylvanas Windrunner هورد را رهبری می کند و از آنجایی که در این نسخه هر دو گروه دائم در حال جنگ خواهند بود، رویاروی این دو رهبر هم در طی بازی دور از انتظار نیست. از دیگر کارکترهای مهم در این نسخه باز گشت Jaina Proudmoore است.

در پایین نیز می توانید دو تریلر معرفی این نسخه از بازی را تماشا کنید.
World of Warcraft: Battle For Azeroth Trailer

و حال نیز همه بی صبرانه منتظر Patch جدید این بازی محبوب هستم ! که 
گفته میشود قرار است در سال 2020 نیز منشر شود. (خودم به شخصه سال های زیادی است که طرفدار این بازی هستم و حتما به شما هم پیشنهاد میکنم تجربش کنید!)
ممنون که خوندید.

در آخر هم میتوانید سیستم مورد نیاز این نسخه را مشاهده کنید:

966995469453087.jpg

Nice :)

لینک به دیدگاه

امتحان میکنم

من تخم ارزو هامو داشتم تخم حمالی خواسته هامو داشتم
تخم عمل به ادعامو داشتم خودم غرور تو چشامو ساختم                                             

TheRaGe.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

یه چیزایی شنیدم ازش باید جالب باشه? ولی سیستم ما خیلی همت کنه GTA Sa رو خوب Fps بده.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

خیلی بازی عالیه 

من وارکرفت 3 بازی میکنم و بعد از چند ساعت بازی معتاد شدم واقعا عالیه

یه چیزه دیگه ای که هست لانچر این بازیه 

که اسمش آتیناده یا Atinad که سرور های ایرانی داره ، چت باکس داره ، قابلیت اضافه کردن دوست و خیلی چیز های دیگه پیشنهاد میکنم با این لانچر بازی کنید?

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خوبه امیدوارم موفق باشین

ولی بنظرم اگه تمام تمرکزتونو بزارین برای جی ای خیلی بهتر میشه

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...