رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

UTM_Amer - شکایات الکی

HarleyQuinn

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KittiX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UTM_AMER.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ------------------

• توضیحات: با سلام این بازیکن 3 شکایت بی مورد که توسط لیدر محترم بررسی و در نتیجه رد شد ارسال کرده که طبق این بند ''‎‫در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)‬‎'' این بازیکن باید مجازات بشه ... 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

در در ۱۳۹۸/۶/۱۲ در 20:51، djamer گفته است:

در در ۱۳۹۸/۶/۱۳ در 11:34، Daniiw گفته است:

@djamer شکایت شما علیه Ktittix رد شد.(اگر در دیدرس مامور دسته ویژه فردی به شهروند آسیب برساند مامور مورد نظر 20 ثانیه فرصت دارد با دستور wa 5 playerid/ به فرد انجام دهنده وانتد بدهد.) 

درخصوص شکایت دوم شما از ایشان هم رد شد ( مدارک شما ناقص و کلیات موضوع را مشخص نمی کند. طبق مدارک ارسالی مامور مورد نظر شما ماشین را پارک کرده و به خانه رفتید در صورتی که اخطار به شما داده شده که ماشین خود را حرکت دهید )

و در مورد شکایت سوم شما از ایشان باز هم رد شد! ( طبق فیلم ارسالی ماشین شما جلوتر بوده و به شما اخطار داده است که شما تصحیح کردید ) 

*  بنا به مدارک ارسالی مامور Kittix شما 3 شکایت بی مورد و الکی انجام دادید که به مراتب گزارش خواهد شد.

@MykweenH شکایت شما علیه Ktittix رد شد ( طبق مدارک ارسالی شما وانتد 3 داشتید و پس از اخطار های مامور مورد نظر اقدام به فرار گذاشتید و وانتد گرفتید )

@Alirreza شکایت شما علیه Ktittix رد شد. ( طبق این مدرک به شما اخطار میدهد اگر پرداخت نکنید بعد از 30 ثانیه شما وانتد میگیرید و نیازی به /m نیست! )

@Mking22 شکایت شما در حال بررسی است و نتیجه اعلام خواهد شد.

ƤƊ Lєαɗєя#

دانـــــــــــــDaniiw#¯̶̄یـــــــــــــال

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_Joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: KittiX.png

• توضیحات: من داشتم بیشتر از سرعت مجاز میرفتم زدم کنار که در عکس مشاهده میکنید پارک کردم که ایشون باز اخطار دادن درصورتی که من ماشینم کنار بود

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s3.picofile.com/file/8371357184/sa_mp_145.png

در در ۱۳۹۸/۶/۱۲ در 15:16، djamer گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_AMER.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:KittiX.png

• توضیحات:  همانطور که در عکس ها مشاهده مکنید میبینید که بنده اینجا پارک کردم و رفتم CNN که پست بزارم با صحنه های زیر مواجه شدم و ایشون حقی نداشتند موقعی که من جای مناسب پارک کردم به بنده اخطار بدهند و به ماشین بنده بزنن همانطور که در عکس اول مشاهده میکنید به ماشین بنده زده و میتوانم call بدهم طبق مدارکی که دوستان قبلا هم تهیه کردن به نظر من ایشون باید حتما FW بگیرند زیرا که ایشون فکر میکند وقتی جزو اقلیت ویژه هست میتواند هر کاری که دلش میخواهد انجام دهد.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_142.pngsa_mp_143.png

در در ۱۳۹۸/۶/۱۲ در 11:23، djamer گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_AMER.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: KittiX.png

• توضیحات: سلام دوست بنده Hunter که در NR هست به بنده گفت منو بکش و بنده کشتمش و ایشون حتی call 110 هم نزده بودن که kittix  به بنده w2 داد بعد از اینکه سوار ماشین Cop شدم زنگ زدم به هانتر بهش گفتم تو call دادی گفت نه مکالمات را میگذارم میتوانید مشاهده کنید.

• شاهد ها: _%5BHunTer%5D_.png

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_135.pngsa_mp_136.pngsa_mp_137.pngsa_mp_138.pngsa_mp_139.pngsa_mp_140.pngsa_mp_141.png

?ezgif.com-gif-maker_dr8a.gif?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت بازیکن محترم

لطفاَ برای گزارش تخلف یک بازیکن در انجمن از گزارش پست استفاده نمایید. در بالای کلیه ی پست ها گزینه ی «گزارش دادن» در دسترس شما قرار گرفته است، که برای گزارش اسپم، شکایت الکی و ... در فروم میباشد و توسط ناظمان انجمن بررسی خواهد شد. 

+ بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...