رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AloneBoy - کلاهبرداری

ArsHPabLo

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

.PabLo..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

%5BA%5Dlone%5BB%5Doy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهد ندارم.

• توضیحات:  من میخواستم 200 عدد گلد به صورت گیفت کارت با پول بازی خریداری کنم و با این بازیکن تماس گرفتم برای خریدن و گمان میکردم با رفرال (Referral) مقدار بیشتری گلد گیرم میاد و ایشون سؤستفاده کرد و منو گول زد تا مقدار بیشتری پول به او پرداخت کنم در صورتی که اصلا رفرالی در کار نبود و  بجای 250000 دلار 300000 تا از من گرفت.

درخواست دارم مجازات بشه تا براش درس عبرت شه دیگه از این کارا نکنه. :)

همه چیز در فیلم مشخصه !

• مدارک (فیلم یا عکس): 

کلیک کنید !

ویرایش شده توسط ArsHPabLo
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

عدم آگاهی شما از سیستم Referral طلا منجر به بروز این مشکل شده است.

مورد اول: Referral طلا فقط برای ارتقا رنک تیم کارکنان مجموعه قرار داده شده و به بازیکن عادی چیزی تعلق نمیگیرد. زمانی که اطلاعی از این موضوع ندارید بایستی توسط دستور Report/ یا Helpme/ در رابطه با این موضوع با هلپر ها یا ادمین ها مشورت میکردید. مورد دوم: چنانچه Referral شما رو هم زده باشند در هیچ قسمت از حساب یک بازیکن عادی ثبت نمیشه. 

شما طلا رو با Referral از ایشون خریدید و ایشون هم اینکارو انجام دادن. اگر مدرکی دارید که قبل از خرید به شما گفته که زدن Referral بهتون جایزه ای میده در همین پست ارسال کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...